Головна » 2013 » Квітень » 04
Реал Мадрид, Галатасарай, Ліга Чемпіонів"Реалу", хто б що не говорив, дістався найлегший з можливих суперників по 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. Так, в команді Фатіха Терім всуціль так поруч одні досвідчені гравці - Снейдер, Дрогба, Рієра, Феліпе Мело, Хаміт Алтинтоп, Фернандо Муслера, а ще й один з кращих форвардів турніру - Бурак Їлмаз. Але у "Реала" клас гравців незрівнянно вище, тому сьогоднішнє протистояння перетворилося для "вершкових" у звичайний матч Прімери.
Команди почали матч спокійно, без надриву. Але рівна гра тривала аж дев'ять хвилин до першої помилки захисників "Галатасарая". ... Читати далі »
Категорія: Ліга чемпіонів | Переглядів: 2750 | Додав: Roland | Дата: 04.04.2013 | Прокоментуй !

Малага, Боруссія Дортмунд, Ліга ЧемпіонівЯк це не дивно, але в першій чвертьфінальній зустрічі "Малаги" і дортмундської "Боруссії" не було забито жодного м'яча!
Так, але ж від цієї гри чекали іскрометного атакуючого футболу і великої кількості забитих м'ячів, але вийшло так, як вийшло. У якійсь мірі виправдовувати очікування намагалася "Боруссія", багато атакувала і створювала, але тільки не особисто Маріо Гьотце, який цього вечора був немов сам не свій і занапастив три вірних моменти для взяття воріт. І це по самому скромному рахунку! Слідом за Гьотце удача відвернулася і від Левандовського, а потім і від вийшов на заміну Шибера - обидва теж упустили свої шанси.
Що ж "Малага"? Особливо нічого. Крім удару Велігтон головою в першому таймі і Іско ногою видали у другому і згадати нічого. Обидва рази відмінно зіграв голкіпер "Боруссії" Вайденфеллер. Так, ось, до речі, його колега з "Малаги" Кабальєро був особливо добре. Як мінімум тричі виручив свою команду. Виходить, воротарі сьогодні були кращі. У Дортмунді, можливо, своє слово нарешті скажуть форварди.
2012-13. Ліга Чемпіонів. Плей-офф раунд. 1/4 фіналу.

"Малага" - "Боруссія Д" 0:0 (0:0)
"Малага": Кабальєро; Велігтон Олівейра; Гамес; Антунеш; Демікеліс; Тулалан; Хоакін; Ітурра; Жуліо Баптіста (Санта Крус, 76); Іско (Дуда, 87); Савіола (Портільо Ф., 68)
"Боруссія Д": Вайденфеллер; Феліпе Сантана; Шмельцер; Су ... Читати далі »

Давид Алаба, Баварія, Ювентус, Ліга ЧемпіонівГол півзахисника "Баварії" Давід Алаба у ворота "Ювентуса" у першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів виявився сьомим серед найшвидших голів в історії турніру. Хавбек збірної Австрії забив через 25,02 секунди після початку гри. Це другий найшвидший гол в плей-офф турніру.
А взагалі найшвидший гол в нокаут раундах і в історії Ліги чемпіонів також був забитий гравцем "Баварії". Його автор - Рой Маккай в поєдинку з мадридським "Реалом" 7 березень 2007 року (2:1) в 1/8 фіналу.

Найшвидші голи в історії Ліги чемпіонів

10,12 сек. - Рой Макай ("Баварія")
07/03/2007, "Баварія" - "Реал" (Мадрид) - 2:1 (1/8 фіналу)
10,84 сек. - Жонас ("Валенсія")
01/11/2011, "Валенсія" - "Байєр" (Леверкузен) - 3:1 (груповий раунд)
20,06 сек. - Жілберто Сілва ("Арсенал")
09/25/2002, ПСВ - "Арсенал" - 0:4 (груповий раунд)
20,11 сек. - Алессандро Дель П'єро ("Ювентус")
01/10/1997, "Манчестер Юнайтед" - "Ювентус" - 3:2 (груповий раунд)
21,20 сек. - Кларенс Зеєдорф ("Мілан")
09/28/2005, "Шальке-04" - "Мілан" - 2:2 (груповий раунд)
24,00 сек. - Пато ("Мілан")
13/09/2011, "Барселона" - "Мілан" - 2:2 (груповий раунд)
25,02 сек. - Давид Алаба ("Баварія")
04/02/2013, "Баварія" - "Ювентус" - 2:0 (1/4 фіналу)
25,20 сек. - Марек Кінцель ("Рапід" Відень)
02/11/2005, "Брюгге" - "Рапід" (Відень) - 3:2 (груповий раунд)
25,54 се ... Читати далі »
Категорія: Рейтинги, факти, події | Переглядів: 2214 | Додав: Roland | Дата: 04.04.2013 | Прокоментуй !