Головна » 2010 » Листопад » 1 » Кияни оновлюють рекорди
06:28
Кияни оновлюють рекорди
новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболу, премєр ліга, Динамо КиївНапередодні матчу групового турніру Ліги Європи УЄФА «Динамо» оновило відразу декілька рекордів у національній першості. Так, у грі з «Іллічівцем» столичний клуб здобув найбільшу перемогу в історії чемпіонатів України − 9:0, перекривши досягнення донецького «Шахтаря» у сезоні-1996/97 (9:1, «Торпедо» Запоріжжя).
При цьому форвард киян Артем Мілевський протягом матчу з маріупольцями двічі покращував особисті гольові показники. Так, в інтервалі з 28-ї по 45-ту хвилину форвард зробив свій перший хет-трик у складі «Динамо», а на 59-й забив і четвертий м'яч − відтепер його покер найскорострільніший в українській першості.
Ну а результат цього поєдинку був вирішений вже наприкінці його першої третини, коли Андрій Ярмоленко, Олег Гусєв і все той же Мілевський тричі засмутили Всеволода Романенка. Ще одним голом до перерви, на яку суперники пішли за рахунку 6:0, «відзначився» захисник гостей Артем Савін, вразивши власні ворота. Ну а в другому таймі добили «Іллічівець», який ледь не повторив «подвиг» голландського «Фейєнорда», Гільєрме та Данило Сілва.
До речі, діями киян у неділю керував Валерій Зуєв, асистент в.о. головного тренера Олега Лужного, який через застуду не зміг дислокуватися біля кромки поля. Втім, до гри з «Алкмаром» наставник біло-синіх повинен повернутися на тренерську лаву. Тим часом 11-та перемога в 15 матчах чемпіонату зберегла за «Динамо» другий рядок у таблиці, де воно на п'ять пунктів відстає від «Шахтаря» (40 очок).
«Ми сьогодні не будем виділяти нікого з гравців, − сказав після гри Зуєв, − успіху досягла вся команда. Тішить, що нарешті у нас прорізалася реалізація моментів. Але, звичайно, ніхто не очікував, що рахунок буде настільки великим».
До розряду несподіваних варто віднести й виїзний успіх луцької «Волині» на полі донецького «Металурга» − 2:0. Обидва м'ячі побували у воротах господарів після перерви, завдяки реалізації 11-метрового Олександром Пищуром і удару з-за меж штрафної Соріна Парасківа. Перемога підняла команду Віталія Кварцяного (18 очок) у середину таблиці. А ось тренер «Металурга» (18) Микола Костов після фінального свистка оголосив про відставку.
Не обійшлося без пригод і в матчі інших середняків − криворізького «Кривбасу» (17) і київського «Арсеналу» (21), в якому господарі врятувалися від поразки лише на останніх секундах. А рятівний гол після подачі кутового ударом головою записав собі в актив їхній голкіпер Євген Боровик − 1:1.
Нарешті, сімферопольська «Таврія» (18) в кримському дербі вирвала перемогу у «Севастополя» − 2:1. Вирішальний м'яч у свої ворота на 75-й хвилині провів захисник гостей Олег Шандрук. Таким чином «Севастополь» з «Іллічівцем» продовжують залишатися в хвості таблиці (по 14 очок), як і запорізький «Металург» (6), чиї шанси на порятунок здаються примарними.
Категорія: Рейтинги, факти, події | Переглядів: 496 | Додав: Roland | Теги: новини футболу, Футбол, футбольные новости, Новости, футбольні новини, новини, футбола, Динамо Київ, Премєр ЛігА | Рейтинг: 0.0/0