Головна » 2012 » Березень » 14 » Ліга Чемпіонів. Баварія і Марсель йдуть далі
09:47
Ліга Чемпіонів. Баварія і Марсель йдуть далі
Маріо Гомес, Брандао, Стів Манданда, Баварія, Базель, Інтер, Олімпік Марсель, Ліга ЧемпіонівПід вівторок визначилися ще два чвертьфіналіста Ліги чемпіонів. "Баварія" не залишила каменя на камені від оборони швейцарського "Базеля", вдосталь покомизитися в атаці. В результаті - покер Маріо Гомеса і підсумкові 7:0.
Куди напруженіше і драматичніше все склалося в матчі "Інтера" і "Марселя". Господарі відіграли фору першого поєдинку на 75-й хвилині, коли Дієго Міліто буквально заштовхав м'яч у ворота французів. Проте "Марсель" виручив Брандау. Вийшовши на заміну екс-форвард "Шахтаря" на другій компенсованій хвилині приніс гостям такий бажаний гол. Правда, утримати нічию "Марселю" все ж не вдалося, але куди більше Дідьє Дешама засмутив не гол Пацціні, а видалення за фол останньої надії основного голкіпера Стіва Манданда.
Ліга чемпіонів, 1/8 фіналу

"Баварія" (Німеччина) - "Базель" (Швейцарія) - 7:0 (3:0)
Голи: Роббен, 11 (1:0); Мюллер, 42 (2:0); Гомес, 44 (3:0); Гомес, 50 ​​(4:0); Гомес, 61 (5:0); Гомес, 68 (6:0); Роббен, 81 (7:0)
Попередження: Боатенг, 79 - Штреллер, 60; Кабрал, 73

"Інтер" (Італія) - "Марсель" (Франція) - 2:1 (0:0)
Голи: Д.Міліто, 75 (1:0); Брандао, 90 +2 (1:1); Пацціні, 90 +6 (пенальті) (2:1)
Попередження: Дзанетті, 24; Самуель, 53; Станкович, 90 - Діавара, 67; Манданда, 69, 93
Вилучення: - Манданда, 90 +3 (друге попередження)
Категорія: Ліга чемпіонів | Переглядів: 554 | Додав: Roland | Теги: інтер, Ліга чемпіонів, Баварія, Маріо Гомес, Базель, Стів Манданда, Брандао, Олімпік Марсель | Рейтинг: 0.0/0