Головна » 2011 » Жовтень » 12
Фернандо Сантуш, сб. ГреціїПортугальський тренер збірної Греції Фернандо Сантуш новий національний герой. Він вивів команду у фінальну частину чемпіонату Європи і побив рекорд Отто Рехагеля. Сталося це на наступний день, як португалець відсвяткував свій п'ятдесят сьомий день народження. Греки обіграли грузинів з рахунком 2:1 і забезпечили собі перше місце в групі F, відправивши хорватів у плей-офф.
Крім цього, грецька збірна під керівництвом Сантуша продовжила свою безпрограшну серію до 16-ти матчів, перевищивши рекорд, який встановила під керівництвом німецького фахівця Отто Рехагеля, досягнутий з 2002 по квітень 2004 року.
Це не пройшло непоміченим для президента Федерації футболу Греції Софокліс Пілавіоса, який запропонував Сантушу продовжити контракт ще на два роки, до чемпіонату світу 2014 року. За інформацією місцевих ЗМІ, новий договір повинен бути підписаний протягом найближчих декількох днів.
Категорія: Рейтинги, факти, події | Переглядів: 376 | Додав: Roland | Дата: 12.10.2011 | Прокоментуй !

Кріштіану Роналду, Ейсебіо, Педро Паулета, сб. ПортугаліїНападаючий "Реала" Кріштіану Роналду в поєдинку проти Данії забив свій 30-й гол у складі португальської збірної.
Це дозволило йому вийти на одноосібне четверте місце серед кращих бомбардирів в історії національної команди. Напевно, скоро буде побитий результат Луїша Фігу, а от щоб досягти Ейсебіо та Паулета 26-річному бомбардиру "Реала" доведеться серйозно постаратися.

10. Елдер Поштіга - 17, 44

Кріштіану Роналду, Педро Паулета, Руй Кошта, Фернанду Коут, Луїш Фігу, сб. Португалії, РекордМатч з Данією (1:2) став для півзахисника збірної Португалії Кріштіану Роналду 85-м у складі національної команди, що дозволило йому вийти на 5-е місце за цим показником, повідомляє Abola.
Така ж кількість матчів провів за збірну Сімау Саброза. Попереду їх Педру Паулета (88), Руї Кошта (94), Фернанду Коута (110) і Луїш Фігу (127).

Олег Гусєв, Динамо КиївПівзахисник збірної України відзначився голом ювілейним в елітних змаганнях
У товариському матчі українців проти збірної Естонії, що завершився з рахунком 2:0, м'яч, забитий на 45-й хвилині зустрічі у ворота прибалтів, став 65-м голом в елітних футбольних турнірах для хавбека нашої збірної Олега Гусєва.
Розподіл забитих м'ячів Олегом Гусєвим за турнірами: 36 - у прем'єр-лізі, 10 - в Кубку України, 1 - в Суперкубку України, 10 - в єврокубкових турнірах та 8 - у складі національної збірної України.
Зазначимо, що забивши восьмий гол у складі збірної, Олег наздогнав за цим показником екс-нападника збірної Тімерлан Гусейнова і ділить зараз 5-е місце серед бомбардирів збірної.
Нагадаємо, що лідирує Андрій Шевченко, у якого 46 голів, за ним розташувалися: Сергій Ребров - 15, Сергій Назаренко - 11, у займають четверте місце двох Андрєєв: Горобця та Гусіна по - 9 забитих м'ячів у складі національної збірної.

СБ Португалії, сб. Хорватії, сб. Ірландії, сб. Чехії, сб. Туреччини, сб. Чорногорії, сб. Естонії, сб. Боснії-Герцеговини, Євро-2012, ЖеребкуванняВісім команд пробилися в стикові матчі за право брати участь у фінальній стадії ЄВРО-2012, які пройдуть 11/12 і 15 листопада.
Жеребкування стикових матчів відбудеться 13 жовтня в краківському готелі Sheraton і почнеться о 13:00 за центральноєвропейським часом.
Залежно від рейтингу команди поділені на сіяні (Хорватія, Португалія, Ірландія і Чехія) і несіяних (Туреччина, Боснія і Герцеговина, Чорногорія, Естонія). Останні дві збірні вперше братимуть участь у стикових поєдинках.
Жеребкування проведуть генеральний секретар УЄФА Джанні Інфантіно і легендарний екс-нападник збірної Польщі Збігнев Бонек, який є одним із послів ЄВРО-2012. Вони визначать чотири пари суперників, а також черговість матчів вдома та на виїзді. Жеребкування буде транслюватися в прямому ефірі сайтом UEFA.com і телеканалом Eurosport.
У фінальну стадію першості континенту, крім господарів Польщі та Україні, вже потрапили збірні Іспанії (діючий чемпіон), Німеччини, Росії, Італії, Франції, Нідерландів, Греції, Англії, Данії та Швеції (краща команда, що посіли другі місця). Жеребкування фінальної стадії турніру відбудеться 2 грудня в Києві. ЄВРО-2012 пройде у восьми містах України та Польщі в період з 8 червня по 1 липня наступного року.
Жеребкування стикових ... Читати далі »
Категорія: Євро-2012 | Переглядів: 373 | Додав: Roland | Дата: 12.10.2011 | Прокоментуй !

Олександр Алієв, Динамо КиївАтакуючий хавбек збірної України відзначився голом ювілейним в елітних турнірах
У товариському матчі між збірними України та Естонії - 2:0 м'яч, забитий на 68-й хвилині зустрічі у ворота прибалтів, став 50-м голом в елітних футбольних турнірах для Олександра Алієва.
Розподіл забитих м'ячів Олександром Алієвим за турнірами: 21 - в українській прем'єр-лізі, 3 - в Кубку України, 6 - в єврокубкових турнірах, 14 - в чемпіонаті Росії та 6 - у складі національної збірної України.
Нагадаємо, що перший свій гол Алієв провів у чемпіонаті України 17 липня 2005 року в виїзному переможному поєдинку столичного «Динамо» проти київського «Арсеналу» - 2:0.

Євро-201211 жовтня визначилися 12 з 16 учасників Євро-2012. До господарів турніру Україна та Польщі приєдналися переможці відбіркових груп, а також збірна, яка стала кращою серед других команд.
Ще вісім збірних продовжать боротьбу в стиковому раунді, жеребкування якого відбудеться 13 жовтня в Кракові. Стикові матчі пройдуть 11 і 15 листопада. Зазначимо, що збірні, які отримають посів, проведуть поєдинок на домашніх стадіонах.

Боснія і Герцеговина

Євро-2012, збірна Росії з футболу, В'ячеслав Малафєєв, суха серія, рекорд збірної росії з футболуГолкіпер продовжив свою «суху серію» до 561-ї хвилини
На 55-й хвилині заключного матчу відбіркового етапу чемпіонату Європи 2012 року між командами Росії та Андорри голкіпер національної збірної і «Зеніту» В'ячеслав Малафєєв встановив воротарський рекорд головної команди країни.
Відігравши на нуль дві третини матчу в «Лужниках», Малафєєва вдалося зберегти ворота збірної в недоторканності протягом рекордних 526 хвилин, а до кінця зустрічі тривалість серії збільшилася до 561 хвилини. Попереднє досягнення було встановлено Русланом Нігматуллін в 2001 році.
Відзначимо, що останній м'яч у ворота голкіпера петербуржців у складі збірної був забито 4 червня 2008 року в товариській зустрічі зі литовцями на 24-й хвилині гри.
Футбольний клуб «Зеніт» вітає В'ячеслава Малафєєва з видатним досягненням і бажає нових рекордів на шляху до чемпіонату Європи 2012 року!

Прем'єр-ліга, Таврія, Шахтар, Суддівські призначення, 13 турПрем`єр-ліга
Суддівські призначення на 13 тур

14 жовтня

"Зоря" - "Ворскла" - Арановський (Київ)
"Олександрія" - "Іллічівець" - Іщенко (Київ)

15 жовтня

"Таврія" - "Шахтар" - Даньковський (Київ)
"Металіст" - "Чорноморець" - Мосейчук (Чернівці)

16 жовтня

"Динамо" - "Волинь" - Жуков (Донецьк)
"Оболонь" - "Дніпро" - Іванов (Донецька обл.)
"Металург" - "Кривбас" - Кутаков (Київська обл.)
"Карпати" - "Арсенал" - Швецов (Одеса)
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 308 | Додав: Roland | Дата: 12.10.2011 | Прокоментуй !

збірна Естонії з футболу, збірна УкраїниПісля серії неприємною у збірної Україні розпочався другий етап, переможний. Звичайно, від матчів з болгарами і естонцями можна було очікувати позитиву, але стовідсотковий результат завжди радує. Тим більше, на виїзді, до речі, це перша наша перемога в чужих стінах після приходу Олега Блохіна.
З чехами це не вийшло, з естонцями - вдалося. До речі, обидві збірні на других місцях у своїх групах. Але різниця між ними все-таки є. Може бути, офіційний матч з теперішньою Естонією був би трохи іншим, суперник б і замкнувся сильніше, і налаштувався, і відпочинку нікому не давав. Але це вже пусті роздуми. Матч був товариським, всі себе перевірили зайвий раз і у нас це вийшло краще.
У порівнянні з болгарським складом Блохін змінив всього три прізвища. Замість Шовковського ворота зайняв Рибка і це був дебют Олександра, забігаючи вперед, вдалий. Пріболевшім Шевченко замінив Алієв. Те, що в атаці не буде двох «важких» нападників - це читалося. Ну і Коноплянка вийшов замість Ярмоленка.
Матч пройшов на не надто високих швидкостях, вони обом командам були особливо ні до чого. Не так багато було і загострень. Перевагою досить швидко і грунтовно заволоділи наші футболісти, у яких з урахуванням додаткового хавбека в середній лінії і повинно було все складатиметься добре. Протягом усього першого тайму українці непогано розігрували м'яч, але от в завершальній ст ... Читати далі »
Категорія: Збірна України | Переглядів: 660 | Додав: Roland | Дата: 12.10.2011 | Прокоментуй !