Головна » 2011 » Квітень » 06
Еммануель Адебайор, Пітер Крауч, Реал Мадрид, Тоттенхем, Ліга Чемпіонів, новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні4:0 - це схоже на межу мрій для Жозе Моурінью. Напередодні матчу він був, як ніколи, скромний у бажаннях. Ну що ж, долю не злякав ...
Втім, доля тут особливо не до чого. З перших хвилин матчу "Реал" показав, що має намір зняти в Мадриді всі питання про результат чвертьфіналу. Гол Адебайора, хоч і швидкий, все-таки був логічним - "Тоттенхем" в перші хвилини матчу виглядав просто пригніченим. А коли почав потроху приходити до тями, підвів Крауч. Довгоногий англійська форвард за лічені хвилини дістав дві жовті картки і залишив своїх товаришів вдесятьох.
У першому таймі "Тоттенхем" ще чинив опір і навіть мав пару моментів. У другому команда все-таки не витримала постійного тиску "Реала". Остаточний вирок англійцям підписав все той же Адебайор, все тієї ж таки головою поклав м'яч у кут їх воріт. Після цього почалася відверта агонія: у фінальній стадії матчу "Тоттенхем" не показав ні волі, ні бажання відігратися.
А "Реал" забив ще два голи-красеня. І тепер може сприймати поїздку до Лондона як чисто туристичну.

2010-11. Ліга Чемпіонів. 1 / 4 фіналу. перший матч.

"Реал" - "Тоттенхем" 4:0 (1:0)
Голи: Адебайор, 5 (1:0); Адебайор, 57 (2:0); Ді Марія, 72 (3:0); Роналду, 87 (4:0)
"Реал": Касільяс; Марс ... Читати далі »
Категорія: Ліга чемпіонів | Переглядів: 483 | Додав: Roland | Дата: 06.04.2011 | Прокоментуй !

Інтер, Шальке 04, Ліга Чемпіонів, новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуЩо розповісти про цю гру. Насварити захист "Інтера"? Та це й так зрозуміло. Похвалити атаку "Шальке"? Теж без коментарів. Грали дві навіжені команди. У першому таймі, поки "Інтер" забивав, пропускав, знову забивав, мелькала одна думка - як вони потрапили до чвертьфіналу з таким захистом, як?
Леонардо, герой-Рятівник, отримав в суботу нокдаун, а сьогодні нокаут. Крах зазнав не лише тренер, але і його ультра-атакуюча схема гри, яка у вирішальних матчах перевірки не витримала. Оголені фланги давали "Шальке" з легкістю пролітати центр поля. Незрозумілі ролі Камбьяссо і Мотти, в зонах яких свистів вітер ... Киву і Раноккія на даний момент могли б підсилити "Іллічівець". Може бути. Так грати не можна, особливо в іграх на виліт. Тепер бразильський спец це знає. Але якою ціною!
Негарно добивати що впав. Так, "Інтер" був розгромлений, та йому потрібно забити чотири на полі в Гельзенкірхені ... Знаєте, "Інтер" може це зробити. Скільки пропустить на виїзді - невідомо, але чотири забити такому "Шальке" - це не другий поверх бібліотеки, відділ фантастики. "Нераадзуррі" треба ще один тест на мужність. Їм просто потрібно згадати, що справжній спортсмен не той, хто перемагає, а той, хто не визнає себе переможеним.
2010-11. Ліга Чемпіонів. 1 / 4 фі ... Читати далі »

Дмитро Чигринський, Шахтар, Барселона, Вболівальники, новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуЗахисник "Шахтаря" Дмитро Чигринський отримав "Золотий м'яч". Цю нагороду (а точніше, її копію з шоколаду), дочекавшись футболіста біля готелю, "гірникові" вручила ініціативна група Fòrum Manolo Clares, яка заснувала її 15 років тому, повідомляє ABC.es. Першим лауретів такого гумористичного "​​Золотого м'яча" став Карлос Бускетс, батько хавбека "Барси" Серхіо.
- У Чигринського було таке ж здивоване обличчя, як у Луї ван Галя, коли він теж отримав цю нагороду. Хотіли вручити йому приз ще в минулому році, але він нашвидку повернувся в "Шахтар", - говорить лідер фан-групи Рамон Оріоль.
Категорія: Рейтинги, факти, події | Переглядів: 302 | Додав: Roland | Дата: 06.04.2011 | Прокоментуй !

Шахтар, Стадіони, Донбас Арена, Музеї, новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуДнями спеціалісти відділу «Музей і тури» провели екскурсію по стадіону, яка стала 5 000-ї з моменту запуску турів по «Донбас Арені». Учасниками туру з таким значним порядковим номером виявилися гості проходить в ДонНУ Міжнародної науково-практичної конференції: професори, декани, завідувачі кафедрами українських та зарубіжних вузів. Вони зовсім не очікували, що саме їх група стане ювілейною, і були в захваті, коли в середині туру зазвучали урочисті привітання і їм вручили квитки на майбутній 9 квітня матч «Шахтар» - «Оболонь».
Особливістю екскурсій по «Донбас Арені» є можливість опинитися за лаштунками великого футболу, побачити підтрибунні приміщення, зону роботи ЗМІ, відвідати роздягальню футболістів «Шахтаря», пройти по тунелю гравців і випробувати лавку запасних. За 1,5 роки, що минули з дня першої екскурсії, такою можливістю скористалося трохи більше 70 000 чоловік (школярів, жителів і гостей Донецька), які стали учасниками турів по «Донбас Арені».