Головна » 2011 » Квітень » 21 » Моурінью зробив те, чого в Європі ніхто ще не робив
11:27
Моурінью зробив те, чого в Європі ніхто ще не робив
Жозе Моурінью, Реал Мадрид, Барселона, Кубок Іспанії, Рекорд, новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новиниЖозе Моурінью встановив чергове неймовірне досягнення - перемігши "Барселону"у вчорашньому фіналі, він став першим в історії європейським тренером, який вигравав зі своїми командами національні кубки чотирьох країн.
«Ми знали, що можемо перемогти, і в результаті зробили це. Минуло багато років з моменту останньої перемоги в Кубку, тому зараз ми відчуваємо радість.
Це прекрасна перемога, особливо враховуючи, що ми грали проти такої команди, як «Барселона». Я дуже гордий, що мені вдалося завоювати Кубок не тільки своєї країни, але і трофеї найбільш престижних європейських країн. Я просто роблю свою роботу якнайкраще, але результат на полі в кінцевому підсумку роблять футболісти. Вболівальники та гравці заслужили цей Кубок », - каже великий португалець в інтерв'ю Мarca.
Категорія: Рейтинги, факти, події | Переглядів: 335 | Додав: Roland | Теги: Барселона, Реал Мадрид, Футбол, Новости, Кубок Іспанії, новини, футбола, рекорд, Жозе Моурінью | Рейтинг: 0.0/0