Головна » 2013 » Листопад » 08
Ярмоленко, Федецький, символічна збірна 4-го туру Ліги ЄвропиНападник київського "Динамо" Андрій Ярмоленко потрапив до символічної збірної 4-го туру групового турніру Ліги Європи.
Про це повідомляє офіційний сайт УЄФА.
Результативний удар Ярмоленка допоміг киянам здобути більш впевнену перемогу над "Туном" (2:0).
Також до цього списку потрапив ще один українець - захисник "Дніпра" Артем Федецький.

Повний список кращих гравців вчорашнього ігрового дня турніру виглядає так:
воротар: Фредерік Реннов ("Есб'єрг");
захисники: Артем Федецький ("Дніпро"), Петер Анкерсен ("Есб'єрг"), Олег Кузьмін ("Рубін");
півзахисники: Олджан Адин ("Трабзонспор"), Серхіо Каналес ("Валенсія"), Душан Швенто ("Зальцбург");
нападники: Андрій Ярмоленко ("Динамо"), Еран Захаві ("Маккабі" Хф), Терренс Бойд ("Рапід"), Серджо Флоккарі ("Лаціо").
Категорія: Рейтинги, факти, події | Переглядів: 455 | Додав: Roland | Дата: 08.11.2013 | Прокоментуй !

Дніпро , Ліга ЄвропиЯк і очікувалося , "Дніпро" за два тури до закінчення групового турніру забезпечив собі вихід в плей - офф. І це досягнення далося йому так легко , що навіть не віриться .
"Дніпро" нікуди не поспішав. Схоже , господарі були впевнені , що гол нікуди не дінеться. В принципі , так і вийшло. Але гол прийшов лише на 44 -й хвилині , причому це був перший чіткий удар у ворота в цьому матчі. " Пасуш " виглядав абсолютно безпорадно . Напевно " Дніпро " міг забити раніше, якби захотів.
Але який сенс даремно витрачати сили? Було цілком зрозуміло , що тільки якісь жахливі помилки господарів можуть дати шанс " Пасуш " . Але форс -мажорів вдалося уникнути. А після шедеврального голу Коноплянки - м'яч від штанги кулею влетів у ворота - стало остаточно ясно: Дніпропетровськ сьогодні буде святкувати.

2013-14 . Ліга Європи. Груповий турнір. Група E.

"Дніпро " - " Пасуш " 2:0 ( 1:0)
Голи: Матеус , 44 ( 1:0); Коноплянка , 66 ( 2:0)
"Дніпро" : Бойко ; Влад ; Чеберячко ; Мазух ; Федецький ; Гама (Зозуля , 46); Канкава ; Ротань ( Політило , 72); Коноплянка ; Калинич ; Матеус ( Джуліано , 66 )
" Пасуш " : Філіпе ; Тьягу Валенте ; Нуну Сантуш ; Рікарду ; Рубен Рібейру ( Сержіу Олівейра , 80); Родрігу Антоніу ; Руй Мігел ( Сері , 60); Андре Леау ; Анунсьясау ; Мануел Жозе ; Іробісо
Попередження: Канкава , 90 ; Мазух , 92 - Рубен Рібейру , ... Читати далі »
Категорія: Ліга Європи | Переглядів: 459 | Додав: Roland | Дата: 08.11.2013 | Прокоментуй !

Динамо Київ , Ліга Європи"Динамо " зробило подарунок Олегу Блохіну на день народження , який він відзначав 5 листопада. Не вийшло в чемпіонаті України , зате вдалося в Лізі Європи. Як кажуть, краще пізно , ніж ніколи.
Втім , і цього разу не обійшлося без проблем. Початок матчу був невтішним. Спочатку " Тун " створив аж два гольових моменти ( виручили Шовковський і штанга ) , а потім " Динамо" залишилося в меншості ( Мбокані отримав червону картку за розмови - це треба примудритися ) ! Все погано ? Ні, господарі поля в якомусь сенсі теж зробили подарунок Олегу Блохіну , пропустивши безглуздий автогол. Шенкель зрізав м'яч у свої ворота після прострілу Ярмоленка. Він же , до речі , у другому таймі і сам забив , знявши питання про переможця .
Загалом же і в цілому, гра проходила в якийсь заколисуючої атмосфері. Коли одні намагаються , але не можуть , а інші не особливо й хочуть. Але результат - у наявності. "Динамо" перервало безвиграшну серію у виїзних матчах групового етапу Ліги Європи з семи зустрічей. Теж подарунок для Олега Блохіна.

2013-14 . Ліга Європи. Груповий турнір. Група G.

" Тун " - " Динамо" 0:2 ( 0:1)
Голи: Шенкель , 29 ( автогол ) ( 0:1); Ярмоленко , 69 ( 0:2)
" Тун " : Мартінес ; Садік ; Саного Жуніор ; К.Шнойвлі ( Нелсон Феррейра , 70 ) ; Хедігер ; Люті ; Віттвер ( Дзуффи , 74 ) ; Райнманн ; Шенкель ; Кассіо ( М.Шнойвлі , 69); Февр
"Динамо" : Шо ... Читати далі »

Чорноморець , Ліга Європи"Чорноморець" мав відмінні шанси , щоб вирвати перемогу у лідера групи В " Лудогорца " . Але одеситам сьогодні відверто не щастило. З іншого боку , в деяких моментах елементарно не вистачило досвіду і майстерності.
Перший момент вже через п'ять хвилин матчу створили разградци . Триходівка господарів завершилася ударом Ешпінью з літа , але м'яч у ворота не потрапив. "Чорноморець" відповів двома небезпечними моментами Антонова. Спочатку форвард пробив у поперечину , хоча до цього суддя зафіксував порушення правил. Потім прийняв м'яч у штрафному після закидання Рієри , але з кількох метрів пробив мимо. Одесити відчули , що " Лудогорец " провисає і ще збільшили тиск на ворота Стоянова. У середині тайму Джеджу виграв боротьбу у штрафному у захисника і відкотив м'яч під удар Гаю . У півзахисника був і час , і простір , але він вирішив бити відразу і на силу - м'яч пролетів вище перекладини . І майже відразу Фонтанелло після подачі штрафного скинув м'яч на дальню ліву стійку, де суперники забули Джеджу . Той не дотягнувся до м'яча .
Після цього одесити зменшили оберти і до перерви не змогли створити ще моменти . Напевно "моряки " хотіли забити швидкий гол у другому таймі. Пішли вперед і пропустили контратаку вже на першій хвилині. Партнери вивели Місіджана у прорив по лівому флангу , а той прострілив на ближню штангу . Фонтанелло упустив Кішада , який прийняв м'яч ... Читати далі »

Ліга Європи, Кубань, Свонсі, Рубін, Віган, Маккабі, Айнтрахт, матчі 4 туруЛіга Європи-2013/014 з футболу
Груповий етап
4-й тур
7 листопада

Група "А"

"Кубань" (Краснодар, Росія) - "Свонсі Сіті" (Англія) 1:1 (0:1)

Голи: 0:1 - Боні (9), 1:1 - Бальде (90+2)
"Кубань": Белєнов, Шандао, Деальберт, Козлов, Мельгарехо (Бальде, 74), Бугайов, Тлісов (Фідлер, 78), Каборе, Попов, Хубулов (Ігнатьєв, 66), Сіссе
"Свонсі": Ворм, Амат, Вільямс, Тіндаллі, Б. Девіс, де Гузман, Каньяс, Посуело, Боні (Васкес, 71), Дайєр (Ранхель, 61), Лама (Раутледж, 61)
Попередження: Шандао (1), Тіндаллі (56), Деальберт (90+4)
Вилучення: Шандао (76)

"Санкт-Галлен" (Швейцарія) - "Валенсія" (Іспанія) 2:3 (1:1)
Голи: 0:1 - П'ятті (30), 1:1 - Бесль (37), 2:1 - Каранович (66), 2:2 - П'ятті (76), 2:3 - Каналес (86)
Нереалізований пенальті: Жонас (57)
"Санкт-Галлен": Лопар, Монтадон, Бесль, Натер, Віткевич (Вютріх, 72), Мутш, Мартич, Матіc, Леняні, Родрігес (Штоклаза, 59), Каранович (Кейта, 78)
"Валенсія": Гуайта, Віктор Руїс, Барраган, Рікарду Кошта, Оріоль Ромеу, Бернат, Каналес, Мічель (Парехо, 63), Картабія (П'ятті, 25), Жонас (Пако Алькасер, 69), Елдер Поштіга
Попередження: Рікарду Кошта (18), Елдер Поштіга (43), П'ятті (68), Оріоль Ромеу (85), Пако Алькасер (90+3)
Вилучення: Монтадон (56)