Головна » 2011 » Червень » 7 » Уроки французького для збірної України
07:12
Уроки французького для збірної України
Мартен Марвін, Анатолій Тимощук, збірна Франції з футболу, збірна Україна, новини, новости, новости футбола, футбол, футбольные новости, футбольніПерший топ-суперник - перший болючий клацання. Було зрозуміло, що Франція - це не Узбекистан, було очевидно, що наша оборона далеко не в ідеальному складі, та й Олегу Блохіну важко висувати значні претензії, адже він тільки приступив до роботи. Але програвати 1:4, пропускаючи три голи за чотири хвилини - це ... це сумно.
У проміжку з 64-ї по 76 хвилину Лоран Блан зробив шість замін, випустивши п'ятьох гравців основи (Діабі, Абідаль, Рібері, Малуда, Бензема) і дебютанта Мартена. І цим хлопцям вдалося за свої в кого 15, у кого 25 хвилин, поставити нашу збірну на коліна. Напевно, потрібно не засмучуватися з цього приводу (хоча не у всіх вийде), а зробити висновки про положення, яке займаємо в сучасному футболі. З другим французьким складом потягатися ще можемо, але від основи відразу пропускаємо три голи. У принципі, хіба матч з італійцями давав іншу їжу для роздумів? Тільки трохи в іншому стилі нас розкатували.
Треба ще подумати, що для нашої збірної краще - зіграти 1:4 або 1:1 (не потрап на 87 хвилині Мартен, можна собі уявити і відсутність двох наступних голів)? Так, принаймні, ніяких ілюзій, які так легко виникають у товариських протистояннях. А от як зробити з цієї збірної команду, яка буде більш стійка в битвах з суперниками такого рівня - дуже складне питання. Узбекистан нам на Євро не попадеться.
Обидва тренери стримали передматчеві обіцянки в плані стартових складів. Олег Блохін випустив групу футболістів, непогано показали себе в другому таймі гри проти Узбекистану, в тому числі Сергія Назаренко на додаток до Вороніна, Девічу і Гусєву, а Ротаня в допомогу Тимощуку в центрі поля. Можливо, Назаренко вийшов на одну з тих двох позицій, по яких Блохін сумнівався, а може бути, вони обидві ставилися до захисту. Всю четвірку склали гравці «Шахтаря», Федецького замінив Кобін, а в центрі з'явився Іщенко. Воротар Пятов також представляв групу господарів «Донбас-Арени».
Ну а Лоран Блан дав зіграти молоді і тим, хто не грав проти білорусів (це Евра). Від орієнтовного складу sport.ua стартовий склад французів відрізнявся трьома футболістами. У складі переважали гравці 24-26 років, при цьому тільки у Евра за плечима достатню кількість ігор в збірній (більше 30-ти), а у більшості не більше 10 поєдинків. Юнес Кабул, наприклад, сьогодні дебютував.
Втім, все це зовсім не робило французьку збірну слабкіше. У французів часто проблеми з основними і зоряними гравцями, а це нове покоління, якому, можливо, потрібно домогтися більшого. До того ж з ними в збірну приходить інший настрій, а з цим у Франції теж були проблеми в останні роки.
Все це сприяло живому початку гри. Французькі «подосновние» не збиралися віддавати ініціативу, наші футболісти з новим тренером теж грали напористо. Чверть години пройшла в боротьбі за центр поля. У процесі господарі "привезли" собі пару небезпечних атак. Після перехоплення Кабайе з-за штрафної не потрапив по воротах Ремі, а потім після обрізки в центрі поля Гамейро виходив на непогану позицію, але так і не вийшов. У наших футболістів в атаці в цей час майже нічого не виходило, можна відзначити лише спроби Девіча зачепитися за м'яч і не поступитися в боротьбі потужному Сако. Ще раз вдалося зробити перехоплення Тимощуку (у відповідь на французькі) і атаку продовжував Девіч, але простріл Марко опинився безадресним.
Наступні 15 хвилин пройшли вже з захопленої французами ініціативою, але без справжніх моментів. Проходи і простріли з флангів ні до чого особливому не приводили, але гра стала зміщатися на нашу половину поля.
Нарешті, остання третина тайму більше вдалася українським футболістам. Ще кілька разів фінтить у штрафному Девіч, на жаль, безрезультатно. Вороніну навіть перестали подобатися фінти Марко, втім, Андрій у першому таймі чимось конструктивним майже не відзначався. А ось Олег Гусєв знайшов момент для удару перед перервою і ледь не забив. М'яч пролетів дуже близько зі штангою. Це був наш головний момент у першому таймі.
Але до його завершення свій момент мали і французи. Спроба вибити м'яч у Ремі призвела до потрапляння м'яча в район Гамейро і бомбардир в падінні небезпечно пробив - Пятов виручив.
Другий тайм почався для нас оптимістично і навіть чимось нагадав попередній матч. Звичайно ж, голом Тимощука. Тільки на цей раз Анатолій пробив з далекої дистанції, а ось воротар Манданда зіграв не кращим чином. Кудись його повело не в той бік, хоча і траєкторія польоту м'яча була непростою.
Гол абсолютно не вибив з колії французьку команду. Відразу ж непоганий момент був у Гамейро, але Пятов відбив його удар з меж штрафної. Наступний свій момент (третій за гру) Кевін вже реалізував, як і належить класному форварду. Він «зіграв у стінку» з Іщенко, від нашого захисника невдало відскочив м'яч, і Гамейро класно пробив з лінії штрафної. У концентрації і просто здатності швидко орієнтуватися Іщенко у цьому епізоді програв явно.
Після цього деякий час все йшло досить непогано для нашої команди. Гра була рівною, у нас дещо виходило в атаці. Тимощук спробував ще раз потрапити здалека, тепер зі штрафного, була спроба пробити з середньої дистанції Девіча, було два стандарти з небезпечною метушні біля воріт французів.
Але між тим, на полі з'являлося все більше французьких основних. І це стало позначатися. Двічі дуже небезпечно діяв попереду Бензема. Спочатку зробив прохід у куті штрафної і намагався потрапити в дальній кут - він такі голи вміє забивати. Потім добре попрацював корпусом після пасу за спини захисникам, але не пробив Пятова. Виходячи з цих моментів Бензема, можна сказати, що до французького голу справа йшла. Кінець зустрічі явно краще вдавався гостям.
І ось гол відбувся. Марвін Мартен з «Сошо», який сьогодні теж дебютував, змістився з лівого флангу в центр, його не надто активно супроводжував Худоб'як, назустріч теж ніхто особливо не рухався, в результаті Мартен отримав можливість для удару і показав нашим футболістам, як такими ситуаціями користуються висококласні гравці. Удар в самий кут - Пятов виручити не зміг.
Але все-таки складно було подумати, що після цього наші встигнуть пропустити ще двічі. Але вони встигли. Спочатку після кутового вирішили не тримати Кабула, що там він зі своїми 191 см росту зробить, врешті-решт ... У Хачеріді, правда, з сантиметрами начебто проблем немає, але він у цьому епізоді як ніби не вибрав, що робити, так у своєму неприйнятий рішенні і застряг, а Кабул налетів на лінію воротарського майданчика і вколотив м'яч головою. Зразкові дії французів при подачі і абсолютно безглузді - у нашого захисту. Юнес Кабул, до речі, теж забив у дебютному матчі, ось такі ми приємні для дебюту. А Мартен подав цей кутовий.
Але це було ще не все від цієї мартенівської печі. Хачеріді підвела техніка, Рібері обікрав його недалеко від штрафного, наш захисник француза завалив, але справа це вже не рятувало, бо м'яч був відкинутий Бензема, який відразу ж вивів один на один Мартена і той дуже здорово пробив під поперечину. Марвін Мартен в цьому сезоні у складі «Сошо» віддав 17 гольових передач. На «Донбас-Арені» він показав, що і забивати вміє.
Так, загалом, за французів ніхто особливо і не переживає, є в них і діючі зірки, і висхідні. А ось що зійде у нас? У мартенівської печі чавуну покладається стати сталлю, про нашу Чи це захист? Звичайно, центр оборони сьогодні був зовсім вимушеним, навіть Кучера (якого теж багато хто хотів би не бачити в збірній) довелося замінити через травму. Хачеріді та Іщенко ще належить багато працювати над собою, як і тренерам нашої збірної над обороною в цілому, незалежно від вибираних ними прізвищ. Та й не тільки оборона не потягнула сьогодні, просто її збої були невиправними. Але те, що класу не вистачило практично всім футболістам нашої збірної - це теж зрозуміло. Залишається за рік придумати, чим компенсувати його нестачу. Бойовим духом? Не вистачить.

«УКРАЇНИ» - «Франція» - 1:4
Анатолій Тимощук, 53 - Гамейро Кевін, 57, Мартен Марвін, 86, Юнес Кабулі, 88, Мартен Марвін, 90
«УКРАЇНИ»: Андрій Пятов, В'ячеслав Шевчук, Олександр Кучер, (Євген Хачеріді, '32), Микола Іщенко, Анатолій Тимощук, Василь Кобін, Олег Гусєв, (Ігор Я. Худоб'як, '73), Руслан Ротань, Андрій Воронін, ( Артем Мілевський, '59), Сергій Назаренко, (Денис Кожанов, '61), Марко Девіч, (Євген Селезньов, '68)
«Франція»: Матюіді Блез, (Діабі Абу, '77), Кабайе Йохан, (Мартен Марвін, '76), МВілла Ян, Менез Жеремі, (Рібері Франк, '63), Гамейро Кевін, (Бензема Карім, '64) , Ремі Лоїк, (Малуда Флоран, '62)
Категорія: Збірна України | Переглядів: 745 | Додав: Roland | Теги: Новости футбола, збірна франції з футболу, Футбол, футбольні, футбольные новости, Новости, Анатолій Тимощук, новини, Мартен Марвін, збірна Україна | Рейтинг: 0.0/0