Головна » 2012 » Грудень » 4 » Ліга Європи: Бомбардири-ювіляри
10:19
Ліга Європи: Бомбардири-ювіляри
Едісон Кавані, Ліга Європи, Ворскла Полтава, футбол, новини футболу, футбольні новини, футбольні рейтинги, футбольна статистикаУ новому клубному турнірі за три роки забили 2000 м'ячів
Реалізувавши пенальті у доданий час, Едінсон Кавані не тільки приніс «Наполі» перемогу у п'ятому турі групового етапу Ліги Європи УЄФА, але й забив 2000-й м'яч у недовгій історії турніру, якщо рахувати від групового етапу і до фіналу. UEFA.com згадує ювілейні голи в єврокубку, який знайшов сучасний вигляд в сезоні 2009/10.

Перший гол: Альберто Сапатер («Дженоа» - «Славія» Прага 2:0)
17.09.2009, груповий етап
Нині гравець московського «Локомотива» відкрив рахунок голам в основній сітці Ліги Європи після чотирьох хвилин матчу в першому турі групового етапу. Хльостким ударом зі штрафного іспанець послав м'яч у ворота Мартіна Ваняка. «Дженоа» переміг тоді з рахунком 2:0, а Сапатер заявив: «Це гол для мене дуже важливий. Справи краще і бути не можуть: ми перемагаємо, впевнено граємо, вболівальники раді, а я ще й забив сьогодні. Не знав, що це перший гол на груповому етапі Ліги Європи, але точно знаю, що він для нас дуже важливий ».

500-й гол: Лієдсон («Спортінг» - «Атлетіко» 2:2)
18.03.2010, 1/8 фіналу
Серхіо Агуеро вивів мадридців вперед, забивши 350-й гол «Атлетіко» в єврокубках. На це Лієдсон відповів ударом головою на 19-й хвилині. Перший тайм взагалі видався бойовим і завершився, як і весь матч, з рахунком 2:2. З урахуванням того, що відповідна зустріч принесла нульову нічию, іспанці зробили тоді крок у напрямку фіналу, де вони перемогли «Фулхем». «Тренер [Кіке Санчес Флорес] обійняв мене після гри. Він виглядав щасливим », - сказав тоді Агуеро, а капітан лісабонців Жоау Моутінью зазначив:« Ми віддали всі сили задля перемоги, але не реалізували жодного моменту у другому таймі ».

1000-й гол: Алан («Брага» - «Лех» 2:0)
24.02.2011, 1/16 фіналу
Тисячний м'яч у Лізі Європи бразилець забив на восьмій хвилині поєдинку з «Лехом». У першому матчі познанци виграли з рахунком 1:0, а тому ще один гол, забитий Лімою незадовго до перерви, приніс їм підсумкову перемогу. Згодом «каноніри» дійшли до фіналу, де в суто португальської розбиранні поступилися «Порту». Але після гри з «Лехом» про те знати ніхто ще не міг, а хавбек Куштодіу лише смакував зустріч з «Ліверпулем» у 1/8 фіналу. «Раул Мейрелеш - мій хороший друг. Я відіграв з ним кілька років у юнацьких збірних Португалії, - згадував екс-гравець московського «Динамо». - Звичайно ж, я хочу його обіграти, але просто вже точно не буде ». «Брага», тим не менше, впоралася із завданням і пройшла далі.

1500-й гол: Артур Собех («Ганновер» - «Ворскла» 3:1)
15.12.2011, груповий етап
У поєдинку з полтавчанами нападник збірної Польщі забив свій перший гол за «Ганновер», довівши рахунок до 3:1. «Сподіваюся, ми якомога довше будемо залишатися учасниками Ліги Європи, це так цікаво», - сказав після фінального свистка його одноклубник Алтин Ляля. Команда Мірко Сломка в тому сезоні дебютувала на груповому етапі і в підсумку дісталася до чвертьфіналу, де поступилася майбутньому переможцю турніру «Атлетіко». «Ми розчаровані, але все ж переважає гордість за те, що ми пройшли в Лізі Європи так далеко», - говорив потім форвард Ян Шлаудрафф.

2000-й гол: Едінсон Кавані (АІК - «Наполі» 1:2)
22.11.2012, груповий етап
Гол нападника збірної Уругваю також став останнім на старому стадіоні «Росунда» в сольному. Завдяки влучному удару Кавані з «точки», що залишилися вдесятьох неаполітанці достроково вийшли в 1/16 фіналу Ліги Європи. Сам форвард з шістьма голами залишився лідером спору бомбардирів. Двома тижнями раніше уругваєць повторив досягнення Фалькао, забивши чотири м'ячі у домашньому поєдинку з «Дніпром» - 4:2. У Стокгольмі ж Кавані згадав перемогу збірної Бразилії над шведами у фіналі чемпіонату світу-1958, заявивши: «Дуже радий, що відзначився тут, де свого часу забивав легендарний Пеле. Але найголовніше, звичайно, це наша перемога ».
Категорія: Рейтинги, факти, події | Переглядів: 417 | Додав: Roland | Теги: новини футболу, футбольна статистика, Ліга Європи, Футбол, Едісон Кавані, футбольні рейтинги, футбольні новини, Ворскла Полтава | Рейтинг: 0.0/0