Головна » 2014 » Лютий » 19 » Манчестер Сіті 0:2 Барселона. Погнала "Барса" городян
08:23
Манчестер Сіті 0:2 Барселона. Погнала "Барса" городян
Перший тайм домашнього матчу з "Барселоною " "Манчестер Сіті" провів як мінімум не гірше гостей - а то і краще , мабуть . У всякому разі , атакував гостріше. А ось незабаром після перерви стався ключовий момент двобою. Демікеліс не за правилами зупинив Мессі , і команда Пеллегріні виявилася покарана двічі - і видаленням , і пенальті , який сам Мессі і реалізував.
"Манчестер " не опустив рук і пішов в атаку. Кілька разів англійці були близькі до того , щоб відновити рівність , але бездоганно діяв Вальдес . А під завісу зустрічі Алвес вдало обігрався з Неймаром на правому фланзі і вразив ворота Харта. Після цього інтрига згасла .
Якщо перед першим матчем багато хто вважав фаворитом протистояння саме "городян" , то тепер питання про фаворита можна вважати вирішеним. Але записувати "Барселону" в чвертьфіналісти поки рано. А раптом! ?

2013-14 . Ліга Чемпіонів. Плей- офф раунд. 1 / 8 фіналу.

"Манчестер Сіті" - " Барселона" 0:2 ( 0:0)

Голи: Мессі , 54 (пенальті) ( 0:1); Дані Алвес , 90 (0:2)
"Манчестер Сіті" : Харт ; Кліші ; Компані ; Сабалета ; Демікеліс (до 53); Коларов ( Лескотт , 58); Туре Яя ; Навас ( Насрі , 58); Фернандіньо ; Сілва ; Негредо ( Джеко , 74 )
"Барселона" : Вальдес ; Дані Алвес ; Піке ; Бускетс ; Альба Жорді ; Іньєста ; Маскерано ; Хаві ; Фабрегас ( Серхіо Роберто , 86); Санчес А. ( Неймар , 73); Мессі
Попередження: Негредо , 28 ; Коларов , 37 - Дані Алвес , 23 ; Маскерано , 76
Вилучення: Демікеліс , 53
Категорія: Ліга чемпіонів | Переглядів: 584 | Додав: Roland | Теги: Барселона, манчестер сіті, Ліга чемпіонів | Рейтинг: 0.0/0