Головна » 2012 » Серпень » 13 » Галатасарай в диму бере 12-й титул
11:02
Галатасарай в диму бере 12-й титул
Галатасарай, Фенербахче, Суперкубок ТуреччиниЧемпіон Туреччини, стамбульський "Галатасарай", підтвердив, що він є найсильнішим клубом в країні, перемігши в Ерзурумі своїх вічних суперників "Фенербахче" в поєдинку за Суперкубок Туреччини з рахунком 3:2. І як завжди відзначилися буйні турецькі фанати.
"Галатасарай" з 67-ї хвилини грав у меншості після видалення Байтара, але незважаючи на це зумів вирвати перемогу на останній хвилині після удару Інана Сельчука з пенальті.
"Галатасарай" до цього двічі виходив вперед після двох точних ударів Умут Булут на 19 і 58 хвилинах, однак "Фенербахче" зрівнював рахунок завдяки зусиллям Алекса де Соуза і Дірка Кайта.
Нагадаємо, в минулому році турецький Суперкубок не був розіграний через корупційний скандал. Для "Галатасарая" це був уже 12-й Суперкубок і перший з 2008 року, а у "Фенербахче" залишилося вісім титулів, останній з яких датується 2009 роком.

Суперкубок Туреччини
"Галатасарай" - "Фенербахче" - 3:2
Голи: Булут, 19, 58, Інан, 90, з пенальті - Де Соуза, 45, Кайт, 65.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 423 | Додав: Roland | Теги: Фенербахче, Суперкубок Туреччини, Галатасарай | Рейтинг: 0.0/0