Головна » Рейтинги, факти, події

Ікер Касільяс, Реал Мадрид, Шальке 04, Ліга Чемпіонів, РекордГолкіпер "Реала" Ікер Касільяс встановив рекорд Ліги чемпіонів за кількістю хвилин, проведених на полі. У матчі-відповіді 1/8-фінала турніру з "Шальке", 32-річний страж воріт досяг позначки в 12 тисяч зіграних хвилин.

Це всього на хвилину більше попереднього досягнення, яке належало колишньому гравцеві "Реала" Раулю, який зіграв у ЛЧ 11 999 хвилин.

Категорія: Рейтинги, факти, події | Переглядів: 21070 | Додав: Roland | Дата: 20.03.2014 | Прокоментуй !

Кріштіану Роналду , Реал Мадрид , РекордДубль у матчі- 1/8-фінала Ліги чемпіонів у ворота " Шальке " вивів нападника " Реала " Кріштіану Роналду на четверте місце в списку кращих бомбардирів в історії " королівського клубу" .

На рахунку Роналду 243 м'ячі. Португалець обійшов колишнього форварда " Реала" угорця Ференца Пушкаша ( 242 м'ячі).

Лідером же за кількістю забитих м'ячів є Рауль ( 323 ) , на другому місці Альфредо Ді Стефано ( 308 ) , а на третьому - Карлос Сантільяни ( 290).

Ліонель Мессі , Кріштіану Роналду , Неймар , Уейн Руні , Барселона , Реал Мадрид , Манчестер ЮнайтедВидання France Football сьогодні опублікувало рейтинг найбільш високооплачуваних футболістів і тренерів світу .
На першому місці в рейтингу розмістився форвард "Барселони " Ліонель Мессі , сумарний щорічний дохід якого становить 41 мільйон євро , повідомляє ESPN з посиланням на французьке видання .
Аргентинець випередив Кріштіану Роналду ( "Реал" , 39500000 ) , Неймара ("Барселона" , 29 мільйонів ) і Уейна Руні ( "МЮ" , 24 мільйони ) .
У першу десятку також увійшли Златан Ібрагімович ( "ПСЖ" , 23,5 мільйона) , Радамель Фалькао ( " Монако " , 21,2 мільйон) , Серхіо Агуеро ( "Манчестер Сіті" , 19,7 мільйонів) , Тіаго Сілва ( "ПСЖ ", 17 мільйонів) , Еден Азар (" Челсі " , 16800000 ) , Франк Рібері ( " Баварія " , 16500000 ) .

Челсі, Хосеп Гвардіола, Жозе Моуріньо, БаваріяГоловний тренер « Челсі» Жозе Моуріньо визнаний найбільш високооплачуваним тренером світу , пише France Football. За підсумками минулого року португальський фахівець заробив 17 мільйонів , євро , що на 2 мільйони більше заробітку Пепа Гвардіоли , який очолив «Баварію».
Трійку замкнув італієць Роберто Манчіні , який заробив в « Галатасараї » 14 мільйонів .
20 . Жорж Жезуш ( "Бенфіка" ) - 4 .

Петр Чех , Челсі , Ліга ЧемпіонівДля воротаря " Челсі " Петра Чеха поєдинок 1 / 8 фіналу Ліги чемпіонів проти " Галатасарая " став знаменною подією - сотим у найпрестижнішому європейському клубному турнірі.
31 - річний чеський голкіпер став 19 футболістом , який досяг цього рубежу . Стільки ж провів і український форвард Андрій Шевченко. Чех дебютував у Турнір 18 вересня 2001 року, коли виступав за " Спарту" ( Прага) , зігравши внічию - 0:0 проти " Баварії " у матчі групового етапу змагань.
Відзначимо , що у складі "Шахтаря" у Даріо Срни тільки 50 матчів у Лізі чемпіонів і ще 20 - у кваліфікаційних раундах цього турніру.
15.Луіш Фігу ... Читати далі »

Ібрагімовіч, рекорд, ПСЖЗлатан Ібрагімовіч, оформивши дубль в матчі чемпіонату Франції з "Сент-Етьєном", побив рекорд ПСЖ, який більше, ніж 35 років належав Карлосу Б'янкі.
Футболіст збірної Швеції забив 39-й і 40-й голи за ПСЖ у всіх змаганнях сезону і перевершив досягнення аргентинця, який у сезоні-1977/78 забив 39 м'ячів у всіх турнірах.
"Рекорди важливі для вас, а не для мене. Я просто виходжу на поле і роблю свою роботу", - сказав Ібрагімовіч.

Ліонель Мессі , Барселона , Чемпіонат ІспаніїНападник "Барселони " Ліонель Мессі зрівнявся за кількістю голів за каталонську команду з колишнім форвардом синьо -гранатових Пауліно Алькантарой . Обидва футболісти забили за " Барселону" 369 голів , це найкращий показник в історії клубу , повідомляє клубна прес -служба.
Свій 369 -й гол Мессі забив у домашньому матчі з "Осасуною " в рамках 28 -го туру Прімери. Аргентинський форвард вразив ворота суперника на 18 -й хвилині , зробивши рахунок 1:0.