Головна » 2010 » Лютий » 8 » Звіти матчів 23-го туру чемпіонату Італії
05:48
Звіти матчів 23-го туру чемпіонату Італії
чемпіонат Італії з футболу, Кальярі, Сієна, Сампдорія, Серія А, милан, Фіорентина, ЮвентусСерія А. 23 тур. 6-7 лютого
«Інтер» - «Кальярі» - 3:0 (2:0)
Мілан. 50,000 глядачів
"Інтер": Жуліо Сезар, Майкон, Кордоба, Самуель, Сантон, Дзанетті, Камбьяссо, Мотта (Маріга, 75), Пандев, Міліто (Балотеллі, 83), Ето'О (Мунтарі, 60)
«Кальярі»: Агацці, Дессена, "Асторія", Канин, Агостіні, Бьондіні (Бароне, 56), Конті, Лаццаро, Джеда (Найнгголан, 86), Матрі, Нене (Ларріва, 60)
Голи: Пандев, 6 (1:0). Самуель, 20 (2:0). Міліто, 47 (3:0)
Попередження: Мотта, 64, Міліто, 81
У рамках 23-го туру чемпіонату Італії з футболу міланський «Інтер» приймав у себе вдома колектив з Сардинії, «Кальярі». Гості в останніх турах демонстрували досить симпатичний футбол, і навіть піднялися на десяте місце в турнірній таблиці Серії А. Остров'яни мріють цього сезону пробитися в єврокубки. У принципі, якщо так і продовжувати грати, то шанси на це безперечно є. У «Інтера» завдання зовсім іншого типу. Команда Жозе Моуріньо попереду друге місця на 8 очок і має один матч у запасі. Мета «нерадзуррі» на поєдинок з «Кальярі» - зміцнити свою перевагу.
Матч розпочався з атак «Інтера»: Дуглас Майкон вже з перших же хвилин почав розганяти комбінації своєї команди по правому флангу, але його навісні передачі перехоплювалися молодим воротарем «Кальярі» Агацці, покликаним замінити травмованого Федеріко Маркетті. Пару атак у виконанні «нерадзуррі» - і вже рахунок відкритий. Повернувшись до ладу «Інтера» після Кубка Африки камерунець Самуель Ето'О пробив по воротах Агацці, але м'яч потрапив захисника суперників, після чого відскочив до Горану Пандева. Македонець, довго не думаючи, з десяти метрів точно вистрілив по воротах гостей - воротар не врятував, міланці вийшли вперед.
Пропустивши швидкий гол, гості побігли відіграватися, шукати щастя біля чужих воріт. Син легендарного півзахисника «Роми» Бруно Конті Даніеле здалеку спробував вразити ворота «Інтера», але його удар у відмінному сейві відбив бразильський страж воріт «нерадзуррі» Жуліо Сезар. До середини першого тайму гра трохи вирівнялася, але міланці довели, що і в рівній боротьбі можуть забивати голи. Так, зі стандарту, так, захисник, але гол є гол. Навісна передача завершилася точним ударом головою Вальтера Самуеля, який в черговий раз виправдав свій статус одного з найбільш забивних захисників у світовому футболі.
До кінця першого тайму гості все ще намагалися відіграти бодай один м'яч. Нене через себе пробив по воротах «Інтера» з забійною дистанції, але й цього виявилося мало: Жуліо Сезар в чудовому сейві перевів м'яч на кутовий. Що тут говорити, воротар у «нерадзуррі» просто чудовий. Саме завдяки йому перша половина матчу так і завершилася з упевненим перевагою «Інтера».
Як любить говорити Жозе Моуріньо, найнебезпечніший рахунок для твоєї команди - це коли ти ведеш 2:0. Португалець в перерві саме про це і твердив своїм підопічним, які в перші 45 хвилин гри домоглися комфортного переваги в рахунку. Вийшовши на поле в бойовому настрої після полум'яних промов Моур, міланці швидко забили третій м'яч. Аргентинський форвард «Інтера» Дієго Міліто отримав м'яч в чужій штрафній площі, розібрався із захисником «Кальярі», після чого сильно низом пробив по воротах Агацці - 3:0, розгром.
А ось про 3:0 The Special One нічого не говорив. Відповідно, після такої переваги можна і розслабитися. Футболісти «Інтера» різко зменшили темпи гри в атаці, більше намагаючись не пропустити, ніж забити ще. Атаки зводилися до сольним проходам Пандева або перепасу на чужій половині поля.
Середина другого тайму так взагалі, пройшла просто під егідою замін. Кожен тренер випустив на поле кілька свіжих футболістів, але суть подальшої гри не змінилася. Команди стали частіше фолити, а це не могло ніяк надати матчу атакуючої маси. Дві жовті картки примудрилися отримати два гравці, яких «Інтер» в минулому літньому трансферному вікні придбав у «Дженоа» - Тьяго Мотта і Дієго Міліто. Ближче до кінця поєдинку на полі з'явився й інший новобранець «нерадзуррі» Макдоналд Маріга.
Юний темношкірий півзахисник, в основному, увійшов до гри для отримання такої необхідної для його розвитку практики, досвіду. Гравець досить перспективний, та й характер у нього більш гладкий (в порівняння з Балотеллі вже точно не йде), а як зізнався Моуріньо, Маріга навіть про машини ще не думає. «Хоча у нього навіть прав немає», - додав ще Жозе. Поки Маріга освоювався на полі, режисери наполегливо показували задоволене обличчя президента «Інтера» Массімо Моратті, який, у душі кричачи від чергової важливої перемоги своєї команди, спокійно потягував сигару у віп-ложі. Фінальний свисток зафіксував впевнену перемогу «нерадзуррі».
«Болонья» - «Мілан» - 0:0
Болонья. 25,000 глядачів
«Болонья»: Коломбо, Раджі, Портанова, Морас, Ланна, Буше, Мудінгайі, Гуана, Модесто (Брітош, 80), Хіменес (Адайлтон, 46), Ді Вайо (Суччі, 90)
«Мілан»: Діда, Абате, Тіагу Сілва, Бонера, Антоніні, Пірло, Амброзіні, Зеєдорф (Хюнтелар, 61), Мансіні, Роналдіньо (Бекхем, 79), Боррьєлло
«Мілан», підпустили занадто близько до себе на другий рядок столичну «Рому», в суботу ввечері гості в Болоньї, де зустрічався з місцевим однойменним клубом. Сильними суперників «россо-нері» назвати не можна, але в чемпіонаті Італії немає апріорі слабких команд. Навіть незважаючи на те, що «Болоньї» від зони вильоту відокремлюють якісь 3 очки, команда ставить перед собою максимальну завдання - відібрати очки у «Мілана». Міланцям ж треба наздоганяти «Інтер», і в той же час відклеюватися від «Роми», яка встигла зрівнятися з «россо-нері» за набраними очками.
Поєдинок розпочався спокійно, жодна з команд активно великими силами в атаку не йшла. Однак якесь територіальну перевагу міланців все-таки помічалося. Інша справа, що до небезпечних моментів гості не могли довести свої дії. Намагався загострювати гру новобранець «Мілана» Амантіно Мансіні, але гравець, права на якого належать «Інтеру», нічим небезпечним відзначитися не міг: всі його навісні передачі йшли в нікуди. Нагадаю, що перейшовши до «Мілана», бразилець Мансіні чітко заявив, що зробить все можливе для того, щоб його нинішній клуб обійшов у турнірній таблиці «нерадзуррі».
У середині першого тайму в матчі, нарешті, гравці зметикували на першу небезпечну атаку. Капітан «Болоньї» Марко Ді Вайо отримав м'яч на лівому фланзі, увійшов у штрафний майданчик гостей, після чого точно вистрілив під поперечину воріт міланців, однак бразильський кіпер Діда, колись колишній кращим воротарем своєї країни, зумів впоратися з ударом. Але все-таки, в цілому, весь перший тайм протікав в нудною боротьбі: ні тобі небезпечних моментів, ні гострих комбінацій, ні несподіваних індивідуальних дій з боку «технарів» «Мілана», ні проходів Ді Вайо ... Здавалося, глядачі невдовзі заснуть, але ні, обійшлося - свисток на перерву розбудив всіх тифозі.
Перерва, здавалося б, повинен був піти на користь грі. Так воно і вийшло, але лише частково. По-перше, відзначимо спробу наставника «Болоньї» освіжити гру своєї команди: у складі господарів поля з'явився Адаілтон, що замінив Хіменеса. У середині другого тайму міланці вперше за поєдинок отримали шанс для взяття воріт Коломбо, але Роналдіньо, прийнявши передачу від Пірло в чужій штрафній площі, сильно пробив у поперечину, а цього, як відомо, недостатньо для того, щоб відкрити рахунок. З кожною хвилиною гра ставала все більш бляклої. Здавалося, що гравці вже згодні на такий результат, лише б не грати більше в цьому виснажливому матчі.
Тренери обох сторін намагалися освіжати гру замінами. Леонардо, наставник «Мілана», навіть Бекхема випустив на поле, замінивши Роналдіньо, але толку від цього - трохи. Мансіні мав пару непоганих шансів в чужій штрафній площі, але то бив в захисників, то у воротаря. Фантазії, на жаль, ніякої не продемонстрували гості в нападі. Матч акуратно зводився до нічиєї. Причому, робилося це зусиллями обох сторін. У кінцівці поєдинку без небезпечних моментів рефері десь додав чотири хвилини. У ці самі хвилини «россо-нері» могли вирвати перемогу: Амброзіні вище за всіх вистрибнув у чужій штрафній площі, після чого головою пробив у поперечину воріт Коломбо. Не пощастило, але щастить сильнішим. Отже, «Мілан» сьогодні був явно не найсильнішим.
«Удінезе» - «Наполі» - 3:1 (1:1)
Удіне. 20,000 глядачів
«Удінезе»: Ханданович, Ісла, Кода, Лукович, Паскуале, Інлер, Д'Агостіно (Саммарко, 66), Асамоа (Лоді, 82), Пепе (Гейхо, 75), Флоро Флорес, Ді Натале
«Наполі»: Де Санктіс, Кампаньяро, Каннаваро, Грава, Маджіо, Гаргано, Пацьенца, Доссена, Хамшік (Чігаріні, 81), Денис (Больячіно, 71), Квальярелла
Голи: Ді Натале, 7 (1:0). Маджіо, 21 (1:1). Ді Натале, 90 (2:1). Ді Натале, 90 (3:1).
Попередження: Лукович, 51, Паскуале, 74, Інлер, 87 - Маджіо, 7, Каннаваро, 24, Пацьенца, 81
Вилучення: Маджіо, 44
«Дженоа» - «К'єво» - 1:0 (0:0)
Генуя. 24,977 глядачів
«Дженоа»: Амеліа, Папастатопулос, Дайнеллі, Моретті, Росії, Міланетто, Юріч (Фатіч, 60), Місце, Паласіо (Бокетті, 67), Аквафреска, Скуллі (Палладіно, 76)
«Кьєво»: Соррентіно, Сардо, Манделла, Йепес, Мантовані, Лучано, Рігоні (Бентівольо, 71), Марколіні (Арьятті, 78), пинц, Пелліссье, Богдани (Аббрускато, 69)
Гол: Россі, 63 (1:0)
Попередження: Паласіо, 44, Моретті, 59 - Лучано, 28, Марколіні, 43, Соррентіно, 44, Йепес, 46
«Лаціо» - «Катанія» - 0:1 (0:0)
Рим. 15,000 глядачів
«Лаціо»: Муслера, Бьява, Діас, Раду, Коларов, фірманів (Діака, 71), Барон, Хітцльшпергер (Роккі, 65), Маури (Крус, 77), Флоккарі, Сараті.
«Катанія»: Андухар, Альварес, Сильвестра, Сполл, Капуано, Карбоні (Ріккьюті, 46), Маскара (Морімото, 85), Іско, Бьяджанті, Льяма, Максі Лопес (Терліцці, 79)
Гол: Максі Лопес, 63 (0:1)
Попередження: Льяма, 69
«Сієна» - «Сампдорія» - 1:2 (0:1)
Сієна. 9,000 глядачів
«Сієна»: Курчі, Малага, Крібарі, Праталі (Дель Гроссо, 80), Россі, Кодря, Режіналдо, Вергассола, Циоліс (Геззал, 46), Джаджало (Калайі, 41), Маккароне.
«Сампдорія»: Сторарі, Дзаурі, Гасталделло, Луккіні (Россі, 41), Циглер, Семіолі, Паломбо, Тіссоне, Маннінен (Каччьяторе, 85), Поцці, Пацціні (Губерт, 57)
Голи: Гасталделло, 3 (0:1). Поцці, 77 (0:2). Маккароне, 82 (1:2)
Попередження: Россі, 61, Геззал, 63, Маккароне, 90 - Дзаурі, 53, Россі, 84
«Аталанта» - «Барі» - 1:0 (0:0)
Бергамо. 10,000 глядачів
«Аталанта»: консилией, Гарич, Таламонті, Манфредіні, Белліні, Феррейра (Чераволо, 68), Касерта (Чевантон, 73), Падоін, Вальдес, Доні, Аморузо (Тірібоккі, 73).
«Барі»: Жилле, А. Масіелло, Діамутен, Бонуччі, С. Масіелло, Альварес (сісти, 69), Донаті, Гаццо, Коман (й устаткування, 73), Меджіоріні, Баррето (Кастільо, 66)
Гол: Тірібоккі, 82 (1:0)
Попередження: Манфредіні, 52, Доні, 59, Падоін, 62 - Баррето, 63
«Ліворно» - «Ювентус» - 1:1 (1:1)
Ліворно. 14,867 глядачів
«Ліворно»: рубін, Кнежевич, Дініс, Пертіконе, Філіппіни, Пульцетті (Моро, 81), Моцарт, Віталь, Раймонд (Маркін, 60), Беллуччі (Ді Дженнаро, 86), Лукареллі
"Ювентус": Буффон, Каннаваро (Дзебіна, 51), Легроттальє, К'єлліні, Касерес, Кандрева, Мело, Дієго, Гроссо (Де Чельє, 75), Дель П'єро (Джандонато, 84), Амаурі
Голи: Філіппіни, 26 (1:0). Легроттальє, 42 (1:1)
Попередження: Моцарт, 27, Пертіконе, 75 - Мело, 21, Каннаваро, 47
Вилучення: Мело, 82
Туринський «Ювентус», вже сповна натерпівся в цьому сезоні, який встиг змінити тренера, гостював у Тосканії у місцевого клубу «Ліворно». Перед матчем туринців свою зустріч відіграли «Палермо» і «Парма». Сицилійці здобули перемогу і піднялися вгору по турнірній таблиці, залишивши «Ювентус» позаду, на 6-му рядку Серії А. Отже, про важливість очок навіть не доводиться говорити. Новий наставник «бьянконері» Альберто Дзаккероні виставив на матч трьох захисників, потихеньку змінюючи малюнок гри своїх підопічних.
Матч почався досить сумбурно, обидві команди хотіли відкрити рахунок у дербі. На перших порах зустрічі ініціативою спробували оволодіти гравців «Ліворно». Правий півзахисник «Ліворно» змістився до лінії штрафного майданчика «Ювентуса» і завдав щільний кручений удар в лівий нижній кут - м'яч полетів точно і сильно, але розминувся з далекої штангою. Фолів в матчі була дуже багато. Більшою мірою порушували їх як раз-таки футболісти туринського «Ювентуса». У середині тайму за жорстку гру в підкаті проти Лукареллі жовту картку отримав Мело. Минуло всього лише декілька хвилин, як господарі поля все-таки відкрили рахунок у матчі. Після відмінної передачі навісний Вітале з лівого флангу, Філіппіни виграв верхову боротьбу у захисників «Ювентуса» і послав снаряд у ворота Буффона.
Надалі весь залишок першого тайму команди провели, можна сказати, лежачи на газоні. Чи не кожен гравець взяв участь в зіткненнях на полі. Порушення порушеннями, але до небезпечних моментів біля чужих воріт справа так і не доходила. І лише за пару-трійку хвилин до кінця першого тайму туринці зуміли відіграти пропущений м'яч. Гол на рахунку Легроттальє, якому вдалося головою відправити м'яч в лівий нижній кут воріт Рубін, після навісної передачі Дієго. Так перший тайм і завершився нічиєю 1:1.
Друга половина зустрічі, в цілому, пройшла під контролем туринців, але свою територіальну перевагу футболісти «Ювентуса» ніяк не змогли реалізувати в забиті м'ячі. Намагався головний тренер «бьянконері» Альберто Дзаккероні шукати ключі до воріт Рубін, але що в першому таймі, що в другому - туринці наштовхувалися на штрафний майданчик «Ліворно», яку активно вартували захисники. У середині поєдинку матч уже зводився до звичайних порушень правил та невиразним ударів по воротах. Все ясніше і ясніше ставало зрозуміло, що поєдинок так і закінчиться з рахунком 1:1. Ці припущення спробували розвіяти гравців «Ліворно» шляхом атаки по лівому флангу. Віталь увійшов у штрафний майданчик «Ювентуса» по лівому краю і з лицьової лінії прострілив до центру володінь «бьянконері». Опинився на ударній позиції Пертіконе, найсильнішим чином пробив по воротах Буффона, але зробив це на півметра вище, ніж потрібно.
У кінцівці поєдинку тренери позмагалися у заміни, а, тим часом, червону картку отримав Феліпе Мело за другий «гірчичник». Бразилець, складається таке відчуття, що взагалі не хоче грати у футбол, тому й заробляє собі дискваліфікації. Залишивши туринців в меншості, Мело подарував господарям поля шанс вирвати перемогу, але всі старання Лукареллі зводилися до порушень правил з його боку. Поєдинок так і закінчився нічиєю, а «Ювентус» так і залишився на своєму шостому місці
«Палермо» - «Парма» - 2:1 (0:0)
Палермо. 25,000 глядачів
«Палермо»: Сірігу, Кассані, Кьяер, Гоян, Бальдзаретті, Мільяччо, Ночеріно, пастор (Блазі, 90), Брешіано (Сімплісіо, 81), Мікколі, Кавані.
«Парма»: Міранте, Дзаккардо, Пануччі, Пачі, Галлоппа (Божинов, 89), Джемайлі (Лунардіні, 31), Кастелліні, Морроне, Вальяні, Бьябьяни, Хіменес (Ландзафаме, 61)
Голи: Кавані, 62 (1:0). Бьябьяни, 72 (1:1). Сімплісіо, 87 (2:1).
Попередження: Мікколі, 10, Ночеріно, 71 - Міранте, 10, Пануччі, 58, Пачі, 64
«Фіорентина» - «Рома» - 0:1 (0:0)
Гол: Вучиніч, 82
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 426 | Додав: Roland | Теги: сієна, фіорентина, Милан, кальярі, чемпіонат Італії з футболу, Ювентус, Серія А, сампдорія | Рейтинг: 0.0/0