Головна » 2011 » Грудень » 7 » АПОЕЛ 0:2 Шахтар. Добре, але пізно
14:55
АПОЕЛ 0:2 Шахтар. Добре, але пізно
АПОЕЛ, Шахтар, Ліга ЧемпіонівДонецький "Шахтар" нарешті перервав тривалу серію невдач. У шостому турі групового турніру Ліги чемпіонів гірники переграли на виїзді кіпрський АПОЕЛ - 2:0.
Переграли в одну хвіртку, як і повинні були це зробити у вересні на "Донбас Арені". Але кіпріоти, схоже, чекали чогось подібного, а тому святковий салют з нагоди виходу в плей-офф був випущений ще до початку матчу.
Далі було повну перевагу "Шахтаря", який ще до перерви мав забивати ніяк не менше трьох м'ячів. Найкращий шанс відкрити рахунок не використав Луїс Адріано. На 11-й хвилині Фернандіньо зупинили з фолом на куті штрафного, і арбітр вказав на точку. Однак Луїс Адріано пробив настільки слабко (у всіх відношеннях), що воротареві не склало праці відбити м'яч.
В цілому, хід першого тайму дуже нагадав те, що творилося цілодобово раніше в матчі молодіжних команд. З тією лише різницею, що гості в тому матчі не стали нервувати нечисленних уболівальників, а визначили результат матчу ще в першому таймі, забивши три м'ячі.
Основа гірників у цьому сенсі відчувала терпіння своїх уболівальників довше. Але все ж на 62-й хвилині відмінна атака "Шахтаря" принесла їм успіх. Вілліан віддав наліво на хід партнерам. Мхітарян останавілся, бо був у офсайді, а Шевчук, вискочивши з-за спини, прострілив на ближній кут воротарського майданчика. Луїс Адріано в дотик переправив м'яч в сітку, частково реабілітувавшись за кілька ляпів у першому таймі.
Закріпив успіх своєї команди вийшов на заміну Селезньов, який був першим на добиванні після удару Фернандіньо - 2:0.
Гра була вирішена, і багато вболівальників АПОЕЛ не стали чекати закінчення матчу, покинувши трибуни. А "Шахтар" заслужив оплески. На жаль, перемога запізнилася.

Ліга Чемпіонів. Група G. 6-й тур

"АПОЕЛ" - "Шахтар" - 0:2 (0:0)
Голи: Адріано, 62 (0:1), Селезньов, 78 (0:2)
"АПОЕЛ": Пардо; Яхіч; Марсело Олівейра; Нуно Мораіш; Паулу Жорже; Пурсайтідіс; Олександру; Хараламбідес (Адорно, 77); Марсін (Белаід, 60); Густаво Мандука (Соларі, 69); Трічковскі
"Шахтар": Рибка; Срна; Кучер; Ракицький; Шевчук В.; Мхітарян; Хюбшман; Фернандіньо; Коста (Едуардо, 78), Вілліан (Морено, 86); Адріано (Селезньов, 73)
Попередження: Трічковскі, 8; Олександру, 11; Соларі, 72; Марсело Олівейра, 80 - Ракицький, 38; Мхітарян, 43; Шевчук В., 82
Категорія: Ліга чемпіонів | Переглядів: 530 | Додав: Roland | Теги: Ліга чемпіонів, Шахтар, АПОЕЛ | Рейтинг: 0.0/0