Головна » 2010 » Січень » 31 » Білл не в формі
12:19
Білл не в формі
Чемпіонат англії«Евертон» без допомоги Дініяр Білялетдінова обіграв на виїзді «Віган» завдяки голу Тіма Кехілл. «Тоттенхем» без допомоги Романа Павлюченко зіграв внічию в гостях з «Бірмінгемом». «Ліверпуль» з рахунком 2:0 обіграв «Болтон».
Одним з перших матчів 24-го туру англійської прем'єр-ліги була суботня зустріч між «Уїганом» і «Евертоном». Господарі після поразки від «Блекберна» продовжили опускатися по турнірних сходах, в останніх семи іграх перемігши всього одного разу. З іншого боку, з серпня «Віган» будинку програвав лише раз, так що «Евертону», що не знає поразок протягом восьми зустрічей, в будь-якому разі довелося б непросто.
Участь у матчі Дініяр Білялетдінова було під великим питанням. Девід Мойес не просто так говорив про ігрові проблеми росіянина, та ще й Лендон Донован, узятий в оренду в «Лос-Анджелес Гелаксі», відмінно грає на позиції Білялетдінова. Як і очікувалося, Дініяр почав матч на лавці запасних, а перші хвилини зустрічі залишилися за «іриски» - непогані удари вдалися Осману і Пінар. Втім, не ніяковіли і гості, які, незважаючи на переважну територіальна перевага «Евертона», мали відмінні моменти відкрити рахунок.
Взагалі весь перший тайм пройшов саме за таким сценарієм - ліверпульців атакують багато, але не ефективно, а гравці «Уїгана» намагаються гостро контратакувати, інколи ловлячи захисників суперника. Чого варті виходи один на один у виконанні Родаллегі і Скотланд!
Чи не відрізнялися різноманітністю атаки гостей запам'яталися у першу чергу ударом Саа з-за меж штрафного у штангу.
Другий тайм почався цікавіше - команди обмінялися відразу двома гострими моментами. Спочатку Пейнс здорово пробив зі штрафного - тільки реакція Стойковича врятувала «Віган» від вірного гола. Тут же Родаллега пробіг по флангу ледь не все поле, але у вирішальний момент занадто далеко відпустив м'яч.
Кілька хвилин потому тьохнуло серце в Мойес - Хейтінга сфолив на Н'Зогбіа точно на лінії штрафного, але суддя обмежився штрафним. Гра в цілому йшла нічийна, але з обопільними шансами на успіх. Що вийшов у господарів Пол Шарнер кілька разів небезпечно рвався до воріт, а «Евертон» навіть забив, але боковий суддя зафіксував офсайд небезперечних у Феллаїні. Господарі відповіли двома небезпечними штрафними.
У такій ось відкритій грі фортуна посміхнулася гостям. Тім Кехілл опинився в потрібному місці в потрібний час, підставивши голову під навіс з кутового. Грати залишалося трохи більше п'яти хвилин.
Звести матч до нічиєї відмінний шанс мав Н'Зогбіа, але його потужний удар на п'ятій доданій хвилині прийняла на себе поперечина.
Білялетдінов на поле так і не з'явився, а «Евертон» зумів утримати перемогу.
«Бірмінгем» зіграв внічию з «Тоттенхемом».
У складному матчі гол в середині другого тайму у ворота «Бірмінгема» провів Дефо. Однак домогтися перемоги у команди Реднаппа не вийшло. На 90-й хвилині Ріджвелл зрівняв рахунок.
Тим часом, «шпори» ще до початку матчу відмовили «Бірмінгем» у продажу Романа Павлюченко за £ 10 млн. Лондонський клуб просить за нападаючого не менше £ 13 млн, повідомляє The Guardian. Раніше «Бірмінгем» вже робив пропозицію «Тоттенхему» про покупку росіянина, але тоді називалася менша сума - £ 8 млн.
«Ліверпуль» з рахунком 2:0 переграв «Болтон». У першому таймі відзначився Дірк Кейт, а в другому м'яч у свої ворота відправив Девіс.
Два голи Габріеля Агбонлахор наприкінці першого тайму принесли «Астон Віллі» виїзну перемогу над «Фулхемом», який домінував на полі в другій 45-хвилинці. Близькі до успіху були Золтан Гера і Девід Ельма, але «Вілла» вистояла, зберігши шостий рядок у турнірній таблиці. «Тоттенхем» і «Ліверпуль», проте, пішли у відрив.
«Халл Сіті» зіграв внічию на своєму полі з «Вулверхемптона» - 2:2, а в матчі «Вест Хема» і «Блекберна» вболівальники голів не побачили. 57 хвилин на полі провів Радослав Ковач.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 406 | Додав: Roland | Теги: Чемпіонат англії | Рейтинг: 0.0/0