Головна » 2011 » Червень » 07
Мартен Марвін, Анатолій Тимощук, збірна Франції з футболу, збірна Україна, новини, новости, новости футбола, футбол, футбольные новости, футбольніПерший топ-суперник - перший болючий клацання. Було зрозуміло, що Франція - це не Узбекистан, було очевидно, що наша оборона далеко не в ідеальному складі, та й Олегу Блохіну важко висувати значні претензії, адже він тільки приступив до роботи. Але програвати 1:4, пропускаючи три голи за чотири хвилини - це ... це сумно.
У проміжку з 64-ї по 76 хвилину Лоран Блан зробив шість замін, випустивши п'ятьох гравців основи (Діабі, Абідаль, Рібері, Малуда, Бензема) і дебютанта Мартена. І цим хлопцям вдалося за свої в кого 15, у кого 25 хвилин, поставити нашу збірну на коліна. Напевно, потрібно не засмучуватися з цього приводу (хоча не у всіх вийде), а зробити висновки про положення, яке займаємо в сучасному футболі. З другим французьким складом потягатися ще можемо, але від основи відразу пропускаємо три голи. У принципі, хіба матч з італійцями давав іншу їжу для роздумів? Тільки трохи в іншому стилі нас розкатували.
... Читати далі »
Категорія: Збірна України | Переглядів: 745 | Додав: Roland | Дата: 07.06.2011 | Прокоментуй !

Динамо Київ, Шахтар, Суперкубок України, новини, новости, новости футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуНовий футбольний сезон відкриється у Полтаві! Саме в цьому місті відбудеться матч за Інтер Суперкубок України, який дасть офіційний старт сезону 2011/2012 рр.. Вже у вівторок Дирекція Прем'єр-ліги проведе в Полтаві зустрічі з керівництвом області, міста і ФК «Ворскла», на стадіоні якого зійдуться донецький «Шахтар» і київське «Динамо».
Матч відбудеться 5 липня (вівторок). Час гри ще не визначено, а номінального господаря поєдинку за Інтер Суперкубок України визначить жеребкування 16 червня.
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 845 | Додав: Roland | Дата: 07.06.2011 | Прокоментуй !

Суперкубок Італії, Пекін, новини, новости, новости футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуКлубам відмовили в матчі на "Сан Сіро»
Як повідомляє Football Italia, керівництво італійського чемпіонату вирішило не переносити матч за Суперкубок, у якому зіграють «Мілан» та «Інтер», з Пекіна.
Після того, як стало відомо, що трофей розіграють міланські команди, керівництво обох звернулося з проханням про перенесення матчу на міланський стадіон «Сан Сіро», але їм відмовили.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 462 | Додав: Roland | Дата: 07.06.2011 | Прокоментуй !