Головна » 2010 » Січень » 12 » Бекхем влаштував стриптиз
09:01
Бекхем влаштував стриптиз
У центральному матчі останнього туру чемпіонату Італії «Ювентус» вдома крупно програв «Мілану» (0:3). У цьому матчі у складі міланців знову на поле вийшов Девід Бекхем. Британець не забив, але допоміг оформити «дубль» бразильця Роналдіньо.
А ще Девід влаштував на полі футбольний стриптиз, надягаючи ігрові труси.
Цікаво, що ця поразка практично відправило у відставку головного тренера туринців Чіро Феррару. Основним кандидатом на пост наставника «Ювентуса» вважається, поки ще чинний, тренер збірної Росії Гус Хіддінк.
Що стосується поєдинку, то з перших же хвилин обидві команди продемонстрували високі швидкості, швидко проходячи середину поля і створюючи напруженість біля воріт суперника. Однак гольового продовження атаки «Ювентуса» і «Мілана» не отримали. Потім темп спав, і стало зрозуміло, що головною зброєю смугастих колективів у цій зустрічі, швидше за все, стануть стандартні положення. Так воно в підсумку і сталося. Черговий кутовий біля воріт Алекса Маннінгер, що відбувся під кінець півгодини ігрового часу, виявився гольовим.
Другий гол «Мілан» також забив після подачі з кутового: Пірло подав на ближню штангу, і Роналдіньо в боротьбі з де Чельє проштовхнув м'яч у ворота. На 87-й хвилині «Мілан» довів рахунок до великого. Роналдіньо на дальній штанзі прийняв м'яч після кутового і знижки що розташувався в центрі штрафної Фламіні, обробив його і переправив у сітку.
Костянтин Геращенко
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 419 | Додав: Roland | Теги: Мілан, стриптиз, бекхем | Рейтинг: 0.0/0