Головна » 2012 » Серпень » 03
Прем'єр-ліга, Шахтар, Карпати, Час, дати початків матчів турівДирекція Прем'єр-ліги затвердила дати проведення матчів 6-го і 7-го турів Чемпіонату України відносно базового дня туру, а клуби-господарі поля − час початку матчів.

"Таврія" − "Арсенал" 21:00
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 487 | Додав: Roland | Дата: 03.08.2012 | Прокоментуй !

Іонуц Мазілу, Арсенал Київ, Мура 05, Ліга ЄвропиКиївський "Арсенал" у першому матчі Ліги Європи упевнено переграв словенський клуб "Мура". Виходячи з того, що відбувалося на футбольному полі, можна сказати, що гра йшла в одні ворота - словенські. 26 ударів - "говорить" статистика.
У таких випадках нерідко дає про себе знає предстартовое хвилювання, яке, знов-таки частенько, заважає швидко відкрити рахунок. На щастя, перший гол не змусив себе чекати - вже на шостій хвилині Мазілу відгукнувся на передачу з правого флангу і, не зустрічаючи опору з боку словенських захисників, головою переправив м'яч у гол воріт Драковіча.
Знімати всі питання не тільки в цьому матчі, але і у всьому двораундовому протистоянні, кияни могли ще до перерви. Забігаючи вперед, один Кобахідзе запросто міг записати на свій рахунок хет-трик, а то і покер, але в підсумку пішов з поля без забитого м'яча, хоча своєю активністю і вніс вагомий внесок у перемогу "Арсенала".
Добивали суперника кияни вже у другому таймі. Спочатку Драковіч ще рятував свою команду, але провали в обороні призвели до того, що Ковпак і Матуку без перешкод переправляли м'яч в ворота "Мури". 3:0 - не будемо забігати вперед, але це більш ніж комфортну перевагу перед повторним поєдинком.
Ліга Європи. Третій кваліф.раунд.

"Арсенал" (Київ, Україна) - "Мура 05" (Словенія) - 3:0 (1:0)
Голи: Мазілу, 6 (1:0); Ковпак, 61 (2:0); М ... Читати далі »
Категорія: Ліга Європи | Переглядів: 520 | Додав: Roland | Дата: 03.08.2012 | Прокоментуй !

Джордже Лазіч, Металург Донецьк, Тромсе, Чемпіонат України, Ліга ЄвропиДва м'ячі на 43-х хвилинах таймів забезпечили "Тромсе" і "Металургу" рівність після першого матчу. Але - рівність на користь українського клубу.
Суперники в першому матчі були гідні один одного: не тільки по голам, а й по моментам вийшло приблизно порівну. Якщо відкинути помилку Прийми на початку зустрічі, то, по суті, до забитого гола згадати нічого. Досить обережний футбол перервав гол Ондрашека після помилки захисників донеччан. Ще до перерви Лазич і Казарян могли зрівняти рахунок - не зрослося.
На другий тайм "Металург" вийшов з завданням відіграти гол, але не за всяку ціну. Тому атакував не так люто, як, наприклад, в поєдинку з "Зорею". Небезпечно біля воріт Салмана було в основному після стандартів. Однак час йшов, а рахунок не змінювався. Не допомогли і заміни від П'ятенко. І тільки на 88-й хвилині Лазич посміхнулася удача - його удар з-за меж штрафного майданчика за допомогою рикошету став гольовим.

1-1, гра через тиждень в Донецьку.
2012-13. Ліга Європи. Третій кваліф.раунд.

"Тромсе" - "Металург Д" 1:1 (1:0)

Голи: Ондрашек, 43 (1:0); Лазич, 88 (1:1)
"Тромсе": Салман; Бьорк; Норбі; Андерсен; Коппін; Бендиксен; Дразі (Індестад, 79); Йенссен; Ондрашек; Крістіансен; Орста (Лісволл, 66)
"Металург Д": Бандура; Воловик; Прийма; Чечер; Лазич; Макрідіс (Нельсон, 66); Морозюк ... Читати далі »

Ліверпуль, Інтер, Ганновер, Олімпік Марсель, Атлетик Більбао, Ліга ЄвропиУ четвер відбулися матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи. Великих сенсацій не було. Фаворити в більшості своїй підтвердили свій статус навіть незважаючи на те, що сезон у першій п'ятірці чемпіонатів Європи ще не почався. Міланський "Інтер" і "Ганновер" розправилися зі своїми конкурентами з рахунком 3:0, "Ліверпуль" здобув скромну перемогу в Білорусії, а "Атлетик" Більбао, пропустивши м'яч на своєму полі, подарував невелику надію хорватському "Славену". Внічию закінчилася гра турецького "Ескішехірспора" з "Марселем" і тепер французам на "Велодромі" може вистачити нульової нічиї.
З інших матчів варто виділити впевнені виїзні перемоги чеських "Вікторії" і "Спарти" і невдачі бухарестських клубів "Стяуа" і "Рапіда".