Головна » Статті » Цей день в історії » Січень

14 січня
1933 року в матчі третього раунду з «Уолсолл» з ДЗ увійшло в історію англійського футболу як найгучніша кубкова сенсація. «Арсенал» у той період переживав нетривалий спад, в грі через травми одних лідерів і погану форму інших, але все одно присутність у складі Мосса, мейл, Робертса, Джека, Джеймса і Бе-стина повинно було забезпечити впевнену перемогу. Але йшли хвилини, а «Каноніри» не забивали. Разом з тим росла впевненість «Уолсолла» в тому, що в цьому матчі немає нічого неможливого. У середині другого тайму Томмі Блек, який на лівому фланзі оборони підмінив травмованого Хепгуда, спочатку втратив під час подачі кутового центрфорварда Джілберта Олсоп, а через 5 хвилин збив його ж у своїй штрафній. Біллі Шеппард реалізував пенальті - 0:2
Категорія: Січень | Додав: Roland (13.01.2011)
Переглядів: 385 | Теги: Історія, 14 января, Хронограф, Футбол, Події, дати, история футбола, история, дни рождения, 14 січня | Рейтинг: 0.0/0