Головна » 2010 » Жовтень » 18 » Дель П'єро повторив 50-річний рекорд Юве
22:16
Дель П'єро повторив 50-річний рекорд Юве
новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболу, Дель П'єро, рекорд, ЮвентусСандро Дель П'єро Капітан і жива легенда італійського "Ювентуса" Алессандро Дель П'єро повторив клубний рекорд результативності, встановлений 50 років тому. 17 жовтня Дель П'єро забив свій 178-й гол за "Стару синьйору" у чемпіонатах Італії та повторив досягнення Джампаоло Боніпетрі, який грав у туринської команді в 1946-1961 роках.
Дель П'єро забив 178-й гол у домашньому матчі з "Лечче" у 7-му турі Серії А. Нападник вийшов на заміну на 77-й хвилині і через п'ять хвилин поставив крапку у матчі - 4:0.
Цікаво, що рекорд результативності "Ювентуса" у всіх турнірах також довгий час належав Боніпетрі, який забив 182 голи. Це досягнення Дель П'єро поліпшив ще чотири роки тому - у 2006-му.
Також Дель П'ро побив рекорд Боніпетрі за кількістю матчів за "Ювентус".
За матеріалами ТСН
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 454 | Додав: Roland | Теги: новини футболу, Футбол, футбольные новости, Новости, футбольні новини, новини, Дель П'єро, футбола, рекорд | Рейтинг: 0.0/0