Головна » 2011 » Травень » 24
 Нурі Шахін, Реал Мадрид, Боруссія Дортмунд, Чемпіонат Німеччини, новини, новости, новости футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новиниТурецький півзахисник Нурі Шахін, що завоював з дортмундської "Боруссією" титул чемпіона Німеччини, названий кращим футболістом першості за підсумками голосування гравців бундесліги, інформує AFP. Хавбек, який вже підписав контракт з мадридським "Реалом", набрав 46,1% голосів. Він випередив свого колишнього одноклубника Маріо Гетц (18,7%), а також захисника "Байєра" Артуро Відаля. Футболісти "Баварії" Арьєн Роббен і Маріо Гомес зайняли четверте і п'яте місце відповідно.
Кращим тренером минулого сезону за версією гравців став наставник дортмундцев Юрген Клоппа (40,4%), друге і третє місце відповідно дісталося рульовому "Ганновера" Мірко злом і Томасу Тухель з "Майнца".
В опитуванні взяли участь 298 професійних футболістів.
Категорія: Рейтинги, факти, події | Переглядів: 383 | Додав: Roland | Дата: 24.05.2011 | Прокоментуй !

Барселона, Манчестер Юнайтед, Ліга Чемпіонів, Телеканал Футбол, ТВ-трансляція, ЗМІ, новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новостиУ суботу, 28 травня, о 21-30 на телеканалі "Україна"відбудеться пряма трансляція головного поєдинку європейського сезону - фіналу Ліги Чемпіонів!
На легендарному "Уемблі" зійдуться два гранди світового футболу, дві футбольні культури - "Барселона" і "Манчестер Юнайтед".
Два роки тому ці клуби вже зустрічалися у фінальному матчі в Римі - тоді перемогу здобули каталонці з рахунком 2:0. Чи вдасться команді сера Алекса Фергюсона взяти реванш і в четвертий раз підкорити вершину клубного футболу?
Коментувати поєдинок будуть Сергій Панасюк і Роберто Моралес. Відразу після зустрічі глядачів чекає аналітична студія "Ніч Ліги Чемпіонів ", в якій гості та експерти Анатолій Бишовець, Вадим Євтушенко і Сергій Морозов підведуть підсумки минулого фіналу і всього турніру.
Категорія: Ліга чемпіонів | Переглядів: 909 | Додав: Roland | Дата: 24.05.2011 | Прокоментуй !

Еден Азар, Мамаду Сахо, Стів Манданда, Руді Гарсія, Лілль, ПСЖ, Олімпік Марсель, Чемпіонат Франції, Рейтинги, новини, новости, новости футболаПівзахисник «Лілля» Еден Азар визнаний кращим гравцем чемпіонату Франціі-2010/11 в ході опитування футболістів Ліги 1, повідомляє Reuters.
У нинішньому сезоні 20-річний бельгієць провів 37 матчів, забив 7 м'ячів і віддав 9 гольових передач.
Кращим молодим гравцем став 21-річний захисник ПСЖ Мамаду Сако. У його активі 34 матчі, 4 м'ячі і 1 гольова передача. Кращим голкіпером визнано 26-річний воротар «Марселя» Стів Манданда. Кращим тренером став керманич «Лілля» Руді Гарсія.
У символічну збірну ввійшли 11 футболістів: Манданда ("Марсель") - Ревейєр («Ліон»), Рамі («Лілль»), Сако (ПСЖ), Тайво («Марсель») - Мвіла («Ренн»), Жервіньо («Лілль »), Азар (« Лілль »), Нене (ПСЖ) - Гамейро (« Лорьєн »), Рад (« Лілль »).

Карло Анчелотті, Челсі, Чемпіонат Англії, Відставка, новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуВчора "Челсі"офіційно оголосив про відставку Карло Анчелотті.
Можливо, наслідком цього став наступний факт.
У завершився чемпіонаті Англії "Челсі"фінішував на другому місці, набравши в підсумку 71 очко. Це найменша кількість очок, яке сині набрали в чемпіонаті з 2003 року, коли лондонський клуб був придбаний російським мільярдером Романом Абрамовичем.

Франческо Грандольфо, Антоніо Ді Натале, Барі, Ювентус, Чемпіонат Італії, новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольніАнтоніо Ді Натале став головним героєм чемпіонату. Форвард "Удінезе" з 28-ма голами другий сезон поспіль виграв гонку бомбардира. Такого не траплялося з сезону 92-93, коли подібним же чином відзначився Джузеппе Синьорі. Тепер за курсом у вікового Ді Натале Мішель Платіні, тричі поспіль ставав Капоканоньере в сезонах 83-85.
"Інтер" третій сезон поспіль став найрезультативнішою командою чемпіонату. У сезоні 08-09 "нераадзуррі" забили 70 голів, 75 наколотили в попередній першості і 69 - у поточному.
"Ювентус" вперше з 91-го року не зміг кваліфікуватися до єврокубків.
Це був перший сезон в історії Серії А, коли відразу п'ять команд виграли як мінімум 20 матчів. Це "Лаціо", "Мілан", "Інтер" і "Удінезе".
Форвард "Барі" Франческо Грандольфо зробив "хет-трик", вперше вийшовши у стартовому складі в матчі Серії А. Він також став одним з наймолодших гравців в історії провідних європейських чемпіонатів, які зробили хет-трик. Грандольфо забив три м'ячі у віці 18 років і 300 днів. До нього подібне досягнення вдавалося Джеремі Менезом в січні 2005 року.
Середня результативність матчу склала 2,51 гол. Всього ж було забито 955 м'ячів.

Кевін Кураньї, Динамо Москва, Рекорд, новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуНападник «Динамо» Кевін Кураньї розповів, яким чином буде намагатися перервати свою безгольову серію.
«Десять матчів - це круто, звичайно. Виходить, повторив свій антирекорд, встановлений ще в «Штутгарті». Що ж, доведеться бити пенальті у наступному матчі, якщо вже з гри не виходить. Зате знову зробив гольову передачу. У команді вже жартують, який я класний плеймейкер. Якщо вже не судилося стати кращим бомбардиром, то хоча б стану королем серед асистентів, чому ні? Це все жарти, звичайно », - наводить слова німця« Радянський спорт ».

Домінгуш Пасьенсія, Брага, Спортінг Лісабон, Трансфери, новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новиниТренер Домінгуш Пасьенсія, під керівництвом якого португальська "Брага" сенсаційно дійшла до фіналу Ліги Європи, в наступному сезоні тренуватиме лісабонський "Спортінг". Про це португальські ЗМІ говорили вже давно, проте офіційно "біло-зелені" оголосили тільки сьогодні.
42-річний Домінгуш, більшу частину ігрової кар'єри відіграв у "Порту", раніше очолював "Лейрії ", поки в 2009 році не очолив "Брагу". У своєму першому ж сезоні він вивів команду на друге місце у португальському чемпіонаті, залишивши "Порту"без Ліги чемпіонів. Посівши третє місце у групі Ліги чемпіонів, "Брага" вийшла в Лігу Європи, де дійшла до фіналу і де поступилася "Порту".
Один з трьох португальських грандів лісабонський "Спортінг "в останній раз вигравав чемпіонат Португалії в 2002 році.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 397 | Додав: Roland | Дата: 24.05.2011 | Прокоментуй !

Луїджі Дель Нері, Ювентус, Чемпіонат Італії, новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуЛуїджі Дель Нері зайняв принизливе третій від кінця місце в списку наставників "Ювентуса". Його показник - за очками, набраними в середньому за одну гру (1,52), обійшов цифри лише двох попередників за останні 35 років.
Перший - Альберто Дзаккероні, який рік тому змінив Чіро Феррару і видав скромні 1,2 бала за тур. У далекому 91-му Джіджі Майфреді видав такий же результат, залишивши "Стару Синьйору" без єврокубків.
У найближчі години Дель Нері поступиться свій тренерський місток молодому Антоніо Конте, легендарному капітану "Юве", який встиг блискуче відпрацювати зі "Сієною"в Серії Б і добитися її підвищення в класі.
Ну а найуспішнішим тренером в історії туринців є Фабіо Капелло з блискучими 2.3 очка в середньому за гру.