Головна » 2011 » Травень » 3 » Чемпіонат України, 27-й тур: цифри, факти, турнірна таблиця
17:15
Чемпіонат України, 27-й тур: цифри, факти, турнірна таблиця
Динамо Київ, Шахтар, Дніпро, Металіст, Карпати, Зоря, Чемпіонат України, Українська Прем'єр-Ліга, новини, новости, новости, футбола, футбол"Шахтар" втратив можливість оформити чемпіонство у виїзному поєдинку проти київського "Динамо". При цьому, гірники в п'ятий раз підряд поступаються "біло-блакитним" на їх полі в матчі чемпіонату.
У трьох останніх матчах чемпіонату в Києві проти "Динамо" "Шахтар" не зміг забити жодного м'яча. Безгольову серія "помаранчево-чорних" становить вже 313 хвилин.
У нинішньому чемпіонаті "Шахтар" вперше пропустив більше одного м'яча в одному матчі.
У весняній частині чемпіонату гірники поступилися в трьох поєдинках. Причому, ні в одному з них не змогли вразити ворота суперника.
"Динамо" перемагає в третьому матчі поспіль, і це найдовша діюча серія в чемпіонаті.
"Динамо" вийшло в лідери в суперечці найрезультативніших команд сезону. В активі киян 51 м'яч - на один більше, ніж у "Шахтаря".
У трьох останніх матчах підопічні Юрія Сьоміна не пропустили жодного м'яча. "Суха" серія складає Олександра Шовковського 315 хвилин.
У двох останніх турах "Металіст" втратив п'ять очок. Усього ж у восьми весняних поєдинках харків'яни лише три рази здобули перемоги.
"Дніпро" здобув другу поспіль перемогу з великим рахунком. З початку сезону в активі дніпропетровців п'ять таких перемог.
У п'яти останніх турах "Ворскла" чергують "сухі" домашні перемоги (три) з "сухими" виїзними поразками (два).
"Арсенал" перервав безвиграшну серію, яка налічувала чотири матчі. При цьому, київська перемога здобула першу у нинішньому чемпіонаті перемогу з великим рахунком.
Безпрограшна серія "Волині" становить три матчі. Крім того, у двох останніх поєдинках підопічні Віталія Кварцяного не дозволяють відзначитися своїм суперникам.
"Таврія" не може перемогти у третьому матчі поспіль і забити протягом 200 хвилин.
Сімферопольці, набравши 33 очки, убезпечили себе від розставання з Прем'єр-лігою.
Донецький "Металург" зазнав найбільшої поразки в нинішньому сезоні. У пасиві підопічних Андрія Гордєєва серія з чотирьох останніх матчів, у трьох з яких "Металург" програв.
Крім іншого, донеччани поступилися в другому домашньому матчі поспіль. Всього ж "Металург" програв у семи матчах на своєму полі.
У п'яти останніх поєдинках "Зоря" не забила жодного м'яча. Безгольову серія складає вже 469 хвилин.
Відповідно, у всіх цих п'яти матчах луганчани не змогли перемогти. І гірше того - поступилися в останніх чотирьох поєдинках.
"Севастополь" не зміг продовжити свою триматчеву безпрограшну серію.
Маріупольський "Іллічівець" під керівництвом Валерія Яремченка здобув лише одну перемогу, обігравши в стартовому матчі весняної частини чемпіонату запорізький "Металург". З тих пір маріупольці не знають перемог у семи турах поспіль.
Запорізький "Металург" поступився з великим рахунком у четвертому матчі в нинішньому чемпіонаті.
Турнірна таблиця української Прем'єр-ліги
Чемпіонат України, 27-й тур

"Таврія" - "Волинь" - 0:0

Попередження: Матяж, 5; Джурічіч, 76; Гігіадзе, 86; Каблаш, 95 - Годован, 42; Ващук, 92

"Металіст" - "Карпати" - 1:1 (0:1)
Голи: Батіста, 16 (0:1); Девіч, 71 (1:1)
Попередження: Вільягра, 34; Папа Гуйє, 64; Девіч, 85 - Худоб'як, 32; Мілошевич, 75; Ощипко, 78; Ткачук А., 78; Кожанов, 79
Вилучення: - Зеньов, 64

"Металург" (Д) - "Арсенал" - 1:5 (0:3)
Голи: Шацьких, 14 (пенальті) (0:1); Мазілу, 20 (0:2); Богданов, 33 (0:3); Аржанов, 63 (0:4); Самодін, 83 (0:5); Фернандеш, 89 (1:5)
Попередження: Морозюк, 19; Аделі, 63 - Польовий, 54; Старгородський, 89

"Оболонь" - "Іллічівець" - 2:0 (0:0)
Голи: Пластун, 74 (1:0); Мандзюк А., 80 (2:0)
Попередження: - Пуканич, 29

"Дніпро" - "Металург" (З) - 3:0 (1:0)
Голи: Гладкий, 38 (1:0); Русол, 58 (2:0); Гладкий, 93 (3:0)
Попередження: Гладкий, 90 - Тейку, 22; Арбі, 33; Ліма, 45; Матеус, 90

"Кривбас" - "Севастополь" - 3:1 (2:0)
Голи: Валєєв, 17 (1:0); Матіч, 19 (2:0); Бартулович, 58 (3:0); Левандовскі, 90 (3:1)
Попередження: Канкава, 21; Федорчук, 36; Петров К., 70 - Скоба, 45; Ференчак, 55; Ібраїм, 61

"Ворскла" - "Зоря" - 1:0 (0:0)
Голи: Сачко, 86 (1:0)
Попередження: Чеснаков, 66 - Ємельянов, 33; Силюк, 45; Тесак, 78; Ковальов М., 89

"Динамо" - "Шахтар" - 3:0 (1:0)
Голи: Гусєв О., 24 (пенальті) (1:0); Шевченка, 62 (2:0), Гусєв О., 90 (3:0)
Попередження: Ярмоленко, 42 - Фернандіньо, 24; Іщенко, 27; Срна, 28
Категорія: Рейтинги, факти, події | Переглядів: 849 | Додав: Roland | Теги: Карпати, чемпіонат україни, Новости, Дніпро, Українська Прем'єр-Ліга, Металіст, Шахтар, новини, Зоря, Динамо Київ | Рейтинг: 5.0/1