Головна » 2012 » Березень » 14
Маріо Гомес, Брандао, Стів Манданда, Баварія, Базель, Інтер, Олімпік Марсель, Ліга ЧемпіонівПід вівторок визначилися ще два чвертьфіналіста Ліги чемпіонів. "Баварія" не залишила каменя на камені від оборони швейцарського "Базеля", вдосталь покомизитися в атаці. В результаті - покер Маріо Гомеса і підсумкові 7:0.
Куди напруженіше і драматичніше все склалося в матчі "Інтера" і "Марселя". Господарі відіграли фору першого поєдинку на 75-й хвилині, коли Дієго Міліто буквально заштовхав м'яч у ворота французів. Проте "Марсель" виручив Брандау. Вийшовши на заміну екс-форвард "Шахтаря" на другій компенсованій хвилині приніс гостям такий бажаний гол. Правда, утримати нічию "Марселю" все ж не вдалося, але куди більше Дідьє Дешама засмутив не гол Пацціні, а видалення за фол останньої надії основного голкіпера Стіва Манданда.
Ліга чемпіонів, 1/8 фіналу

"Баварія" (Німеччина) - "Базель" (Швейцарія) - 7:0 (3:0)
Голи: Роббен, 11 (1:0); Мюллер, 42 (2:0); Гомес, 44 (3:0); Гомес, 50 ​​(4:0); Гомес, 61 (5:0); Гомес, 68 (6:0); Роббен, 81 (7:0)
Попередження: Боатенг, 79 - Штреллер, 60; Кабрал, 73

"Інтер" (Італія) - "Марсель" (Франція) - 2:1 (0:0)
Голи: Д.Міліто, 75 (1:0); Брандао, 90 +2 (1:1); Пацціні, 90 +6 (пенальті) (2:1)
Попередження: Дзанетті, 24; Самуель, 53; Станкович, 90 - Діавара, 67; Манданда, 69, 93
Вилучення: - Манданда, 90 +3 (друге попередження)
Категорія: Ліга чемпіонів | Переглядів: 553 | Додав: Roland | Дата: 14.03.2012 | Прокоментуй !

Динамо, Дніпро, харківський арбітр, суддівські призначення, 23-й тур, УПЛОдин з найбільш важливих матчів усієї весняної частини чемпіонату, гру між "Динамо" та "Дніпром" розсудить суддя Анатолій Абдула, що представляє Харків - місто, головна команда якого має непрості стосунки зі згаданими колективами.
Повний перелік суддівських призначень на 23-й тур УПЛ оприлюднив офіційний сайт Комітета арбітрів ФФУ.

16 березня
"Зоря" - "Кривбас" - Віталій Годулян (Одеса)

17 березня
"Шахтар" - "Чорноморець" - Юрій Можаровський (Львів)
"Ворскла" - "Іллічівець" - Ярослав Грисьо (Львів)
"Таврія" - "Арсенал" - Віктор Швецов (Одеса)

18 березня

"Динамо" - "Дніпро" - Анатолій Абдула (Харків)
"Олександрія" - "Металург" - Сергій Даньковський (Київ)
"Оболонь" - "Волинь" - Анатолій Жабченко (Сімферополь)

19 березня
"Металіст" - "Карпати" - Сергій Бойко (Київська обл.)
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 497 | Додав: Roland | Дата: 14.03.2012 | Прокоментуй !