Головна » Ліга чемпіонів
брага, Янг Бойз, Сампдорія, Осер, Аякс, Динамо Київ, Севілья, Тоттенхем, футбол, футбольні новини, новини футболу, новини, спорт, спортивні новиниПісля завершення матчів-відповідей Ліги чемпіонів визначилися можливі суперники київського «Динамо» в раунді плей-офф відбору до групового етапу.
«Динамо» вперше в історії ЛЧ не виявилося в «посіві» у кваліфікації ЛЧ, тому тепер не уникнути зустрічі з суперником по-сильніше.
Отже, можливим суперником «Динамо» будуть «Зеніт», «Севілья», «Тоттенхем», «Вердер» і «Аякс». Відзначимо, що останнім пощастило в поєдинку з грецьким ПАОК. Реалізуй пенальті Івіч ...
Серед «не сіяних» команд виявилися київське «Динамо», «Осер», «Брага», «Сампдорія» і «Янг Бойз» - такі розклади в т.з. «Шляху нечемпіонів».
Серед ж чемпіонів своїх країн ситуація наступна: у «посіві» виявилися «Базель», «Андерлехт», «Копенгаген», «Хапоель» (Тель-Авів) і празька «Спарта». У їх суперників - «Русенборг», «Зальцбург», «Партизан» (Белград), «Жиліна» та Тираспольської «Шериф».
Жеребкування раунду плей-офф відбудеться в п'ятницю! За ходом жеребкування ви зможете стежити на нашому сайті!
Sport.ua
Категорія: Ліга чемпіонів | Переглядів: 363 | Додав: Roland | Дата: 05.08.2010 | Прокоментуй !

Факундо Бертола, Динамо Київ, Ліга Чемпіонів, футбол, футбольні новини, новини футболуУ середу об 11:00 делегація "Динамо" чартерним рейсом з аеропорту Бориспіль повинна була вилетіти до Бельгії. Приземляться футболісти і тренери в аеропорту міста Остенде, звідки до Гента доберуться на автобусі. Увечері, о 20:15, у динамівців заплановано тренування на стадіоні "Жюль Оттен", перед якою головний тренер команди Валерій Газзаєв проведе прес-конференцію.
На гру з "Гент" Валерій Георгійович взяв 22 гравців:
Воротарі: Бойко, Коваль;
Захисники: Михалик, Бетао, Сілва, Алмейда, Маграо, Несмачний, Ель Каддурі, Попов;
Півзахисники: Вукоєвич, Єременко, Гусєв, Гармаш, Юссуф, Теміле, Калитвинцев;
Нападники: Шевченко, Мілевський, Зозуля, Ярмоленко, Кравець;
Через травми залишилися в Києві Шовковський, Богуш, Нінкович, Гіоане і Хачеріді. На останньому тренуванні отримав невелике ушкодження Бертола, через що також не полетів до Гент.

Хапоель Тель-Авів, Андерлехт, Ліга Чемпіонів, футбол, футбольні новини, новини футболуУ вівторок відбулися поєдинки у відповідь третього відбіркового раунду Ліги чемпіонів. Обійшлося без сенсацій. Бельгійський "Андерлехт", по суті, ще тиждень тому зняв всі питання щодо переможця в парі проти валлійського ТНС. На своєму полі "Андерлехт" знову забив три м'ячі - 3:0.
Таку ж результативність продемонстрував ізраїльський "Хапоель", який зумів відіграти фору в один м'яч у "Актобе" з Казахстану. З поставленим завданням впоралися господарі до 35-й хвилині, забивши три м'ячі. Гол Тлешева на останній хвилині підсолодив "Актобе" пігулку поразки.
У середу пройдуть матчі, що залишилися цього раунду. Поєдинок київського "Динамо" і бельгійського "Гента" розпочнеться о 21:30 за київським часом і онлайн-репортаж про цю гру можна буде прочитати на нашому сайті. Нагадаємо, що матч у Києві закінчився впевненою перемогою "Динамо" з рахунком 3:0.
Ліга чемпіонів
Третій відбірковий раунд, матчі-відповіді
"Хапоель" (Тель-Авів, Ізраїль) - "Актобе" (Казахстан) - 3:1 (перший матч - 0:1)
Голи: Зехаві, 16 (1:0), Цукор, 31 (2:0), Ба, 35-авт (3:0), Тлешев, 90 (3:1).
"Андерлехт" (Бельгія) - ТНС (Уельс) - 3:0 (перший матч - 3:1)
Голи: де Суттер, 17, Лукаку, 69, 74.

Ліга чемпіонів, футбол, результати матчівЛіга чемпіонів
3 кваліфікаційний раунд
Перші матчі28 липня
"Актобе" (Казахстан) - "Хапоель" (Тель-Авів, Ізраїль) - 1:0 (0:0)
Гол: 1:0 - Смаков (67-пен)
БАТЕ (Білорусь) - "Копенгаген" (Данія) - 0:0 (0:0)
"Шериф" (Молдова) - "Динамо" (Загреб, Хорватія) - 1:1 (1:1)
Голи: 0:1 - Саммір (3), 1:1 - Єрохін (35)
"Дебрецен" (Угорщина) - "Базель" (Швейцарія) - 0:2 (0:1)
Гол: 0:1 - Штокер (34), 0:2 - Хака (90)
"Янг Бойз" (Швейцарія) - "Фенербахче" (Туреччина) - 2:2 (1:2)
Гол: 0:1 - Белзоглу (5), 1:1 - Дудар (14), 1:2 - Шток (38), 2:2 - Костанцо (89-пен)
АІК (Швеція) - "Русенборг" (Норвегія) - 0:1 (0:1)
Гол: 0:1 - Хенріксен (33)
"Партізан" (Сербія) - ХІК (Хельсінкі, Фінляндія) - 3:0 (2:0)
Голи: 1:0 - Ілієв (8), 2:0 - Іліч (42), 3:0 - Клео (90)
Аякс (Нідерланди) - ПАОК (Греція) - 1:1 (1:0)
Гол: 1:0 - Суарес (13), 1:1 - Івіч (72)
"Брага" (Португалія) - "Селтік" (Шотландія) - 3:0 (1:0)
Голи: 1:0 - Алан (26-пен), 2:0 - Ечіжіле (76), 3:0 - Матеус (88)
27 липня
"Омонія" (Кіпр) - "Ред Булл" (Зальцбург, Австрія) 1:1 (0:1)
Голи: 0:1 - Зарате (8), 1:1 - Луа-Луа (90+1 пен)
"Динамо" (Київ, Україна) - "Гент" (Бельгія) ОНЛАЙН
"Літекс" (Болгарія) - "Жиліна" (Словаччина) 1:1 (0:0)
Голи: 0:1 - Майтан (66), 1:1 - Веллінгтон (79)
"Уніря" (Румунія) - "Зеніт" (Росія) 0:0
"Спарта" (Прага, Чехія) - " ... Читати далі »

Ліга Чемпіонів, футбол, футбольні новини, новини футболу, результатиУ середу зіграно шість матчів другого відбіркового раунду Ліги чемпіонів 2010/2011 рр..
«Лінфілд», Півн. Ірландія - «Русенборг», Норвегія - 0:0

Ліга Чемпіонів, футбол, новини футболу, футбольні новини, релультати матчівУ середу стартував другий відбірковий раунд Ліги чемпіонів 2010/2011 рр..
«Лінфілд», Півн. Ірла ... Читати далі »

Ліга ЧемпіонівУ своєму дебютному матчі в Лізі чемпіонів УЄФА чорногорський "рударів" з легкістю розправився в гостях з "Тре Фіорі", по суті вирішивши долю конкретної дуелі першого відбіркового раунду. Ще до перерви балканці відправили у ворота господарів два м'ячі. На 31-й хвилині Нермін Усенов результативно замкнув навіс Данило Томича, а на 40-й Неділько Влахович головою подвоїв перевагу "рударів". На п'ятій компенсованій хвилині вийшов на поле Івіца Йованович добив суперника, якому, судячи з усього, мало що світить у відповідній зустрічі 7 липня в Подгориці.