Головна » 2011 » Травень » 29
Ліонель Мессі, Рууд ван Ністелрой, Барселона, Манчестер Юнайтед, Ліга Чемпіонів, новини, новости, новости футбола, футбол, футбольные новостиЗабивши один м'яч у фіналі Ліги чемпіонів лідер "Барселони" Ліонель Мессі повторив рекорд результативності в рамках одного турніру. На рахунку аргентинця 12 голів у поєдинках ЛЧ сезону, що завершився. Стільки ж у сезоні 2002/03 записав на свій рахунок форвард "Манчестер Юнайтед" Рууд ван Ністелрой, а також Мессі забив свій 18-й гол на стадії плей-офф найпрестижнішого єврокубкого турніру.
Мессі наздогнав Андрія Шевченка і Рауля, в активі яких також по 18 голів на стадії плей-офф.
З 18 голів Мессі в плей-офф сім було забито в 1/8, сім - в 1/4, два - в 1/2 і два у фіналі.
Категорія: Рейтинги, факти, події | Переглядів: 410 | Додав: Roland | Дата: 29.05.2011 | Прокоментуй !

лига чемпионов, ліга чемпіонів, барселона, мю, манчестер юнайтед, фото, фтогалерея, картинки, зображення, футбол, уемблі, спорт, barselona, manchesterКаталонська "Барселона", обігравши на "Уемблі" "Манчестер Юнайтед", в четвертий раз у своїй історії завоювала титул кращої команди Європи.
У першому таймі суперники обмінялися точними ударами, хоча після стартових хвилин, які пройшли в рівній боротьбі, перевага "Барси" не викликала сумнівів. І вже зовсім переважною вона стала в дебюті другого тайму. У підсумку, завдяки голам Мессі і Вільї каталонцям вдалося здобути перемогу - 3:1.

"Барселона" (Іспанія) - "Манчестер Юн" (Англія) - 3:1 (1:1)
Голи: Педро, 27 (1:0); Руні, 33 (1:1); Мессі, 53 (2:1); Вілья, 69 (3:1)
«Барселона»: Віктор Вальдес, Даніель Алвеш (Карлес Пуйоль, 88), Жерар Піке, Ерік Абідаль, Андрес Іньєста, Серхіо Бускетс, Хаві, Хав'єр Маскерано, Давид Вілья (Сейду Кейта, 86), Ліонель Мессі, Педро (Ібрагім Афеллай, 92)
«Манчестер Юнайтед»: Едвін Ван дер Сар, Неманья Відіч, Патріс Евра, Ріо Фердинанд, Фабіо (Нані, 69), Антоніо Валенсія, Майкл Каррік (Пол Скоулз, 77), Парк Джи Сунг, Райан Гіггз, Уейн Руні, Хав'єр Ернандес
Попередження: Даніель Алвеш (60), Віктор Вальдес (86) - Майкл Керрік (61), Антоніо Валенсія (80)
Удари (в ствір): 16 (12) - 3 (1)
Кутові: 6 - 0
Офсайди: 1 - 4

Відео ... Читати далі »
Категорія: Ліга чемпіонів | Переглядів: 893 | Додав: Roland | Дата: 28.05.2011 | Прокоментуй !