Головна » 2010 » Січень » 31 » Гарсіа зберіг лідерство «Барси»
12:15
Гарсіа зберіг лідерство «Барси»
чепміонат іспанії«Барселона» обігравши в 20-му турі іспанського чемпіонату «Спортинг», продовжила впевнено лідирувати в чемпіонській гонці приклади. «Реал», завдяки дублю Бензема і голу Гранера, вперше за довгий час обіграв «Депортіво» на його домашньому стадіоні і також зберіг шанси на золоті медалі. «Еспаньол» обіграв «Атлетик» з рахунком 1:0.
У суботу, 30 січня, трьома матчами стартував 20-й тур іспанської приклади. Лідер чемпіонату, «Барселона», в гостях грала зі «Спортінгом». Івуарійський півзахисник «БЛАУГРАНА» Яя Туре повернувся в «Барселону» з розіграшу Кубка африканський націй засмученим. Збірна його країни в чвертьфіналі програла команді Алжиру з рахунком 2:3 і вибула з боротьби за цей престижний трофей. Можливо тому головний тренер «Барселони» Хосеп Гвардьола залишив його в запасі.
У каталонців не потрапили в заявку на матч відбуває дискваліфікацію Кейта і травмований бразилець Алвеш. Довелося Гвардьола кидати в бій тільки відновився після травми Бускетса. Незважаючи на те, що перевага перед «Реалом» становило у «Барси» п'ять очок, перемагати «Спортинг» потрібно було обов'язково. Так як кожна осічка здатна по ходу турніру здатна доставить зайву головний біль на фініші чемпіонату.
З перших хвилин матчу «Барселона» захопила ініціативу.
Особливо були активні Педро Гарсіа і Мессі разом з Златаном Ібрагімовичем.
Який на 13-й хвилині зустрічі забив гол у ворота Пабло. Але помічник судді зафіксував офсайд у шведського нападника. І взяття воріт було скасовано. На 29-й хвилині «БЛАУГРАНА» все зробила правильно. Гарсіа, отримавши пас з глибини поля, зумів обіграти захисника господарів і втекти на рандеву з голкіпером «Спортинга». Який також виявився безсилий перешкодити нападаючому відкрити рахунок у матчі.
У час, що залишився першого тайму Ібрагімович не раз наносив удари по воротах, але робив це, постійно опинявся поза грою.
Другий тайм обидві команди розпочали без замін. «Барселона» знову почала брати в облогу ворота господарів. Іньєста і Ібрагімович разом з іншими гравцями каталонської команди міцно влаштувалися на половині поля «Спортинга». Відповідає гість рідкісними контратаками. З 70-ї хвилини гра і зовсім проходила біля штрафного Пабло. Але забити ще хоча б один гол у «Барси» не вийшло.
Перемога з мінімальним рахунком дозволила каталонцям зберегти комфортну перевагу перед наступним туром приклади.
Мадридський «Реал» так само в гостях грав з «Депортіво». Від цієї зустрічі вболівальники мали право чекати більше цікавого футболу, ніж у матчі «Барселони» і «Спортинга». Додаткової гостроти протистояння королівського клубу та команди з Ла Коруньи додавало те, що «Реал» досить давно не міг отримати перемогу на місцевому «Стадіон Мунісіпаль де Ріасор». Цього ж разу «Реалу» була необхідна тільки перемога, щоб зберегти шанси в боротьбі за золото іспанського чемпіонату. Однак і господарям програвати не хотілося, тому що вони наполегливо переслідують що йде на третьому місці «Валенсію».
Перед матчем у головного тренера «Реала» Мануеля Пеллегріні, крім турбот про велику кількість травмованих гравців, з'явився додатковий головний біль. Кріштіану Роналду пропускав цю зустріч через дискваліфікацію.
Мачт розпочався з атак «Депортіво». Вже на 3-й хвилині господарі могли відкрити рахунок. Однак у виниклій штовханині біля воріт Касильяса зробити їм цього не вдалося. «Реал» діяв більш докладно. Одна атака змінювала іншу. І на 13-й хвилині рахунок був відкритий. На цей раз м'яч метався вже по штрафний Арансубіі. Опинившись в результаті на голові Гранера. Який і забив гол.
Після забитого голу хід гри не змінився. «Реал» продовжив атакувати. І ще до перерви зумів подвоїти свою перевагу. Після подачі кутового господарями, столичні футболісти організували швидку контратаку. Гути опинився один на один з воротарем господарів. Однак не став бити сам, а віддав пас Каріму Бензема.
Якому залишалося тільки не промахнутися по порожніх воротах.
Другий тайм команди розпочали без замін. Першим реакцію Арансубіі перевірив Кака. Голкіпер виявився готовий до його удару. Через кілька хвилин бразилець вже сам пробив неточно. «Реал» володів ініціативою. І в якийсь момент це призвело до того, що футболісти королівського клубу стали грати досить статечно. Чим тут же спробували скористатися гравці «Депортіво». Але «Реал» досить швидко повернув контроль над м'ячем. І знову гра перемістилася на половину поля господарів.
Інтригу зустрічі відродив Іван Ріки, який забив пенальті у ворота Касільяса за кілька хвилин до кінця матчу. Серхіо Рамос намагався відібрати в нього м'яч в своїй штрафній і порушив правила. Після чого суддя Гамес без сумнівів призначив одинадцятиметровий удар. Натхненні, господарі побігли видобувати хоча б нічию. І пропустили атаку «Реала», що завершився другим голом Бекнзема в цьому матчі.
Здобувши перемогу з рахунком 3:1, «Реал» вперше за 18 років обіграв «Депортіво» на його домашньому стадіоні. І зберіг можливість наздогнати «Барселону» в чемпіонських перегонах.
Ще в одному матчі першого ігрового дня 20-го туру «Еспаньол» на своєму полі приймав «Атлетик» із Більбао. Для команди Маурісіо Почетіно цей сезон складається невдало. У 19 попередніх матчах «Еспаньолу» вдалося отримати лише 5 перемог і набрати 20 очок. На цей раз каталонської команді дуже хотілося порадувати своїх уболівальників. Що їй у результаті і вдалося. Завдяки голу Гарсіа на 58-й хвилині «Еспаньол» переміг з рахунком 1:0.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 477 | Додав: Roland | Теги: чепміонат іспанії | Рейтинг: 0.0/0