Головна » 2010 » Січень » 31 » «Баварія» перемагає без Тимощука
12:12
«Баварія» перемагає без Тимощука
Баварія - Майнц 3:0Мюнхенська "Баварія", розгромивши у 20-му турі бундесліги «Майнц», вийшла в лідери німецького чемпіонату. «Шальке» після перемоги над «Хоффенхаймом» з рахунком 2:0 піднялося на друге місце в турнірній таблиці. На чотири м'ячі менхенгладбахською «Боруссії» футболісти «Вердера» зуміли відповісти трьома голами, а «Айнтрахт» вдома програв «Кельна» після автогола Марко Русса.
У суботу, 30 січня в німецькій Бундеслізі відбулися 6 матчів 20-го туру. Напередодні «Гамбург» на своєму полі приймав «Вольфсбург». Вже в першому таймі гості відкрили рахунок завдяки точному удару Джеко на 34-й хвилині. У результаті матч закінчився внічию з рахунком 1:1. На 90-й хвилині Троховскі зумів вразити ворота Ленца.
У другий ігровий день 20-го туру «Баварія», що йде на другому місці в турнірній таблиці, зустрічалася з «Майнц». У першому колі регулярного чемпіонату перемогу в очній зустрічі святкували футболісти «Майнца». У мюнхенської команди ніяк не налагоджувалася гра. Труднощі виявилися тимчасовими. Поступово справи у команди Луї ван Гала налагодилися. І цього матчу «Баварія» підходила в ранзі одного з лідерів бундесліги. Говорячи про «Майнці», можна згадати, що з 2000 по 2002 роки його кольору захищав новачок московського «Динамо», український нападаючий Андрій Воронін. У 75 матчах він забив 29 голів.
Півзахисник мюнхенців Франк Рібері починав гру в запасі. Як і Анатолій Тимощук.
Екс-армієць Івіца Оліч вийшов на поле в стартовому складі. І в першому таймі у нього було кілька хороших можливостей відкрити рахунок. Але м'яч або летів повз ворота, або воротар гостей Мюллер Хайнц справлявся з ударами нападаючого.
Найбільш ж реальний шанс вразити ворота «Майнца» упустив не хто інший, як голкіпер «Баварії» Бутт. На 32-й хвилині арбітр призначив пенальті у ворота гостей після того, як Мюллера збили біля воріт Хайнца. Пробивати одинадцятиметровий пішов воротар господарів. І також він ударив точно в свого візаві.
Відразу ж після цього, немов відбиваючи нерадісне настрій мюнхенських уболівальників, над стадіоном «Альянц Арена» пішов сніг. Під його акомпанемент команди пішли в роздягальні на перерву, так і не зумівши відкрити рахунок.
У другому таймі «Баварія» під дедалі більшим снігопадом продовжила нарощувати тиск на ворота суперника. Гості грали, часом, досить грубо. Швайнштайгер навіть довелося надавати медичну допомогу після того, як Бансе пройшовся по його ніг. Але довго так тривати не могло. І на 59-й хвилині «Баварія» нарешті відкрила рахунок.
Після подачі кутового Робен навісив у штрафну, де ван Бюйтен головою переправив м'яч у ворота гостей.
Відразу після цього ван Гал, незадоволений грою Оліча, поме
ял хорвата на Рібері. Француз додав швидкості атак своєї команди. І на 76-й хвилині Маріо Гомес забив другий гол у ворота Хайнца. Анатолій Тимощук почав готуватися до виходу на поле. Але зробити цього так і не встиг. На 85-й хвилині Робен оформив розгром «Майнц», забив м'яч у ворота. Вигравши, «Баварія», як мінімум, на один день вийшла в лідери бундесліги.
Ще один лідер бундесліги, «Шальке», приймав на своєму полі твердого середняка «Хоффенхайм». Господарі з початку матчу володіли ініціативою. Що призвело до взяття воріт Хільдебранд на 19-й хвилині зустрічі. Вукчевіч втратив м'яч в центрі поля. Бразильський захисник «Шальке» Рафінья його підхопив і видав відмінну передачу на Кевіна Кураньї. Нападник не розгубився, і точним ударом відкрив рахунок. До кінця першого тайму гостям вдалося відсунути гру від своїх воріт, але на перерву команди пішли за рахунку 1:0 на користь «Шальке».
На самому початку другого тайму Шміц подвоїв перевагу господарів. Після навісу Ракітіча в штрафну «Хоффенхайма» пробити по воротах пробував Кураньї, але в нього не вийшло цього зробити.
Лукас Шмитц з лінії штрафного був більш точний.
Як не старалися гості відіграти хоча б один м'яч, зробити їм цього не вдалося. Здобувши перемогу, «Шальке» також обігнав в тунірной таблиці «Байєр» і вийшов на друге місце, розташувавшись слідом за «Баварією».
Ще більш результативним вийшов поєдинок менхенгладбахською «Боруссії» і приїхав до неї в гості бременського «Вердера». Вже до 18-й хвилині господарі вели в рахунку 3:0. А перший тайм закінчився з рахунком 4:2 на користь команди Фронтцека. Причому нападник господарів аргентинець Бобаділья відзначився дублем. Другий тайм вийшов не таким результативним. Підсумковий рахунок встановив півзахисник «Вердера» Фрінгс, який забив пенальті у ворота «Боруссії».
«Айнтрахт» зустрічався з «Кельном». Гості першими вийшли вперед завдяки точному удару добре відомого російським уболівальникам португальського півзахисника Маніше. Бразильський захисник «Айнтрахта» Кріс на 76-й хвилині рахунок зрівняв.
Але його одноклубник Марко Русс під завісу матчу зрізав м'яч у свої ворота, подарувавши перемогу «Кельна».
«Ганновер» грав з «Нюрнбергом». Швейцарський нападник Альберт Буньяку тричі змушував капітулювати воротаря ганноверців Фромловіца. І лише гол Іржі Штайнера на 65-й хвилині дозволив господарям уникнути розгрому. Матч завершився перемогою «Норнберга» з рахунком 3:1.
Берлінська «Герта» на своєму полі приймала «Бохум». Незважаючи на всі зусилля, столичним футболістам так і не вдалося забити гол у цьому матчі. Втім, і їх суперники так само не зуміли вразити ворота чеха Дробни. Матч завершився нульовою нічиєю.
У неділю, 31 січня, відбудуться два центральних матчу 20-го туру. «Штутгарт» Павла Погребняка буде грати з дортмундською «Борусією», а «Байєр» в поєдинку з «Фрайбург» постарається повернути собі лідерство в турнірній таблиці.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 505 | Додав: Roland | Теги: Баварія - Майнц 3:0 | Рейтинг: 0.0/0