Головна » 2011 » Квітень » 6 » Інтер - Шальке 2:5 - колос на глиняних ногах
08:55
Інтер - Шальке 2:5 - колос на глиняних ногах
Інтер, Шальке 04, Ліга Чемпіонів, новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуЩо розповісти про цю гру. Насварити захист "Інтера"? Та це й так зрозуміло. Похвалити атаку "Шальке"? Теж без коментарів. Грали дві навіжені команди. У першому таймі, поки "Інтер" забивав, пропускав, знову забивав, мелькала одна думка - як вони потрапили до чвертьфіналу з таким захистом, як?
Леонардо, герой-Рятівник, отримав в суботу нокдаун, а сьогодні нокаут. Крах зазнав не лише тренер, але і його ультра-атакуюча схема гри, яка у вирішальних матчах перевірки не витримала. Оголені фланги давали "Шальке" з легкістю пролітати центр поля. Незрозумілі ролі Камбьяссо і Мотти, в зонах яких свистів вітер ... Киву і Раноккія на даний момент могли б підсилити "Іллічівець". Може бути. Так грати не можна, особливо в іграх на виліт. Тепер бразильський спец це знає. Але якою ціною!
Негарно добивати що впав. Так, "Інтер" був розгромлений, та йому потрібно забити чотири на полі в Гельзенкірхені ... Знаєте, "Інтер" може це зробити. Скільки пропустить на виїзді - невідомо, але чотири забити такому "Шальке" - це не другий поверх бібліотеки, відділ фантастики. "Нераадзуррі" треба ще один тест на мужність. Їм просто потрібно згадати, що справжній спортсмен не той, хто перемагає, а той, хто не визнає себе переможеним.
2010-11. Ліга Чемпіонів. 1 / 4 фіналу. перший матч.

"Інтер" - "Шальке" 2:5 (2:2)

Голи: Станкович, 1 (1:0); Матіп, 17 (1:1); Міліто, 34 (2:1); Еду, 40 (2:2); Рауль, 54 (2:3); Раноккія, 57 (автогол) (2:4); Еду, 75 (2:5)
"Інтер": Жуліо Сезар; Дзанетті; Раноккія; Майкон; Ківу (до 62); Станкович (Харджіев, 24; Кордоба, 63); Мотта (Нагатомо, 76); Камбьяссо; Снейдер; Міліто; Ето `О
"Шальке": Нойер; Пападопулос К.; Сарпі; Учіда; Хеведес; Хурадо (Дрекслер, 83); Баумйоханн (Шміц, 77); Матіп; Рауль (Карімі, 88); Еду; Фарфан
Попередження: Станкович, 13; Ківу, 53, 62 - Фарфан, 45; Пападопулос К., 67
Вилучення: Ківу, 62 (друге попередження)
Категорія: Ліга чемпіонів | Переглядів: 355 | Додав: Roland | Теги: інтер, Футбол, Ліга чемпіонів, футбольные новости, Новости, футбольні новини, Шальке 04, новини, футбола | Рейтинг: 0.0/0