Головна » 2014 » Лютий » 19
Златан Ібрагімович , Віктор Кашшаї , Байєр , ПСЖ , Ліга Чемпіонів , Чемпіонат Франції , СуддіФранцузький " Парі Сен- Жермен" перетворив на формальність матч-відповідь 1 / 8 фіналу Ліги чемпіонів проти леверкузенського "Байєра". Важко навіть собі уявити , як німці , які і в домашньому поєдинку завдали по воротах суперника пару ударів , зможуть відіграти фору в чотири м'ячі на " Парк де Пренс " .
"Байєр " пропустив вже на третій хвилині , коли Рольфес втратив м'яч на своїй половині поля , а Матуіді завершив нехитру триходівку парижан. Символічно , що Матуіді - єдиний француз , що вийшов в основі ПСЖ в Леверкузені , і почав розгром "Байєра".
Звичайно , місцеві вболівальники і, можливо , не тільки вони , висловлять кілька претензій на адресу арбітра - добре нам відомого Віктора Кашшаї. Пенальті , призначений на 39 -й хвилині , безперечним не назвеш , але "Байєру " у цьому сенсі гріх скаржитися : навіть у цьому розіграші Ліги чемпіонів можна згадати випадок , коли арбітр був лояльний по відношенню до господарів . Ібрагімович з точки був точний , а ще через три хвилини зняв усі питання щодо переможця в цьому протистоянні - 3:0.
Велика частина другого тайму перетворилася на дуракаваляніе . Гості , отримавши ще й чисельну перевагу після видалення Спахіч , відверто знущалися над суперником. І такий же знущальною манері вивели на завершальний удар Кабая - 4:0.

2013-14 . Ліга ... Читати далі »
Категорія: Ліга чемпіонів | Переглядів: 604 | Додав: Roland | Дата: 19.02.2014 | Прокоментуй !

Перший тайм домашнього матчу з "Барселоною " "Манчестер Сіті" провів як мінімум не гірше гостей - а то і краще , мабуть . У всякому разі , атакував гостріше. А ось незабаром після перерви стався ключовий момент двобою. Демікеліс не за правилами зупинив Мессі , і команда Пеллегріні виявилася покарана двічі - і видаленням , і пенальті , який сам Мессі і реалізував.
"Манчестер " не опустив рук і пішов в атаку. Кілька разів англійці були близькі до того , щоб відновити рівність , але бездоганно діяв Вальдес . А під завісу зустрічі Алвес вдало обігрався з Неймаром на правому фланзі і вразив ворота Харта. Після цього інтрига згасла .
Якщо перед першим матчем багато хто вважав фаворитом протистояння саме "городян" , то тепер питання про фаворита можна вважати вирішеним. Але записувати "Барселону" в чвертьфіналісти поки рано. А раптом! ?

2013-14 . Ліга Чемпіонів. Плей- офф раунд. 1 / 8 фіналу.

"Манчестер Сіті" - " Барселона" 0:2 ( 0:0)

Голи: Мессі , 54 (пенальті) ( 0:1); Дані Алвес , 90 (0:2)
"Манчестер Сіті" : Харт ; Кліші ; Компані ; Сабалета ; Демікеліс (до 53); Коларов ( Лескотт , 58); Туре Яя ; Навас ( Насрі , 58); Фернандіньо ; Сілва ; Негредо ( Джеко , 74 )
"Барселона" : Вальдес ; Дані Алвес ; Піке ; Бускетс ; Альба Жорді ; Іньєста ; Маскерано ; Хаві ; Фабрегас ( Серхіо Роберто , 86); Санчес А. ( Неймар , 73); Мессі
Попередження: Негредо , 28 ; К ... Читати далі »