Головна » 2011 » Вересень » 26 » 95 голів Олега Ящука
07:12
95 голів Олега Ящука
95 голів, Олег ЯщукВсього 5 голів до сотні залишилося забити українському форварду бельгійського «Серкль Брюгге»
У поєдинку шостого раунду Кубка Бельгії, між «Серкль Брюгге» і «Мехелене» - 1:0, м'яч, забитий на 76-й хвилині зустрічі, став 95-м голом в елітних футбольних турнірах для українського форварда «Серкль Брюгге» Олега Ящука.
Розподіл забитих м'ячів Олег Ящук по країнах і турнірами: 10 - в українській Прем'єр-лізі (раніше вищій лізі), 70 - в чемпіонаті Бельгії, 8 - у Кубку Бельгії, 3 - в чемпіонаті Греції і 4 - в єврокубкових турнірах.
Нагадаємо, що перший свій гол в елітних турнірах Олег Ящук забив в 25 липня 1995 року, в матчі чемпіонату країни проти донецького «Шахтаря». У той період кар'єри він захищав кольори тернопільської «Ниви», який здолав у тому матчі «Шахтар» з рахунком - 4:2, а Ящук створив хет-трик і став наймолодшим автором «трюк з капелюхом» в українському чемпіонаті.
Нагадаємо, що в 1994 році, Ящук став бронзовим призером чемпіонату Європи в складі юнацької збірної України.
Категорія: Рейтинги, факти, події | Переглядів: 379 | Додав: Roland | Теги: 95 голів, Олег Ящук | Рейтинг: 0.0/0