Головна » 2011 » Квітень » 6 » Адебайор, Крауч та інші...
08:56
Адебайор, Крауч та інші...
Еммануель Адебайор, Пітер Крауч, Реал Мадрид, Тоттенхем, Ліга Чемпіонів, новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні4:0 - це схоже на межу мрій для Жозе Моурінью. Напередодні матчу він був, як ніколи, скромний у бажаннях. Ну що ж, долю не злякав ...
Втім, доля тут особливо не до чого. З перших хвилин матчу "Реал" показав, що має намір зняти в Мадриді всі питання про результат чвертьфіналу. Гол Адебайора, хоч і швидкий, все-таки був логічним - "Тоттенхем" в перші хвилини матчу виглядав просто пригніченим. А коли почав потроху приходити до тями, підвів Крауч. Довгоногий англійська форвард за лічені хвилини дістав дві жовті картки і залишив своїх товаришів вдесятьох.
У першому таймі "Тоттенхем" ще чинив опір і навіть мав пару моментів. У другому команда все-таки не витримала постійного тиску "Реала". Остаточний вирок англійцям підписав все той же Адебайор, все тієї ж таки головою поклав м'яч у кут їх воріт. Після цього почалася відверта агонія: у фінальній стадії матчу "Тоттенхем" не показав ні волі, ні бажання відігратися.
А "Реал" забив ще два голи-красеня. І тепер може сприймати поїздку до Лондона як чисто туристичну.

2010-11. Ліга Чемпіонів. 1 / 4 фіналу. перший матч.

"Реал" - "Тоттенхем" 4:0 (1:0)
Голи: Адебайор, 5 (1:0); Адебайор, 57 (2:0); Ді Марія, 72 (3:0); Роналду, 87 (4:0)
"Реал": Касільяс; Марсело; Пепе; Серхіо Рамос; Карвалью; Хабі Алонсо; Ді Марія (Кака, 77); Озіл; Хедіра (Діарра Л., 61); Адебайор (Ігуаїн, 75); Роналду
"Тоттенхем": Гомес; Ассу-Екотто; Бейл; Галлас; Доусон; Чорлука (Бассонг, 80); Сандро; Модріч; ван дер Ваарт (Дефо, 46); Леннон; Крауч (до 15)
Попередження: Адебайор, 12; Пепе, 36 - Крауч, 8, 15; ван дер Ваарт, 19; Дефо, 74
Вилучення: - Крауч, 15 (друге попередження)
Категорія: Ліга чемпіонів | Переглядів: 484 | Додав: Roland | Теги: Реал Мадрид, Футбол, Ліга чемпіонів, Тоттенхем, Новости, новини, Пітер Крауч, Еммануель Адебайор, футбола | Рейтинг: 0.0/0