Головна » Ліга чемпіонів
Арсенал Лондон , Баварія , Ліга ЧемпіонівМатч " Арсеналу " і "Баварії " багато в чому нагадав вчорашній поєдинок в Манчестері. Таке ж видалення за " позбавлення суперника явної можливості забити гол", після чого в другому таймі спокійно розігрується зайвий гравець.
Ну і пенальті , звичайно , от тільки "Баварія" його не реалізували. Так і " Арсенал " перед цим теж з 11 метрів промазав ( "відзначився" Озіл ) .
А в іншому все те ж саме. На кінець години гри гарматним ударом забив Кроос ( Фабіанскі , який вийшов замість вилученого Щесни , був безсилий ) . А в кінцівці крапку поставив з'явився на полі Мюллер.
У підсумку маємо " мінус два" для "Арсеналу". Фактично , такий же результат , як і рік тому. Тоді , нагадаємо , "Арсенал" програв вдома " Баварії" 1:3 , і відповідні 0:2 вже ні на що не вплинули. Чекаємо матч в Мюнхені.

2013-14 . Ліга Чемпіонів. Плей- офф раунд. 1 / 8 фіналу.

"Арсенал " - "Баварія " 0:2 (0:0)

Голи: Кроос , 54 ( 0:1); Мюллер , 88 (0:2)
"Арсенал" : Щенсний (до 37); Гіббс (Монреаль , 31); Кошельни ; Санья ; Мертезакер ; Фламіні ; Саного Я. ; Касорла ( Фабіанскі , 39 ) ; Уїлшир ; Озіл ; Окслейд - Чемберлен ( Росіцкі , 74 )
"Баварія" : Нойер ; Боатенг ( Рафінья , 46); Данте ; Лам ; Мартінес Х. ; ​​Алаба ; Тьяго Алькантара ( Пісарро , 79); Кроос ; Гетце ; Роббен ; Манджукич ( Мюллер , 64 )
Попередження: Саного Я. , 55 ; Росіцкі , ... Читати далі »
Категорія: Ліга чемпіонів | Переглядів: 728 | Додав: Roland | Дата: 20.02.2014 | Прокоментуй !

Мілан , Атлетіко Мадрид , Ліга Чемпіонів"Атлетико" не став порушувати традицію 1 / 8 фіналу цього року і здобув гостьову перемогу. Зробили це мадридці досить спокійно , хоча переваги і не мали.
" Забійних " моментів "Атлетико" взагалі не створив , хоча кілька ударів у створ воріт противника завдав . А ось у "Мілана" шанси були - і ще які! Спочатку Кака від душі бахнув у поперечину , потім Поли головою спрямував м'яч у штангу , потім знову Кака вдарив в сантиметрах над поперечиною ... У всіх цих випадках гості повинні були дякувати долі за те , що їхні ворота залишилися в недоторканності. Штанги у футболі , як відомо , очок не приносять.
"Атлетико" до всього що відбувається на полі ставився філософськи - напевно , не вірив , що "Мілан " зможе забити. Так і вийшло . А свій шанс " матрацники " не упустили . Втративши концентрацію в кінцівці матчу , захисники "россонері" при розіграші втратили Дієго Косту , який головою спокійно вразив ворота .
"Так" Атетіко " чітко виконав свій план і зробив впевнений крок до чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

"Мілан" - "Атлетіко М" 0:1 ( 0:0)

Голи: Дієго Коста , 83 (0:1)
"Мілан" : Абб'яті ; Бонера ; Де Шільо ( Абате , 26 ) ; Рамі ; де Йонг Н. ; Кака ; Полі ( Констант , 85); Таарабт ; Ессьєн ; Емануельсон ; Балотеллі ( Пацціні , 78 )
"Атлетіко М" : Куртуа ; Г ... Читати далі »

Златан Ібрагімович , Віктор Кашшаї , Байєр , ПСЖ , Ліга Чемпіонів , Чемпіонат Франції , СуддіФранцузький " Парі Сен- Жермен" перетворив на формальність матч-відповідь 1 / 8 фіналу Ліги чемпіонів проти леверкузенського "Байєра". Важко навіть собі уявити , як німці , які і в домашньому поєдинку завдали по воротах суперника пару ударів , зможуть відіграти фору в чотири м'ячі на " Парк де Пренс " .
"Байєр " пропустив вже на третій хвилині , коли Рольфес втратив м'яч на своїй половині поля , а Матуіді завершив нехитру триходівку парижан. Символічно , що Матуіді - єдиний француз , що вийшов в основі ПСЖ в Леверкузені , і почав розгром "Байєра".
Звичайно , місцеві вболівальники і, можливо , не тільки вони , висловлять кілька претензій на адресу арбітра - добре нам відомого Віктора Кашшаї. Пенальті , призначений на 39 -й хвилині , безперечним не назвеш , але "Байєру " у цьому сенсі гріх скаржитися : навіть у цьому розіграші Ліги чемпіонів можна згадати випадок , коли арбітр був лояльний по відношенню до господарів . Ібрагімович з точки був точний , а ще через три хвилини зняв усі питання щодо переможця в цьому протистоянні - 3:0.
Велика частина другого тайму перетворилася на дуракаваляніе . Гості , отримавши ще й чисельну перевагу після видалення Спахіч , відверто знущалися над суперником. І такий же знущальною манері вивели на завершальний удар Кабая - 4:0.

2013-14 . Ліга ... Читати далі »

Перший тайм домашнього матчу з "Барселоною " "Манчестер Сіті" провів як мінімум не гірше гостей - а то і краще , мабуть . У всякому разі , атакував гостріше. А ось незабаром після перерви стався ключовий момент двобою. Демікеліс не за правилами зупинив Мессі , і команда Пеллегріні виявилася покарана двічі - і видаленням , і пенальті , який сам Мессі і реалізував.
"Манчестер " не опустив рук і пішов в атаку. Кілька разів англійці були близькі до того , щоб відновити рівність , але бездоганно діяв Вальдес . А під завісу зустрічі Алвес вдало обігрався з Неймаром на правому фланзі і вразив ворота Харта. Після цього інтрига згасла .
Якщо перед першим матчем багато хто вважав фаворитом протистояння саме "городян" , то тепер питання про фаворита можна вважати вирішеним. Але записувати "Барселону" в чвертьфіналісти поки рано. А раптом! ?

"Манчестер Сіті" - " Барселона" 0:2 ( 0:0)

Голи: Мессі , 54 (пенальті) ( 0:1); Дані Алвес , 90 (0:2)
"Манчестер Сіті" : Харт ; Кліші ; Компані ; Сабалета ; Демікеліс (до 53); Коларов ( Лескотт , 58); Туре Яя ; Навас ( Насрі , 58); Фернандіньо ; Сілва ; Негредо ( Джеко , 74 )
"Барселона" : Вальдес ; Дані Алвес ; Піке ; Бускетс ; Альба Жорді ; Іньєста ; Маскерано ; Хаві ; Фабрегас ( Серхіо Роберто , 86); Санчес А. ( Неймар , 73); Мессі
Попередження: Негредо , 28 ; К ... Читати далі »

Манчестер Юнайтед , Реал Мадрид , ПСЖ , Баварія , Челсі , Боруссія Дортмунд , Атлетіко Мадрид , Барселона , Байєр , Галатасарай , Олімпіакос , Манчестер Сіті , Шальке 04 , Арсенал Лондон , Зеніт , Мілан , Ліга ЧемпіонівУ понеділок в штаб -квартирі УЄФА в Ньоні відбулося жеребкування 1 / 8 фіналу Ліги чемпіонів.
Нагадаємо , що , за Регламентом , команди, що посіли на стадії групового турніру перші місця , потрапляли в кошик сіяних . Крім того , існує два правила : в 1 / 8 фіналу не можуть зустрітися команди з однієї країни і що грали раніше в одній групі.
Жеребкування 1/ 8 фіналу Ліги чемпіонів
"Манчестер Сіті" ( Англія) - " Барселона" ( Іспанія )
"Олімпіакос" ( Греція ) - " Манчестер Юнайтед " (Англія)
"Мілан" ( Італія ) - " Атлетико " (Мадрид , Іспанія )
"Байєр " ( Німеччина ) - " Парі Сен- Жермен" ( Франція )
"Галатасарай" ( Туреччина ) - " Челсі " (Англія)
"Шальке " ( Німеччина ) - " Реал " ( Іспанія )
"Зеніт" ( Росія ) - " Боруссія" ( Дортмунд , Німеччина )
"Арсенал" ( Англія) - " Баварія" ( Німеччина )
Перші матчі 1 / 8 фіналу ( 18 / 19 і 25 /26 лютого ) пройдуть на полях команд, вказаних першими . Поєдинки заплановані на 11 / 12 і 18 /19 березня.

Неймар, Барселона, Чемпіонат Іспанії, Ліга ЧемпіонівОфіційний сайт УЄФА опублікував збірну шостого туру Ліги чемпіонів. До її складу увійшли Аббьятті ("Мілан") - Леандро Саліно ("Олімпіакос"), Омер Топрак ("Байєр"), Піке ("Барселона"), Зуттнер ("Аустрія" В) - Снайдер ("Галатасарай"), Коларж ("Вікторія" Пл), Мілнер ("Манчестер Сіті") - Савіола ("Олімпіакос"), Хозінер ("Аустрія" В), Неймар ("Барселона").

Ліга Чемпіонів, Наполі, Арсенал, Барселона, Селтік, матчі 6 туруЛіга Чемпіонів-2013/14 з футболу