Головна » 2012 » Жовтень » 15
Сент-Патрікс, Слайго Роверс, чемпіонат Ірландії з футболуДомашня перемога над посідає друге місце в турнірній таблиці «Сент-Патрікс» (3:2) дозволила «Слайго Роверс» забезпечити титул найсильнішого клубу країни. Це перше золото команди в національному чемпіонаті з 1977 року і третє за всю її історію. Успіх став можливий завдяки точному удару нападника Марка Куїглі. За дві хвилини до фінального свистка уродженець Дубліна реалізував пенальті і приніс «Слайго Роверс» 17-ту перемогу в 28 матчах сезону.
Тріумф «Слайго Роверс» був би неможливий і без зусиль головного тренера Іана Бараклафа. Англійський фахівець очолив команду всього за декілька днів до початку чемпіонату, але швидко освоївся у новій посаді. «Це велике досягнення для всього клубу, - сказав капітан Денні вентро. - Наші вболівальники довго чекали цього моменту, і ми щасливі разом з ними ».
Футболісти «Слайго Роверс», втім, змусили своїх фанів добряче похвилюватися. Завдяки дублю Рафаела Кретаро команда вела до 24-й хвилині з рахунком 2:0, але в другому таймі пропустила два м'ячі. Шон О'Коннор і Крістофер Форрестер відродили інтригу, але точний удар Куїглі з пенальті, який був призначений за фол капітана дублінського клубу Конора Кенни, що зіграв рукою у власній штрафній, приніс «Слайго Роверс» довгоочікувану перемогу.
«Сент-Патрікс» тепер зосередиться на збереженні другого місця в чемпіонаті та завоюванні Кубка Ірланді ... Читати далі »
Категорія: Рейтинги, факти, події | Переглядів: 502 | Додав: Roland | Дата: 15.10.2012 | Прокоментуй !