Головна » 2014 » Лютий » 19 » Байєр 0:4 ПСЖ. Вбити інтригу за 45 хвилин
08:25
Байєр 0:4 ПСЖ. Вбити інтригу за 45 хвилин
Златан Ібрагімович , Віктор Кашшаї , Байєр , ПСЖ , Ліга Чемпіонів , Чемпіонат Франції , СуддіФранцузький " Парі Сен- Жермен" перетворив на формальність матч-відповідь 1 / 8 фіналу Ліги чемпіонів проти леверкузенського "Байєра". Важко навіть собі уявити , як німці , які і в домашньому поєдинку завдали по воротах суперника пару ударів , зможуть відіграти фору в чотири м'ячі на " Парк де Пренс " .
"Байєр " пропустив вже на третій хвилині , коли Рольфес втратив м'яч на своїй половині поля , а Матуіді завершив нехитру триходівку парижан. Символічно , що Матуіді - єдиний француз , що вийшов в основі ПСЖ в Леверкузені , і почав розгром "Байєра".
Звичайно , місцеві вболівальники і, можливо , не тільки вони , висловлять кілька претензій на адресу арбітра - добре нам відомого Віктора Кашшаї. Пенальті , призначений на 39 -й хвилині , безперечним не назвеш , але "Байєру " у цьому сенсі гріх скаржитися : навіть у цьому розіграші Ліги чемпіонів можна згадати випадок , коли арбітр був лояльний по відношенню до господарів . Ібрагімович з точки був точний , а ще через три хвилини зняв усі питання щодо переможця в цьому протистоянні - 3:0.
Велика частина другого тайму перетворилася на дуракаваляніе . Гості , отримавши ще й чисельну перевагу після видалення Спахіч , відверто знущалися над суперником. І такий же знущальною манері вивели на завершальний удар Кабая - 4:0.

2013-14 . Ліга Чемпіонів. Плей- офф раунд. 1 / 8 фіналу.

"Байєр" - "ПСЖ" 0:4 ( 0:3)
Голи: Матуіді , 3 ( ​​0:1); Ібрагімович , 39 (пенальті) (0:2) ; Ібрагімович , 42 (0:3) ; Кабай , 88 (0:4)
"Байєр" : Лено ; Гільберта ; Кастро ; Спахіч (до 59); Топрак ; Рольфес ( Райнхарц , 46); Гуардадо ; Бендер ; Сем ( Волльшайд , 61); Сон Юнг- Мін ( Брандт , 46); Кісслінг
"ПСЖ" : Сірігу ; Алекс Діас ; Максвелл ; Тьяго Сілва ; Ван дер Віль ; Лукас Моура ; Верратті ; Матуіді ( Кабай , 67); Мотта ; Ібрагімович ; Лавессі ( Пасторе , 76 )
Попередження: Гільберт , 15 ; Спахіч , 38 , 59 ; Гуардадо , 48 ; Кастро , 58 - Матуіді , 4
Вилучення: Спахіч , 59 ( друге попередження)
Категорія: Ліга чемпіонів | Переглядів: 605 | Додав: Roland | Теги: ПСЖ, Байєр, Чемпіонат Франції, Ліга чемпіонів, индивидуалки анкеты, судді, Златан Ібрагімович | Рейтинг: 0.0/0