Головна » 2012 » Березень » 5 » Динамо здобуло 460-ту перемогу в чемпіонаті Україні
16:24
Динамо здобуло 460-ту перемогу в чемпіонаті Україні
Арсенал Київ, Динамо КиївПеремога над столичним «Арсеналом» (1:0) в рамках 21-го туру чемпіонату Україна стала для «Динамо» дев'яти поспіль у поєдинках з «канонірами» (різниця м'ячів - 19:3). Останній раз «Арсенал» відбирав очки у «біло-синіх» 22 липня 2007 року, коли команди зіграли в результативну нічию (2:2).
Завдяки вчорашній перемозі продовжилася безпрограшна серія «Динамо» в матчах проти «Арсеналу» в рамках чемпіонату Україні. З 34-х проведених поєдинків лише в п'яти був зафіксований мирний результат, в інших же успіх незмінно супроводжував динамівцям (різниця м'ячів - 77:16).
Що стосується нинішнього сезону, то звітна перемога стала для «Динамо» шостої поспіль, причому в п'яти останніх наша команда не пропускає, довівши «суху» серію до 464 хвилин. Також підопічні Юрія Сьоміна продовжили свою безпрограшну серію до 21 матчі (17 перемог, 4 нічиї), а на домашньому стадіоні «біло-сині» не програють вже в 18-ти матчах поспіль (15 перемог, 3 нічиї).
Перемога в першому «весняному» турі стала для «Динамо» 460-й у чемпіонатах України. Відзначимо, що всього «біло-сині» провели в турнірі 615 матчів, в яких також 108 раз зіграли внічию і 47 - програли (різниця м'ячів - 1349:377).
Є у «Динамо» і свій дебютант. Це півзахисник Адмір Мехмед, який вийшов на матч з «Арсеналом» в стартовому складі і провів на полі 66 хвилин. До слова, Мехмед (на фото) став першим легіонером з Швейцарії в національній першості. З цим його і вітаємо!
Також в нових для себе клубах дебютували футболісти, які свого часу виступали в «Динамо». Це нападник Лаки Ідахор (грав в «Динамо» в 2000-2003 рр..; Нинішній клуб - «Зоря»), захисник Олег Допілка (2003-2011 рр.., З перервами, «Олександрія») та воротар Рустам Худжамов (2000-2005 гг.; «Іллічівець»).
Інформаційний відділ ФК «Динамо» Київ
Категорія: Рейтинги, факти, події | Переглядів: 491 | Додав: Roland | Теги: Арсенал Київ, Динамо Київ | Рейтинг: 0.0/0