Головна » 2012 » Вересень » 10 » Фалькао найтитулованіший футболіст Колумбії
08:43
Фалькао найтитулованіший футболіст Колумбії
Радамель Фалькао, Атлетіко Мадрид, зб Колумбії, Чемпіонат ІспаніїКолумбійський нападник мадридського "Атлетіко" Радамель Фалькао є найтитулованішим з діючих гравців країни.
У 26-річного бомбардира вже 11 трофеїв. З "Атлетіко" Фалькао виграв Лігу Європи і Суперкубок Європи. Під час свого перебування в "Порту" він виграв три чемпіонати Португалії, два національних Кубка і три Суперкубка країни і ще одну Лігу Європи. До приходу в Португалії Фалькао став чемпіоном Аргентини з "Рівер Плейт". Крім цього, він є чемпіоном Південної Америки серед молодіжних команд.
Цікаво, що нещодавно "Тигр" забив найшвидший гол в історії колумбійської національної команди. Він відкрив рахунок у матчі проти Уругваю (4:0) всього через 120 секунд від стартового свистка. У той же день число його підписчиків у Twitter досягло одного мільйона чоловік.
Категорія: Рейтинги, факти, події | Переглядів: 465 | Додав: Roland | Теги: зб Колумбії, Чемпіонат Іспанії, Атлетіко Мадрид, Радамель Фалькао | Рейтинг: 0.0/0