Головна » 2013 » Лютий » 4 » Дебютанти Мілана: від Роналдо до Балотеллі
17:45
Дебютанти Мілана: від Роналдо до Балотеллі
Алешандре Пато, Златан Ібрагімович, Маріо Балотеллі, Мілан, Роналдіньо, Роналдо, футболЗа останні роки чимало гравців світового класу виступали за «россонері»
І багато дебюти слід визнати вельми вдалими.

Роналдо. Бразильська суперзірка дебютувала за «Мілан» 11-го лютого 2007-го року у другому таймі поєдинку проти «Ліворно». Роналдо не забив у цьому матчі, зате відзначився дублем у першому ж поєдинку, де він вийшов зі стартових хвилин. Це була зустріч зі «Сієною» 17-го лютого, в якої «россонері» здобули перемогу з рахунком 4:3.

Пато. Юний Пато в перший раз з'явився на полі у футболі «Мілана» 13-го січня 2008-го року. «Мілан» на «Сан Сіро» переміг «Наполі» з рахунком 5:2, а бразилець забив один гол.

Роналдіньо. 31-го серпня 2008-го року «Мілан» приймав «Болонью». Матч завершився перемогою господарів з рахунком 2:1, а Роналдіньо, хоч і не забив сам, відзначився гольовою передачею на Амброзіні.

Ібрагімович. Шведський гравець, який перейшов з іспанської «Барселони», свій перший матч за «Мілан» провів 11-го вересня 2010-го року проти «Чезени» на виїзді. Матч склався для «россонері» вкрай невдало - поразка 0:2, а Ібра на 86-ій хвилині ще й пенальті не забив.

Балотеллі. Екс-нападник міланського «Інтера» та англійського «Манчестер Сіті» в першому ж своєму поєдинку проти «Удінезе» 3-го лютого 2013-го року на «Сан Сіро» забив два м'ячі, причому другий гол з пенальті на останніх хвилинах поєдинку став переможним для міланського клубу.
До речі, слід зазначити, що дебюти футболістам набагато краще вдавалися на «Сан Сіро», ніж на виїзді.
Категорія: Рейтинги, факти, події | Переглядів: 352 | Додав: Roland | Теги: Футбол, Мілан, Роналдіньо, роналдо, Маріо Балотеллі, Златан Ібрагімович, Алешандре Пато | Рейтинг: 0.0/0