Головна » 2013 » Квітень » 03
Ліонель Мессі, Рауль, Барселона, ПСЖ, Ліга ЧемпіонівЛіонель Мессі зіграв лише один тайм проти "Парі-Сен-Жермен" у чвертьфіналі Ліги чемпіонів, але й цього аргентинцеві вистачило, щоб забити і поліпшити рекорд Ліги чемпіонів, який до цих пір ділили з описом мадридського "Реала" Раулем Гонсалесом.
Париж став 20-м містом, в якому бачили на власні очі голи, забиті аргентинським феноменом, тим самим залишивши позаду Рауля, який забивав у 19.
На додаток до Барселоні, де він забив 30 м'ячів, у виїзних матчах Мессі забивав найбільше в Донецьку, Глазго і Пльзені - по три м'ячі.
Всього в Лізі чемпіонів аргентинець довів рахунок забитим м'ячам до 59, а всього в єврокубках - 60 з урахуванням гола за Суперкубок УЄФА.
У цьому сезоні у нього вже 57 м'ячів у 45 матчах у всіх змаганнях, а в загальній складності 310 у складі "Барселони".
Категорія: Рейтинги, факти, події | Переглядів: 2516 | Додав: Roland | Дата: 03.04.2013 | Прокоментуй !

Вболівальники синьо-біло-блакитних зробили свій вибір - кращим гравцем березня по підсумками голосування на офіційному сайті клубу визнаний бразильський нападаючий Халк.
Форвард, який також став кращим у лютому, взяв участь у всіх матчах місяця, в те числі в 1/8 фіналу Ліги Європи, матчах чемпіонату Росії і товариських поєдинках на зборі в Італії.

Баварія, Ювентус, Ліга ЧемпіонівМюнхенська "Баварія" зробила гарний заділ після домашнього матчу на "Альянс Арені" у чвертьфінальному протистоянні з туринським "Ювентусом". Лідер бундесліги зім'яв лідера серії А, дозволивши італійцям зовсім небагато ... І то, після шаленого голи алабая на перших секундах гри. Удар здалеку не повинен був стати великою проблемою для Буффона, якби не підступний рикошет від ноги Відаля.
Після забитого м'яча "Баварія" сама злякалася і десь на чверть ігрового години віддала ініціативу і територію суперникові. "Ювентус" контролював м'яч, але без небезпечних моментів. Заспокоївшись, мюнхенці стали походити самі на себе, а от туринці виглядали вже далеко не в пріглядном світлі. Так підопічних Конте в цій Лізі чемпіонів, та й у чемпіонаті Італії ще ніхто не тягав. Буффону довелося пристойно попрацювати, щоб ще до перерви рахунок не став розгромним.
Особливо не змінив ситуацію на полі і перерву. "Баварія" виглядала мобільнішими, могутніше, солідніше, як розкішна спортивна БМВ проти малолітражного бюджетного "Фіата", але зате гордого і задерикуватого. К'єлліні постійними ударами ліктем по голові й обличчю Манджукич, Відаль небезпечними ударами по ногах заслуговували більше, ніж за гірчичнику від британського арбітра Марка Клатенбурга.
Покарала "Баварія" по-футбольному: забитим м'ячем. Черговий дальній удар Буффон невдало відбив убік на Ма ... Читати далі »
Категорія: Ліга чемпіонів | Переглядів: 859 | Додав: Roland | Дата: 03.04.2013 | Прокоментуй !

ПСЖ, Барселона, Ліга ЧемпіонівПСЖ і "Барселона" не обманули очікувань вболівальників, подарувавши на двох іскрометний матч. Переможця перший поєдинок не виявив - тягар боротьби переноситься на гру-відповідь.
Мабуть, кращим гравцем матчу можна назвати Дані Алвеса. Бразилець носився по правому флангу, як у свої кращі Барселонські часи. І перший гол каталонців створили, по суті саме він, вклавши м'яч у ліву ногу Мессі після дивовижної передачі. Аргентинець у таких моментах не прощає - 0:1.
У другому таймі гра пішла вже інша - Мессі через проблеми з коліном продовжити матч не зміг. ... Читати далі »