Головна » 2012 » Серпень » 13 » Манчестер Сіті завоював Суперкубок Англії
11:03
Манчестер Сіті завоював Суперкубок Англії
Челсі Лондон, Суперкубок Англії, Манчестер Сіті, Ком'юніті ШілдУ видовищному поєдинку «городяни» переграли лондонський «Челсі»
Три голи, забиті за 12 хвилин, принесли «Манчестер Сіті» перемогу над «Челсі» з рахунком 3:2 в матчі за Суперкубок Англії.
Підопічні Роберто Манчіні швидко позначили свої наміри, почавши матч у високому темпі, тоді як «Челсі» рішуче оборонявся і при нагоді проводив контратаки. Тактика синіх виправдала себе за п'ять хвилин до перерви, коли Рамірес прорвався до воріт, відпасував на Фернандо Торреса, і нападаючий збірної Іспанії перекинув м'яч через воротаря Костелу Пантілімона.
Правда, через дві хвилини становище лондонського клубу погіршилося, так як Браніслав Іванович отримав червону картку за фол проти свого партнера по збірній Сербії Александара Коларова. «Сіті» перехопив ініціативу і на восьмій хвилині другого тайму зрівняв рахунок. Гольову атаку розпочав і завершив Яя Туре, який опинився першим на підборі після невдалого виносу Джона Террі і вразив ціль ударом по низу.
Незабаром Карлос Тевес вивів «городян» вперед. Пройшовши паралельно воротам вздовж кордону штрафний, аргентинець завдав такого удару, що у Петра Чеха не було ні єдиного шансу. На 65-й хвилині Самір Насрі зробив рахунок 3:1, витончено переправивши м'яч у ціль після подачі Коларова.
Команда Роберто Ді Маттео стрепенулася і за 11 хвилин до кінця один м'яч відіграла - відзначився молодий лівий захисник Райан Бертранд. Але це не завадило «Сіті» виграти Суперкубок Англії в четвертий раз в історії і вперше з 1972 року.

«Челсі» - «Манчестер Сіті» - 2:3
Голи: 1:0 - 40 Торрес, 1:1 - 53 Яя Туре, 1:2 - 59 Тевес, 1:3 - 65 Насрі, 2:3 - 79 Бертран.
«Челсі»: Чех, Івановіч, Давид Луїз, Террі, Е. Коул, Обі Мікель, Лемпард, Е. Азар (Бертран, 71), Рамірес, Мата (Старрідж, 75), Торрес
«Манчестер Сіті»: Пантілімон, Сабалета, Савич (Кліші, 46), Компані, Коларов, Яя Туре, Н. де Йонг, Насрі (Сильва, 77), Мілнер, Агуеро, Тевес (Джеко, 88)
Попередження: Савич (11), Рамірес (32), Обі Мікел (43), Лемпард (45), Компані (49), Е. Коул (62), Бертран (80), Пантілімон (80)
Вилучення: Іванович (42)
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 880 | Додав: Roland | Теги: манчестер сіті, Ком'юніті Шілд, Челсі Лондон, Суперкубок Англії | Рейтинг: 0.0/0