Головна » 2011 » Листопад » 24 » Лобановський і Шовковський увійшли до списку найуспішніших людей футболу
11:27
Лобановський і Шовковський увійшли до списку найуспішніших людей футболу
Лобановський і Шовковський увійшли до списку найуспішніших людей футболуЕКс-наставник київського "Динамо" Валерій Лобановський і Олександр Шовковський увійшли до числа найуспішніших у світі тренерів і футболістів, яким найбільшу кількість разів вдавалося вигравати трофеї різної гідності.
Про це повідомляє Інформаційний центр Україна-2012.
Окремо досягнення Валерія Лобановського. Легендарний тренер за кар'єру виграв 28 призів. Під його керівництвом «Динамо» 8 разів перемагала в чемпіонаті СРСР, 6 - в Кубку, тричі - в Суперкубку. В Україні Лобановський виграв 5 разів національну першість і три розіграші Кубка. Також в залік англійськими фахівцями бралися дві перемоги в Кубку володарів кубків і одна - в Суперкубку Європи.
У Шовковського 25 перемог в різних турнірах.
Категорія: Рейтинги, факти, події | Переглядів: 480 | Додав: Roland | Теги: Лобановський і Шовковський увійшли | Рейтинг: 0.0/0