Головна » 2012 » Жовтень » 13
Ікер Касільяс, зб Іспанії, Чемпіонат світу 2014, ЧС-2014, Відбір, Чемпіонати світу з футболу, РекордВоротар збірної Іспанії та мадридського "Реала" Ікер Касільяс побив свій персональний рекорд матчів і хвилин без пропущених м'ячів. Після відбіркового поєдинку чемпіонату світу 2014 року проти Білорусі (4:0) Касільяс не пропускає вже 725 хвилин, що на 17 хвилин краще його попереднього досягнення, яке він встановив чотири роки тому.
Світовий рекорд належить італійцю Діно Дзофф і становить 1143 хвилин. Що стосується матчів у рамках офіційних турнірів, то тут рекорд належить голландцеві Едвіну ван дер Сару - 1014 хвилин. Останній раз Касільяс пропускав від Антоніо Ді Натале ще в першому матчі чемпіонату Європи, і таким чином його "суха" серія в офіційних матчах складає 689 хвилин. Іспанська рекорд належить Сантьяго Каньїсарес, який не пропускав у дев'яти матчах поспіль в 2002-2004 роках.
Відзначимо, що побити рекорди Ікеру буде досить складно з урахуванням того, що два з трьох таких офіційних матчів у збірної Іспанії проти французів.
Категорія: Рейтинги, факти, події | Переглядів: 511 | Додав: Roland | Дата: 13.10.2012 | Прокоментуй !

Уейн Руні, зб Англії, Чемпіонат світу 2014, ЧС-2014. Відбір, Чемпіонати світу з футболуУейн Руні провів другий відмінний матч з капітанською пов'язкою збірної Англії. Дубль у ворота команди Сан-Марино (5:0) у відбірковому матчі до чемпіонату світу 2014 року дозволив форварду "Манчестер Юнайтед" увійти до п'ятірки кращих бомбардирів в історії команди "трьох левів".
Тепер на рахунку Руні 31 гол в 77 матчах і він зумів обійти Тома Фінні, Ната Лофтхаус і Алан Ширер, які мають 30 точних ударів.
Більше Руні забивали четверо: Майкл Оуен - 40, Джиммі Грівз - 44, Гарі Лінекер - 48 і сер Боббі Чарльтон - 49, але так як Уейну тільки через десять днів виповниться 27 років, то у нього є всі шанси зайняти перше місце в цьому топ -рейтингу.
"Я дуже пишаюся цим досягненням. Мені тільки 26 років, і я сподіваюся, що зможу забити більше голів", - заявив щасливий Руні після гри. - "Я думаю, що ми створили достатньо моментів і могли забити й більше. З іншого боку, не так легко грати, коли проти вас захищаються всі 11 осіб. Важко зламати таку оборону, але я думаю, що ми зробили добре, і результат не поганий ".

ЧС-2014, футбол, збірна України з футболу, збірна Молдови з футболуНе можна просто так взяти і не зганьбитися. Не втратити очки там, де втрачати їх не можна. Не позбавити самих себе солодких плодів лондонського матчу зі збірною Англії. Ось просто не можна. З Кишинева збірна України повертається з невтішною нічиєю, і нам залишається тільки порадіти за молдаван, які вперше в цьому відборі не покинули поле переможеними, а також за тих, хто ризикнув поставити на них напередодні матчу - букмекерські котирування, хто пам'ятає, красномовно вказували на розрив в класі між українською та молдавською збірної.
Зрозуміло, українська команда грала значно краще. Навіть у відсутність головного мотора своїх атак - Євгена Коноплянки - українці створили достатньо моментів, щоб хоча б один гол да закотити. Але кожного разу футболістам у жовтій формі щось заважало - то банальне невезіння, то ще більш банальний технічний брак.
Стартовий склад української збірної не здивував. У центрі оборони очікувано розташувалася «динамівська» зв'язка Михалик - Хачеріді, яка по ходу матчу встигла начудив: Тарас на 27-й хвилині у боротьбі з суперником зіграв рукою в своїй штрафній - благо, свисток арбітра промовчав, - Євген на 41-й, віддаючи м'яч назад на П'ятова, ледь не вивів форварда господарів тет з українським голкіпером.
Вийшов з перших хвилин і Денис Гармаш, який запам'ятався декількома невд ... Читати далі »
Категорія: Збірна України | Переглядів: 611 | Додав: Roland | Дата: 13.10.2012 | Прокоментуй !