Головна » 2010 » Листопад » 11 » «Дніпро» в меншості і в серії пенальті видобуває путівку в півфінал
00:00
«Дніпро» в меншості і в серії пенальті видобуває путівку в півфінал
Дніпро, зоря, кубок України, новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуНу що ж, перший чвертьфінальний поєдинок Кубка України з футболу вийшов справді кубковим, якщо мати на увазі під цим інтригу, додатковий час і серію післяматчевих пенальті. Перемога дісталася дніпропетровцям, яким власне і пророкували ½-у, Максим Білий не зумів пробити Яна Лаштувку, і перемога виїхала до Дніпропетровська. Так розпорядилася швидше фортуна, а от по грі «Дніпро» зовсім не був фаворитом. Можна, звичайно, розмірковувати про сутність кубкових матчів, коли на будь-яку гру налаштовуєшся, як на останній бій, а якщо тебе і зовсім записали в аутсайдери, то мотивація зростає триразово ... І так би лірично відповідати за якість гри, яку сьогодні показали луганчани, якщо якби не одне «але». На ці граблі «Дніпро» вже наступав, причому при Хуанде Рамус.
У сьогоднішньому матчі іспанець явно мав намір брати упевнений реванш за змащений дебют у чемпіонаті України. Так в порівнянні з матчем триденної давнини проти «Карпат» на полі з'явилися відразу двоє номінальних форвардів. Пару Селезньову склав Гладкий, до цього частіше виходив на заміну. Втім, і склад «Зорі» показав, що в тилу команда ніяк не має наміру відсиджуватися, як ніяк зі стартовим свистком гру почали відразу три нападаючих - Фомін, Силюк і Лазарович.
Втім, все ж активніше матч розпочали гості, «Зоря» до цього, мабуть, була готова і усвідомлено прийняла гру «другим номером». А ось у «першого», крім активності нічого толком і не виходило. Індивідуальні дії Коноплянки, Селезньова, Назаренко все ніяк не пов'язувалися воєдино, чому картинка виходила начебто і якісна, але безрезультатна. За перші хвилин 20 запам'яталися лише м'який удар Коноплянки головою в руки Шусту після закидання ауту, та хльосткий удар Кравченка з-за меж штрафної, що навряд чи можна було назвати серйозною небезпекою.
Луганчани, гнані власними вболівальниками, досить скоро зрозуміли, що особливої загрози їх воротам не намічається бути і самі стали ходити в контратаки. Щоправда, перший дійсно вартий момент «Зоря» створила, коли команди відіграли більше півгодини, зате, він і став тим самим першим дзвіночком ... Силюк навісив у штрафну, але Полянський просто якимось дивом не встиг вдарити по м'ячу, а удар і Лаштуфка , що знаходиться у протилежний стійки, нічого б не зміг вдіяти. Пожалів Полянський «Дніпро» на цей раз, але вже через три хвилини подібного альтруїзму не виявив. Цього разу все той же Силюк подав м'яч від кутової позначки, а Олексій головою перевів його у ворота. «Зоря» повела і всю її невпевненість перших хвилин, як рукою зняло. Тепер вже гості перейшли на контратаки, причому могли зрівняти рахунок і до перерви, але потужний удар Коноплянки прийняв на себе захисник господарів, а Гладкий, якого партнери вивели сам на сам з Шустом, не зміг переграти голкіпера луганчан.
Трибуни завели гучне «Ще, ще!» І «Зоря» понеслася. Причому, такої прудкості дніпряни явно не очікували і грали на відбій, так що Хуанде Рамос, який сидів цілий тайм на лавці раз у раз зривався і намагався управляти своїми підопічними. Його іспаномовні монологи мало пішли на користь футболістам у синіх футболках, бо вони відверто дотягували до перерви.
Втім, у перерві явно попрацювали з перекладачем, бо гра знову вирівнялася і дніпровська дружина кинулася відіграватися. Хоча слово «кинулася» все ж доречніше було б замінити на «пішла». «Дніпро» знову більше володів м'ячем, комбінував, але без ударів по воротах завдання відігратися бачилася недосяжною, а саме ударів по воротах у виконанні гостей і не було. Дальні удари, на які вирішувалися то Коноплянка, то Селезньов навіть не турбували Шуста. А ось «Зоря» відповідала куди небезпечніше. Чого тільки вартий удар Силюка. Дніпро від другого забитого врятувала штанга. А на 61 хвилині зрадів стадіон у Луганську. Після закидання ауту, Лазарович головою відправив м'яч у ворота Лаштувки. Щоправда, за пару секунд до цього резервний арбітр підняв прапорець, який сигналізує про офсайд у нападника, і гол зарахований не був.
Після такої ляпаси «Дніпру» потрібно було щось міняти. Хуанде Рамос зняв з гри досвідчених Русола і Назаренко, випустивши відповідно Лобжанідзе і Шахова, але особливих змін у грі не відбулося. Аж до 72 хвилини, коли Чеберячко дістав другу жовту і залишив свою команду в меншості. При чому, в центрі захисту залишився один Мандзюк, і варто віддати належне Віталію відпрацював він сьогодні на високий бал.
А через три хвилини «Дніпро» відігрався. Без особливих передумов до цього. Чи то «Зоря» відключила увагу, чи то вдача все ж таки була на боці дніпрян, але все склалося саме так, як у першому таймі. Подача з кутового і Гладкий, опікуваний двома захисниками, головою переводить м'яч в дальній кут воріт Шуста. Оптимізму у «Дніпра» додалось, але шансів вирвати перемогу більше не стало, вони самі по собі не з'являються, тим більше, коли гра і так не рівна. Але й «Зоря» скористатися чисельною перевагою не змогла.
Додатковий час в плани, команд входило явно лише теоретично. Втома гравців позначилася і на швидкості, і на бажанні, і на можливостях. Кількість дрібних фолів, після яких футболісти обох команд раз у раз опинялися на газоні, відверто зашкалювало і конструктивних атак, за великим рахунком, не було. Мабуть, найнебезпечніший момент за всі 30 хвилин створила «Зоря» і то не без допомоги Лаштувки. Голкіпер помилився на виході і м'яч вже котився у порожні ворота гостей, але Мандзюк встиг все ж наздогнати круглого, і врятував команду від неминучого 2:1.
У результаті все вирішила футбольна лотерея. Як виявилося, за пенальті сильнішими «Дніпро». 5 з 5 плюс сейв Лаштувки, і Дніпропетровського клуб став першим півфіналістом Кубка України.
«Зоря» - «Дніпро» - 1:1 (пенальті 4:5)
«Зоря»: Шуст, Єзерський, Тесак, Чайковський, Каменюка, Білий, Полянський, Ємельянов (Шевчук, 112), Лазарович (Семененко, 87), Силюк (Картушов, 76), Фомін
«Дніпро»: Лаштувка, Мандзюк, Чеберячко, Русол (Лобжанідзе, 63), Денисов, Кравченко (Феррейра, 46), Назаренко (Шахов, 63), Ротань, Коноплянка, Селезньов, Гладкий
Суддя: Олександр Іванов (Макіївка)
Голи: Полянський (36) - Гладкий (75)
Попередження: Чайковський (120) - Чеберячко (45), Ротань (47), Селезньов (102)
Вилучення: Чеберячко (71)
Пенальті: Полянський (1:0), Феррейра (1:1), Картушов (2:1), Ротань (2:2), Чайковський (3:2), Селезньов (3:3), Тесак (4:3) , Коноплянка (4:4), Білий (4:4, воротар), Лобжанідзе (4:5)
Удари (в ствір): 17 (10) - 20 (13).
Кутові: 8 - 5.
Офсайди: 3 - 0.
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 902 | Додав: Roland | Теги: Футбол, кубок україни, футбольные новости, Новости, Дніпро, футбольні новини, новини, футбола, Зоря | Рейтинг: 0.0/0
0
2 Roland   (11.11.2010 14:13) [Матеріал]
Така гра)

0
1 Вболівальник   (11.11.2010 13:34) [Матеріал]
Гра була класна ! Правда , в " Зорі " було більше моментів, щоб забити . Один гол не зарахований ( офсайд ) , то перекладина , то штанга рятувала дніпрян . Ще Мандзюк врятував команду , коли Лобжанідзе ледве не забив у свої ворота . Та й Чеберячко отримав червону . Молодець Феррейра . Чудово подав кутовий ( як завжди ) , а Гладкий переніс круглого у ворота . Феррейра чудово грає , відновився . Коноплянка гарно грав . Правда бити штрафні у нього не дуже виходить . Але помаленько і навчиться . Спочатку попадав у стінку , а потім наносив справді небезпечні удари ... Не знаю , у чому справа , але купа гравців з " Дніпра " грає у збірній . Гравці талановиті ... Не хватає фортуни , чи що . Ця гра була як минувший ЧС із серією післяматчевих пенальті . Справді крута гра ! Рамос взяв реванш !