Головна » 2012 » Серпень » 13
футбол, Марко Ройс, Боруссія Менхенгладбах, Боруссія Дортмунд, KickerХавбек, який виступав в минулому сезоні за «Боруссію» Гладбах, випередив Хуммельс і Левандовскі
Півзахисник «Боруссії» Дортмунд і збірної Німеччини Марко Ройс став гравцем року в Бундеслізі за версією авторитетного німецького видання Kicker. Нагадаємо, що тріумфальний для себе сезон Ройс провів у складі іншої «Боруссії» - менхенгладбахської.
Хавбек зайняв в опитуванні перше місце, випередивши з великим відривом своїх нових одноклубників захисника Матса Хуммельс і форварда Роберта Левандовські. У першу п'ятірку кращих гравців Бундесліги минулого року також потрапив хавбек «МЮ» Шінджі Кагава (у минулому сезоні виступав за «Боруссію» Дортмунд).
Категорія: Рейтинги, факти, події | Переглядів: 649 | Додав: Roland | Дата: 13.08.2012 | Прокоментуй !

Юрген Клопп, футбол, Боруссія Дортмунд, KickerГоловний тренер «Боруссії» Дортмунд отримує престижну нагороду другий рік поспіль
Тренером року в Бундеслізі за версією авторитетного німецького видання Kicker, як і в минулому сезоні, став наставник дортмундської «Боруссії» Юрген Клопп. З великою перевагою він обійшов у опитуванні зайняв друге місце тренера менхенгладбахської «Боруссії» Люсьєна Фавра. Наставник "Баварії" Юпп Хайнкес посів лише 6-й рядок.

Баварія, Боруссія Дортмунд, Суперкубок НімеччиниМюнхенська "Баварія" виграла німецький Суперкубок, перемігши на своїй "Альянс Арені" діючих чемпіонів дортмундську "Боруссію" - 2:1. Вирішальними виявилися перші десять хвилин гри, за які мюнхенці забили два м'ячі. Спочатку Маріо Манджукич зазначив свою дебют за "Баварію" всього через шість хвилин після стартового свистка, пробивши під ногою Вейденфеллера після пасу Франка Рібері. А ще через п'ять хвилин Арьєн Роббен втік на зустріч з воротарем, але влучив у штангу, проте першим на добиванні виявився Томас Мюллер, вколотив м'яч під поперечину - 2:0.
Щоб оговтатися після такого удару, дортмундців знадобився годину ігрового часу. І хоча моменти підопічні Юрген Клоппа створювали, забити вдалося тільки Роберту Левандовські далеким ударом з дуги штрафного майданчика, поклавши м'яч щільно зі стійкою воріт.
Цікаво, що "Баварія" виграла вже п'ятий Суперкубок Німеччини, в той час, як "Борусія" програла вп'яте поєдинок за Суперкубок країни.

Суперкубок Німеччини
"Баварія" - "Боруссія" Д - 2:1
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 325 | Додав: Roland | Дата: 13.08.2012 | Прокоментуй !

Челсі Лондон, Суперкубок Англії, Манчестер Сіті, Ком'юніті ШілдУ видовищному поєдинку «городяни» переграли лондонський «Челсі»
Три голи, забиті за 12 хвилин, принесли «Манчестер Сіті» перемогу над «Челсі» з рахунком 3:2 в матчі за Суперкубок Англії.
Підопічні Роберто Манчіні швидко позначили свої наміри, почавши матч у високому темпі, тоді як «Челсі» рішуче оборонявся і при нагоді проводив контратаки. Тактика синіх виправдала себе за п'ять хвилин до перерви, коли Рамірес прорвався до воріт, відпасував на Фернандо Торреса, і нападаючий збірної Іспанії перекинув м'яч через воротаря Костелу Пантілімона.
Правда, через дві хвилини становище лондонського клубу погіршилося, так як Браніслав Іванович отримав червону картку за фол проти свого партнера по збірній Сербії Александара Коларова. «Сіті» перехопив ініціативу і на восьмій хвилині другого тайму зрівняв рахунок. Гольову атаку розпочав і завершив Яя Туре, який опинився першим на підборі після невдалого виносу Джона Террі і вразив ціль ударом по низу.
Незабаром Карлос Тевес вивів «городян» вперед. Пройшовши паралельно воротам вздовж кордону штрафний, аргентинець завдав такого удару, що у Петра Чеха не було ні єдиного шансу. На 65-й хвилині Самір Насрі зробив рахунок 3:1, витончено переправивши м'яч у ціль після подачі Коларова.
Команда Роберто Ді Маттео стрепенулася і за 11 хвилин до кінця один м'яч відіграла - відзначив ... Читати далі »

Прем'єр-ліга, 5 тур, Металіст, Арсенал, матчіПрем'єр-ліга
5 тур

Таврія     1:0 (0:0) Металург З

Гол: 1:0 - Назаренко (63)
"Таврія": Погорілий, Путраш, Єзерський, Дос Сантос, Буссаїді, Фещук, Назаренко, Гомес, Любічіч, Калініченко, Габовда (Гуменюк, 60)
"Металург": Шевченко, Опанасенко, Рудика, Матеус, Цуріков, Нестеров, Слім (Соболь, 46), Сидорчук, Штурко, Бєлік (Матяж, 19), Пісоцький (Скороходов, 69)
Попередження: Опанасенко (21), Сидорчук (22), Любічіч (40), Гомес (80), Путраш (88)

Зоря     0:1 (0:1)  Кривбас
Гол: 0:1 – Бартуловіч (18)
Зоря: Постранський, Ігнятієвіч, Ярмаш (Родіч, 62), Вернидуб, Каменюка, Любеновіч (Ліпартія, 46), Галюза (Білий, 72), Грицай, Худзік, Шуньїч, Ідахор
Кривбас: Штанько, Лобжанідзе, Петров, Федорів, Пашаєв (Бабатунде, 46), Канкава (Матіч, 64), Бартуловіч, Валєєв, Дедечко, Шершун, Антонов (Лисицький, 84)
Попередження:Ігнятієвіч (15), Шершун (26)

Дніпро     4:1 (1:0)  Говерла
Голи: 1:0 – Зозуля (12), 1:1 – Мелікян (54), 2:1 – Ротань (73), 3:1 – Джуліано (87), 4:1 – Зозуля (90)
Дніпро: Лаштувка, Чеберячко, Мандзюк (Калініч, 60), Мазух, Стрініч, Олійник (Коноплянка, 59), Джуліано, Ротань, Алієв (Кравченко, 70), Матеус, Зозуля.
Говерла: Надь, Малішич, Єлісєєв, Щедраков, Мелі ... Читати далі »
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 441 | Додав: Roland | Дата: 13.08.2012 | Прокоментуй !

Галатасарай, Фенербахче, Суперкубок ТуреччиниЧемпіон Туреччини, стамбульський "Галатасарай", підтвердив, що він є найсильнішим клубом в країні, перемігши в Ерзурумі своїх вічних суперників "Фенербахче" в поєдинку за Суперкубок Туреччини з рахунком 3:2. І як завжди відзначилися буйні турецькі фанати.
"Галатасарай" з 67-ї хвилини грав у меншості після видалення Байтара, але незважаючи на це зумів вирвати перемогу на останній хвилині після удару Інана Сельчука з пенальті.
"Галатасарай" до цього двічі виходив вперед після двох точних ударів Умут Булут на 19 і 58 хвилинах, однак "Фенербахче" зрівнював рахунок завдяки зусиллям Алекса де Соуза і Дірка Кайта.
Нагадаємо, в минулому році турецький Суперкубок не був розіграний через корупційний скандал. Для "Галатасарая" це був уже 12-й Суперкубок і перший з 2008 року, а у "Фенербахче" залишилося вісім титулів, останній з яких датується 2009 роком.

Суперкубок Туреччини
"Галатасарай" - "Фенербахче" - 3:2
Голи: Булут, 19, 58, Інан, 90, з пенальті - Де Соуза, 45, Кайт, 65.

Чемпіонат Росії, Ростов, Крилья Совєтов, матчі 4 туруЧемпіонат Росії
4 тур

Зеніт     5:0 (1:0)     Спартак М
Голи: 1:0 – Канунніков (15), 2:0 – В.Бистров (52), 3:0 – Широков (61), 4:0 – Файзулін (67), 5:0 – Широков (88).
Зеніт: Малафеєв, Анюков, Губочан, Лукович (Алвеш, 58), Крішито, Денисов, Широков, Сємак (Зирянов, 70), В.Бистров, Файзулін, Канунніков (Л.Джорджевич, 83).
Спартак: Дикань, Макєєв, Пареха, Сухі, Гатагов (Яковлєв, 78), де Зеув, Каріока (Веллітон, 72), Макгіді, Білялетдінов, Дзюба (Ананідзе, 68), Еменіке.
Попередження: Файзулін (29), де Зеув (50), Гатагов (56), Еменіке (58), В.Бистров (63), Макеев (72), Сухі (83), Веллітон (90).
Вилучення: Макгіді (63).

Локомотив М     2:2 (2:2) Аланія

Голи: 1:0 – Павлюченко (3), 1:1 – Грігорьєв (11), 2:1 – Майкон (33), 2:2 – Прішкін (37)
Локомотив: Крешич, Чорлука, Єщенко, Бурлак, Шишкін, Глушаков, Сапатер (Оздоєв, 46), Самєдов, Майкон, Павлюченко (Н’Дойе, 80), Обінна (Кайседо, 60).
Аланія: Хоміч, Царікаєв, Булгару, Плієв, Грігорьєв, Хубулов (Дудієв, 56), Хозін, да Роса, Шемберас (Бакаєв, 82), Неко, Прішкін (Голубов, 90).
Попередження: Сапатер (6), Шемберас (16), Шишкін (26), Павлюченко (31), Плієв (38), Бурлак (40), Булгару (41), Оздоєв (65), Неко (68), Хозін (70), Царікаєв (75).
Вилучення: Дудієв (83 ... Читати далі »
Категорія: Новини російського футболу | Переглядів: 500 | Додав: Roland | Дата: 13.08.2012 | Прокоментуй !