Головна » 2010 » Січень » 31
хапоельСуперник казанського «Рубіна» по 1 / 16 фіналу ліги Європи «Хапоель» з Тель-Авіва в 20-му турі чемпіонату Ізраїлю зіграв внічию з «Маккабі» з Нетанії. Програючи до 83-й хвилині матчу з рахунком 0:3, футболісти «Хапоеля» зуміли забити три голи за десять хвилин. Дубль зробив Гілі Вермут.
... Читати далі »
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 429 | Додав: Roland | Дата: 31.01.2010 | Прокоментуй !

Чемпіонат англії«Евертон» без допомоги Дініяр Білялетдінова обіграв на виїзді «Віган» завдяки голу Тіма Кехілл. «Тоттенхем» без допомоги Романа Павлюченко зіграв внічию в гостях з «Бірмінгемом». «Ліверпуль» з рахунком 2:0 обіграв «Болтон».
Одним з перших матчів 24-го туру англійської прем'єр-ліги була суботня зустріч між «Уїганом» і «Евертоном». Господарі після поразки від «Блекберна» продовжили опускатися по турнірних сходах, в останніх семи іграх перемігши всього одного разу. З іншого боку, з серпня «Віган» будинку програвав лише раз, так що «Евертону», що не знає поразок протягом восьми зустрічей, в будь-якому разі довелося б непросто.
Участь у матчі Дініяр Білялетдінова було під великим питанням. Девід Мойес не просто так говорив про ігрові проблеми росіянина, та ще й Лендон Донован, узятий в оренду в «Лос-Анджелес Гелаксі», відмінно грає на позиції Білялетдінова. Як і очікувалося, Дініяр почав матч на лавці запасних, а перші хвилини зустрічі залишилися за «іриски» - непогані удари вдалися Осману і Пінар. Втім, не ніяковіли і гості, які, незважаючи на переважну територіальна перевага «Евертона», мали відмінні моменти відкрити рахунок.
Взагалі весь перший тайм пройшов саме за таким сценарієм - ліверпульців атакують багато, але не ефективно, а гравці «Уїгана» намагаються гостро контратакувати, інколи ловлячи захисників суперника. Чого варті виходи один на один у виконан ... Читати далі »

чепміонат іспанії«Барселона» обігравши в 20-му турі іспанського чемпіонату «Спортинг», продовжила впевнено лідирувати в чемпіонській гонці приклади. «Реал», завдяки дублю Бензема і голу Гранера, вперше за довгий час обіграв «Депортіво» на його домашньому стадіоні і також зберіг шанси на золоті медалі. «Еспаньол» обіграв «Атлетик» з рахунком 1:0.
У суботу, 30 січня, трьома матчами стартував 20-й тур іспанської приклади. Лідер чемпіонату, «Барселона», в гостях грала зі «Спортінгом». Івуарійський півзахисник «БЛАУГРАНА» Яя Туре повернувся в «Барселону» з розіграшу Кубка африканський націй засмученим. Збірна його країни в чвертьфіналі програла команді Алжиру з рахунком 2:3 і вибула з боротьби за цей престижний трофей. Можливо тому головний тренер «Барселони» Хосеп Гвардьола залишив його в запасі.
У каталонців не потрапили в заявку на матч відбуває дискваліфікацію Кейта і травмований бразилець Алвеш. Довелося Гвардьола кидати в бій тільки відновився після травми Бускетса. Незважаючи на те, що перевага перед «Реалом» становило у «Барси» п'ять очок, перемагати «Спортинг» потрібно було обов'язково. Так як кожна осічка здатна по ходу турніру здатна доставить зайву головний біль на фініші чемпіонату.
З перших хвилин матчу «Барселона» захопила ініціативу.
Особливо були активні Педро Гарсіа і Мессі разом з Златаном Ібрагімовичем.
Який на 13-й хвилині зустрічі забив гол у ворота Пабло. Але по ... Читати далі »

Баварія - Майнц 3:0Мюнхенська "Баварія", розгромивши у 20-му турі бундесліги «Майнц», вийшла в лідери німецького чемпіонату. «Шальке» після перемоги над «Хоффенхаймом» з рахунком 2:0 піднялося на друге місце в турнірній таблиці. На чотири м'ячі менхенгладбахською «Боруссії» футболісти «Вердера» зуміли відповісти трьома голами, а «Айнтрахт» вдома програв «Кельна» після автогола Марко Русса.
У суботу, 30 січня в німецькій Бундеслізі відбулися 6 матчів 20-го туру. Напередодні «Гамбург» на своєму полі приймав «Вольфсбург». Вже в першому таймі гості відкрили рахунок завдяки точному удару Джеко на 34-й хвилині. У результаті матч закінчився внічию з рахунком 1:1. На 90-й хвилині Троховскі зумів вразити ворота Ленца.
У другий ігровий день 20-го туру «Баварія», що йде на другому місці в турнірній таблиці, зустрічалася з «Майнц». У першому колі регулярного чемпіонату перемогу в очній зустрічі святкували футболісти «Майнца». У мюнхенської команди ніяк не налагоджувалася гра. Труднощі виявилися тимчасовими. Поступово справи у команди Луї ван Гала налагодилися. І цього матчу «Баварія» підходила в ранзі одного з лідерів бундесліги. Говорячи про «Майнці», можна згадати, що з 2000 по 2002 роки його кольору захищав новачок московського «Динамо», український нападаючий Андрій Воронін. У 75 матчах він забив 29 голів.
Півзахисник мюнхенців Франк Рібері починав гру в запасі. Як і Анатолій Тимощук.
Ек ... Читати далі »

Реал Мадрид, Депортіво, Чемпіонат ІспаніїЧемпіонат Іспанії, 20 Тур
"Депортіво" - "Реал" - 1:3 (0:2).
Голи: Гранера, 13 (0:1). Бензема, 40 (0:2). Ріки, 87-з пенальті (1:2). Бензема, 90 (1:3).
Депортіво: Арансубія, Лаури, Колотто, Лопо, Мануель Пабло, Хуан Родрігес, Жука (Бодіпо, 84), Антоніо Томас, Валерон (Іван Перес, 55), Альварес (Рікі, 75), Адріан.
Реал Мадрид: Касільяс, Арбелоа, Серхіо Рамос, Альбіоль, Марсело, Гранера, Хабі Алонсо, Кака, Гуті, Рауль (Дренте, 79), Бензема.

Зеніт, Бунедкор, Товариські матчіПітерський «Зеніт» здобув першу перемогу цього міжсезоння, обігравши з мінімальним рахунком чемпіона Узбекистану «Бунедкор». Це перший успіх італійського фахівця Лучано Спаллетті на чолі «Зеніта».
У першому матчі на зборі в ОАЕ «Зеніт» зіграв внічию з Ташкентським «Локомотивом». Проте в тій зустрічі на поле вийшли в основному гравців дубля і футболісти, які повернулись в клуб з оренди, тоді як з «Бунедкор» зіграли всі найсильніші.
Відзначимо, що після довгої перерви, пов'язаної з травмою, на полі з'явився португалець Данні, який провів на полі один тайм. 45 хвилин відіграв і форвард Олександр Кержаков. Єдиний м'яч виявився на рахунку співвітчизника Спаллетті - Алессандро Розіни, який реалізував 11-метровий, призначений за гру рукою, повідомляє офіційний сайт синьо-біло-блакитних. Зоряний форвард «Бунедкор» Рівалдо участі в матчі не приймав.
Товариський матч. Дубаї.
"Зеніт" (Росія) - "Бунедкор" (Узбекистан) - 1:0
Гол: Розіна, 34, з пенальті.
Категорія: Новини російського футболу | Переглядів: 446 | Додав: Roland | Дата: 31.01.2010 | Прокоментуй !

Лілль, Марсель, Монако, Тулуза, Ісмаель, Бангура, Брандао, бордо, ніцца, ле ман, ренн, Ланс, Нансі , Гренобль, монпельє,чемпіонат франції ,Булонь , Лорьен«Бордо» - «Булонь» - 0:0
«Бордо»: Рамі, Шальме, Сиані, Планюс, Тремулінас, Фернандо, Плашил, Гуркюфф, Вендел (Жуссі, 67), Шамах, Кавенагі
«Булонь»: Беденік, Борна, Беллаід, Лахор, Дембеле, Рабуль (Адефемі, 43), Капо (Блайяк, 64), Да Роша, Марк, Кувілья, Муссілу (Ятабаре, 76)
Попередження: Шамах, Планюс - Капо, Да Роша, Адефемі, Марк
«Монпельє» - «Марсель» - 2:0
Голи: Аіт-Фана, 49, Шейру, 76 (у свої ворота)
«Монпельє»: Журден, Янгамбіва, Спахіч, Ель-Каутарі, Женшам, Піто, Марва, Коста, Монтаньє, Камара (Саіхі, 74), Аіт-Фана (Беланда, 83)
«Марсель»: Манданда, Каборе, Діавара, Ілтон, Боннар, Мбіа, Абріель (Вальбуена, 75), Шейру, Б. Коне (Гонсалес, 68), Бен Арфа, Ньянг
Попередження: Спахіч, Піто, Камара, Женшам - Бен Арфа, Ілтон, Б. Коне