Головна » 2011 » Серпень » 29 » Назаренко забив 80-й м'яч у кар'єрі
10:35
Назаренко забив 80-й м'яч у кар'єрі
Сергій Назаренко, Арсенал Київ, Таврія, Чемпіонат України, новини, новости, новости футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новиниУ матчі 8-го туру чемпіонату України, між київським "Арсеналом" та сімферопольською "Таврією" - 2:3, м'яч, забитий на 47-й хвилині зустрічі, став 80-м голом в елітних футбольних турнірах для півзахисника сімферопольської "Таврії" Сергія Назаренко.
Розподіл забитих м'ячів Сергія Назаренко з турнірів: 57 - в українській Прем'єр-лізі, 4 - в Кубку України, 8 - в єврокубкових турнірах і 11 - у складі національної збірної України.
Нагадаємо, що і перший свій гол в елітних турнірах Назаренко забив у ворота київських "канонірів" у матчі чемпіонаті Україні, що відбувся 20 жовтня 1999 року. У той період кар'єри Сергій захищав кольори дніпропетровського "Дніпра", який переміг у тій грі киян з рахунком - 2:1.
Категорія: Рейтинги, факти, події | Переглядів: 418 | Додав: Roland | Теги: Новости футбола, Футбол, футбольные новости, чемпіонат україни, Новости, Сергій Назаренко, футбольні новини, Арсенал Київ, таврія, новини | Рейтинг: 0.0/0