Головна » 2011 » Грудень » 07
АПОЕЛ, Шахтар, Ліга ЧемпіонівДонецький "Шахтар" нарешті перервав тривалу серію невдач. У шостому турі групового турніру Ліги чемпіонів гірники переграли на виїзді кіпрський АПОЕЛ - 2:0.
Переграли в одну хвіртку, як і повинні були це зробити у вересні на "Донбас Арені". Але кіпріоти, схоже, чекали чогось подібного, а тому святковий салют з нагоди виходу в плей-офф був випущений ще до початку матчу.
Далі було повну перевагу "Шахтаря", який ще до перерви мав забивати ніяк не менше трьох м'ячів. Найкращий шанс відкрити рахунок не використав Луїс Адріано. На 11-й хвилині Фернандіньо зупинили з фолом на куті штрафного, і арбітр вказав на точку. Однак Луїс Адріано пробив настільки слабко (у всіх відношеннях), що воротареві не склало праці відбити м'яч.
В цілому, хід першого тайму дуже нагадав те, що творилося цілодобово раніше в матчі молодіжних команд. З тією лише різницею, що гості в тому матчі не стали нервувати нечисленних уболівальників, а визначили результат матчу ще в першому таймі, забивши три м'ячі.
Основа гірників у цьому сенсі відчувала терпіння своїх уболівальників довше. Але все ж на 62-й хвилині відмінна атака "Шахтаря" принесла їм успіх. Вілліан віддав наліво на хід партнерам. Мхітарян останавілся, бо був у офсайді, а Шевчук, вискочивши з-за спини, прострілив на ближній кут воротарського майданчика. Луїс Адріано в дотик переправив м'яч в сітку, ча ... Читати далі »
Категорія: Ліга чемпіонів | Переглядів: 529 | Додав: Roland | Дата: 07.12.2011 | Прокоментуй !

Ліга Чемпіонів, Боруссія, Порту, Валенсія, Ліга Європи, Матчі 6 туруЛіга Чемпіонів
Груповий етап
6 тур

Група "E"

Челсі     3:0 (2:0)  Валенсія
Голи: 1:0 - Дрогба (3), 2:0 - Рамірес (22), 3:0 - Дрогба (76)
Челсі: Чех, Іванович, Давід Луіс, Террі, Е. Коул, Ромеу, Рамірес (Мікель 66), Мейрелеш, Старрідж, Дрогба (Торрес 78), Мата (Малуда 83)
Валенсія: Дієго Алвес, Барраган, Рамі, Руіс, Альба (Адуріс 55), Тіно Коста (Парехо 77), Альбелда, Фегулі (Пабло Ернандес, 65), Жонас, Матьє, Солдадо
Попередження: Ромеу (68), Тіно Коста (69)

Генк     1:1 (1:0)     Байєр

Голи: 1:0 – Воссен (30), 1:1 – Дердійок (79).
Генк: Кетелеш, Сімайс, Надсон, Нгонга, Ванден Борре, Ндабашинзе, Тежер, Пуділ, Камю, Лімбомбе (Буффель, 75), Воссен (Барда, 81).
Байер: Лено, Кадлец (Очіпка, 73), Райнартц (Йоргенсен, 87), Швааб, Г. Кастро, Л. Бендер, Рольфес, Сем, Баллак, Дердійок, Шюррле (Кісслінг, 68).
Попередження: Воссен (42), Дердійок (86), Симайс (90).

Група "F"

Олімпіакос     3:1 (2:0)     Арсенал

Голи: 1:0 - Джеббур (16), 2:0 - Фустер (36), 2:1 - Бенаюн (57), 3:1 - Модесто (89)
Олімпіакос: Медьєрі, Маніатіс, Модесто, Мелльберг, Олебас (Орбаіс, 37), Пападоп ... Читати далі »

Прем`єр-Ліга, Суддівські призначення, 20 турПрем`єр-Ліга
Суддівські призначення на 20 тур

9 грудня

"Оболонь" - "Таврія" - Можаровський (Львів)

10 грудня

"Дніпро" - "Чорноморець" - Деревінський (Київ)
"Олександрія" - "Металіст" - Вакс (Сімферополь)
"Карпати" - "Динамо" - Абдула (Харків)
"Арсенал" - "Ворскла" - Мосейчук (Чернівці)

11 грудня

"Кривбас" - "Шахтар" - Швецов (Одеса)
"Металург" - "Зоря" - Арановський (Київ)
"Волинь" - "Іллічівець" - Шандор (Львів).
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 475 | Додав: Roland | Дата: 07.12.2011 | Прокоментуй !

Динамо, 750 домашніх голів, чемпіонат україниЗдобувши перемогу в матчі з донецьким "Металургом", "Динамо" стало першою командою вітчизняної першості, якій вдалося подолати рубіж у 800 очок на своєму полі.
Тепер у "біло-синіх" в активі 802 набрані бали, а гол Огнєна Вукоєвіча став для команди 750-м домашнім в чемпіонаті України, пише сайт киян.
Ця перемога стала для "Динамо" четвертою поспіль, здобутою над "Металургом" на своєму полі. Безпрограшна серія на стадіоні ім. Валерія Лобановського в національному чемпіонаті досягла позначки в 17 матчів.
Забитий м'яч став для хорватського легіонера "Динамо" вже десятим у чемпіонаті.
Є досягнення і зі знаком мінус - жовта картка, отримана Даніло Сілвою на 32-й хвилині, стала для "Динамо" 50-ю у нинішньому сезоні в національній першості.
А Ідейе в компенсований час "розміняв" шостий десяток попереджень.
Категорія: Рейтинги, факти, події | Переглядів: 470 | Додав: Roland | Дата: 07.12.2011 | Прокоментуй !

Платіні, найкращий легіонер, історія італійського футболуПрезидент УЄФА Мішель Платіні увійшов до Залу слави італійського футболу.
Про це повідомляє офіційний сайт УЄФА.
Платіні визнали найкращим легіонером в історії італійського футболу.
Платіні грав в Італії з 1982 по 1987 рік і виграв з "Ювентусом" два чемпіонати і кубок країни. У 1984 році він виграв з "Юве" Кубок Кубків і Суперкубок УЄФА, а рік потому - Кубок європейських чемпіонів і Міжконтинентальний кубок.
Нинішній президент УЄФА тричі ставав найкращим бомбардиром серії А і тричі вигравав "Золотий м'яч" - в 1983, 1984 і 1985 роках.