Головна » 2012 » Серпень » 3 » Арсенал 3:0 "Мура 05" - 3:0. І головне - "сухо"
08:32
Арсенал 3:0 "Мура 05" - 3:0. І головне - "сухо"
Іонуц Мазілу, Арсенал Київ, Мура 05, Ліга ЄвропиКиївський "Арсенал" у першому матчі Ліги Європи упевнено переграв словенський клуб "Мура". Виходячи з того, що відбувалося на футбольному полі, можна сказати, що гра йшла в одні ворота - словенські. 26 ударів - "говорить" статистика.
У таких випадках нерідко дає про себе знає предстартовое хвилювання, яке, знов-таки частенько, заважає швидко відкрити рахунок. На щастя, перший гол не змусив себе чекати - вже на шостій хвилині Мазілу відгукнувся на передачу з правого флангу і, не зустрічаючи опору з боку словенських захисників, головою переправив м'яч у гол воріт Драковіча.
Знімати всі питання не тільки в цьому матчі, але і у всьому двораундовому протистоянні, кияни могли ще до перерви. Забігаючи вперед, один Кобахідзе запросто міг записати на свій рахунок хет-трик, а то і покер, але в підсумку пішов з поля без забитого м'яча, хоча своєю активністю і вніс вагомий внесок у перемогу "Арсенала".
Добивали суперника кияни вже у другому таймі. Спочатку Драковіч ще рятував свою команду, але провали в обороні призвели до того, що Ковпак і Матуку без перешкод переправляли м'яч в ворота "Мури". 3:0 - не будемо забігати вперед, але це більш ніж комфортну перевагу перед повторним поєдинком.
Ліга Європи. Третій кваліф.раунд.

"Арсенал" (Київ, Україна) - "Мура 05" (Словенія) - 3:0 (1:0)
Голи: Мазілу, 6 (1:0); Ковпак, 61 (2:0); Матуку, 83 (3:0)
"Арсенал": Боровик; Гітченко; Леандро; Матуку; Шахов (Старгородський, 66); Кобахідзе (Міколюнас, 77); Максимов А.; Польовий; Шацьких; Адійя (Ковпак, 57); Мазілу
"Мура 05": Драковіч; Янжа; Крамар; Майер; Ф.Ціпот; сереш; Марушко; Коутере (Бузеті, 63); Бохарі (Грушковняк, 90); Етерович; Єліч
Попередження: Польовий, 55 - Етерович, 33; Майер, 49
Категорія: Ліга Європи | Переглядів: 520 | Додав: Roland | Теги: Ліга Європи, Мура 05, Арсенал Київ, Іонуц Мазілу | Рейтинг: 0.0/0