Головна » 2011 » Травень » 17 » Ювілейний тур
09:10
Ювілейний тур
Марко Девіч, Артем Мілевський, Разван Рац, новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуМарко Девіч відзначив два ювілеї

М'яч, забитий на 76-хвилині зустрічі у ворота маріупольського «Іллічівця» харків'янином Девічем, став для нього 55-м у чемпіонатах України та 65-му проведеним в кар'єрі на вищому рівні. Відзначу, що Девіч є кращим бомбардиром "Металіста" в елітному дивізіоні. На його рахунку 53 забитих м'ячі.

Артем Мілевський забив 50-й м'яч у чемпіонаті

У матчі 29-го туру чемпіонату України з футболу між київським «Динамо» і луцькою «Волинню» - 5:1 м'яч, забитий на 3-й хвилині форвардом киян Артемом Мілевським, став для нього 50-м проведеним у чемпіонатах України. Нагадаю, що перший свій гол у чемпіонатах України, Мілевський забив 2 червня 2003 року в домашньому матчі чемпіонату країни київського «Динамо» проти сімферопольської «Таврії» - 4:1.

Максим Фещук забив 20-й гол на вищому рівні

Забитий м'яч на 30-й хвилині у ворота київських пивоварів, став 20-м у кар'єрі в елітних змаганнях для нападника «Таврії» Максима Фещука, а наступний гол пішов на третій десяток. Розподіл забитих м'ячів Фещуком з турнірів: 16 - в українській Прем'єр-лізі, 4 - в Кубку України і 1 - в Суперкубку України. Варто нагадати, що перший свій гол в елітних турнірах, Фещук провів 29 травня 2004 року в домашньому матчі чемпіонату країни у ворота бориспільського «Борисфена» - 2:3.

150 матчів у чемпіонатах країни Развана Раца

У виїзному поєдинку передостаннього туру чемпіонату України, донецького «Шахтаря» проти полтавської «Ворскли» - 1:1, 150-й матч у прем'єр-лізі провів лівий захисник команди Разван Рац. Нагадаю, що свій перший свій матч у прем'єр-лізі, Рац провів 12 липня 2003 року в Запоріжжі, в переможному матчі гірників чемпіонату країни над місцевим «Металургом» - 3:0.
Категорія: Рейтинги, факти, події | Переглядів: 362 | Додав: Roland | Теги: Футбол, футбольные новости, Разван Рац, Артем Мілевський, Новости, футбольні новини, новини, футбола, Марко Девіч | Рейтинг: 0.0/0