Головна » 2013 » Листопад » 8 » Лудогорец 1:1 Чорноморець. Що таке не щастить
08:04
Лудогорец 1:1 Чорноморець. Що таке не щастить
Чорноморець , Ліга Європи"Чорноморець" мав відмінні шанси , щоб вирвати перемогу у лідера групи В " Лудогорца " . Але одеситам сьогодні відверто не щастило. З іншого боку , в деяких моментах елементарно не вистачило досвіду і майстерності.
Перший момент вже через п'ять хвилин матчу створили разградци . Триходівка господарів завершилася ударом Ешпінью з літа , але м'яч у ворота не потрапив. "Чорноморець" відповів двома небезпечними моментами Антонова. Спочатку форвард пробив у поперечину , хоча до цього суддя зафіксував порушення правил. Потім прийняв м'яч у штрафному після закидання Рієри , але з кількох метрів пробив мимо. Одесити відчули , що " Лудогорец " провисає і ще збільшили тиск на ворота Стоянова. У середині тайму Джеджу виграв боротьбу у штрафному у захисника і відкотив м'яч під удар Гаю . У півзахисника був і час , і простір , але він вирішив бити відразу і на силу - м'яч пролетів вище перекладини . І майже відразу Фонтанелло після подачі штрафного скинув м'яч на дальню ліву стійку, де суперники забули Джеджу . Той не дотягнувся до м'яча .
Після цього одесити зменшили оберти і до перерви не змогли створити ще моменти . Напевно "моряки " хотіли забити швидкий гол у другому таймі. Пішли вперед і пропустили контратаку вже на першій хвилині. Партнери вивели Місіджана у прорив по лівому флангу , а той прострілив на ближню штангу . Фонтанелло упустив Кішада , який прийняв м'яч і розстріляв ворота Безотосного - 1:0. Майже 20 хвилин гості не могли отямитися , але , як не парадоксально , саме так змогли розпечатати ворота Стоянова. Бобко з правого флангу зробив навіс на лінію воротарського , а Гай головою скинув м'яч у сітку - 1:1.
У наступні п'ять хвилин у "Чорноморця " було два забійних моменти. У першому зобов'язаний був забивати Антонов . Лео Матос навісив на Бобко , той пробив по воротах і влучив у Стоянова. М'яч відлетів до Антонову , який пробив потужно але неточно. У цій ситуації можна було не поспішати - час на обробку у форварда було. У другому після подачі з кута поля Гай бив по воротах з меж воротарського і не потрапив у ворота !
В останні хвилини матчу " Чорноморець" вже так не тиснув на суперника - позначилася втома . Але шанси на плей -оф поки ще є. Одеситам потрібно виграти два матчі та сподіватися на те , що " Лудогорец " , який вже вийшов у євровесну , відбере очки у ПСВ.

Ліга Європи , 4- й тур

" Лудогорец " - " Чорноморець" 1:1 ( 0:0)

Голи: Жуніньо Кішада , 46 ( 1:0); Гай , 64 ( 1:1)
" Лудогорец " : Марселіньо ( Безьяк , 86); Златінскі ; Жуніньо Кішада ( Бургзорг , 79); Фабіу Ешпінью ; Александров ( Стоянов І. , 57); Жуніор Кайсайра ; Моці ; мініевих ; Барт ; Місіджан ; Стоянов В.
"Чорноморець" : Безотосний ; Сантана (Леонардо , 59); Бергер ; Бобко ; Фонтанелло ; Кутас ; Гай ; Ковальчук К. ; Антонов (Діденко , 86); Рієра ; Джа Джеджу Ф.
Попередження: - Джа Джеджу Ф. , 93
Категорія: Ліга Європи | Переглядів: 524 | Додав: Roland | Теги: Ліга Європи, Чорноморець | Рейтинг: 0.0/0