Рома, Удінезе, Чемпіонат ІталіїКубок Італії
Перший матч
"Рома" - "Удінезе" - 2:0 (0:0)
Голи: Вучиніч, 12 (1:0). Мексес, 40 (2:0).
Матч-відповідь відбудеться 14 лютого в Удіне
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 370 | Додав: Roland | Дата: 05.02.2010 | Прокоментуй !

Атлетіко Мадрид, Расінг, Чемпіонат Іспанії, Кубок ІспаніїКубок Іспанії
Півфінал
"Атлетіко" - "Расинг" 4:0
Голи: Сімао, 9, Рейес, 40, Форлан, 62, 71, обидва з пенальті
У другому півфіналі "Севілья" переграла "Хетафе" - 2:0. Поєдинки відбудуться через тиждень

Джон Террі, Челсі, Чемпіонат Англії, Скандали, Дружини-дуркиКількість заголовків, присвячених капітана лондонського "Челсі" і збірної Англії Джона Террі, на Туманному Альбіоні за кількістю не поступаються суто футбольним темами. Сам захисник не має наміру публічно обговорювати свої особисті справи. В усякому разі, до тих пір, поки не зустрінеться з Фабіо Капелло.
Питання особистого характеру британська преса вважає за краще не пропускати, а тому широко розгорнута дискусія поставила головною темою можливість позбавлення Террі капітанської пов'язки. І в клубі, і в збірній.
Наставник "Челсі" Карло Анчелотті поспішив заявити, що в усьому розбереться сам і допомогою сторонніх порадників користуватися не має наміру. Головному тренеру збірної Фабіо Капелло ще тільки належить поговорити з Джоном, хоча навряд чи його офіційна заява буде відрізнятися від того, що раніше сказав його співвітчизник.
Цілком можливо, що Капелло вгамувати запал британської громадськості до того, як відправиться до Польщі на жеребкування відбіркового раунду Чемпіонату Європи-2012.
"Джон не збирається робити ніяких заяв. У нього є власна думка, і він буде його тримати при собі до тих пір, поки не зустрінеться з Капелло", - розповів представник 29-річного футболіста.

Балрам Чарнаі, Алі Аль-Фарадж, Портсмут, ФінансиАнглійський "Портсмут" минулої ночі знову змінив власника - новим головою клубу став Балрам Чарнаі.
Бізнесмен з Гонконгу придбав 90 відсотків акцій "Помпеї": такий розвиток подій став можливим через те, що колишній власник "Портсмута" Алі Аль-Фарадж не сплатив у встановлені терміни кредит у розмірі 17 мільйонів фунтів.
А надала цю суму Аль-Фарадж компанія Portpin Ltd, якою володіє саме Балрам Чарнаі, що став четвертим власником "Портсмута" цього року після Олександра Гайдамака, Сулеймана Аль-Фахима і Аль-Фараджа, повідомляє Guardian.

Рой Ходжсон, Фулхем, Портсмут, Чемпіонат АнгліїУ перенесеному матчі 21-го туру "Фулхем" з мінімальним рахунком здолав "Портсмут", перервавши таким чином свою безвиграшну серію, яка налічувала вже шість матчів.
19 грудня команда Роя Ходжсона, нагадаємо, розгромила "Манчестер Юнайтед" (3:0), але потім п'ять разів програла і лише одного разу зіграла внічию. Цього разу перемогу "дачникам" приніс Джонатан Грінінг, який забив єдиний гол на 74-й хвилині. Тепер "Фулхем" з 30 очками вийшов на десяте місце в турнірній таблиці.
"Треба віддати належне" Портсмуту "за гру в першій половині матчу, - зізнався після фінального свистка тренер" Фулхема "Рой Ходжсон. - По друге ми намагалися прискорити наш рух, адже ми повинні були вимучити результат і оскільки були трохи щасливими, то взяли три очки ".
"Фулхем" - "Портсмут" - 1:0
Гол: Грінінг, 74 (1:0).
Фулхем: Шварцер, Келлі (Дікгасоі, 55), Хьюз, Хангеланд, Шорі, Дафф, Берд, Мерфі, Грінінг, Замора (Ельма, 78), Окака Чука (Невланд, 70).
Портсмут: Джеймс, Фіннан, Бен-Хаїм, Уілсон, Бельхадж, Йебда, Басинас (Квінсі, 82), Боатенг, О'Хара, Аруна, Пікьонн (Уеббер, 62).
Попереджений: Бен-Хаїм, 87.

Брандао, Олімпік Марсель, Тулуза, Кубок Франції"Марсель" вийшов у фінал Кубка ліги, обігравши у виїзному матчі "Тулузи". Переможний гол в овертаймі забив бразильський форвард гостей Брандао, який став автором дубля.
Франція. Кубок ліги. 1 / 2 фіналу.
"Тулуза" - "Марсель" - 1:2 (0:0)
Голи: Жіньяк, 59 (1:0); Брандао, 86 (1:1); Брандао, 105 (1:2).

лав, фіорентинаЗнаходиться в оренді у "Фламенго" форвард ЦСКА Вагнер Лав забив два м'ячі на «Маракані» команді «Олар», принісши своїй команді необхідну нічию - 3:3. Завдяки цьому «Фламенго» вийшов у півфінал чемпіонату штату Ріо-де-Жанейро.
Нападаючий ЦСКА Вагнер Лав продовжує блискуче виступати за бразильський "Фламенго", де армієць знаходиться на правах оренди. У четвер в матчі чемпіонату штату Ріо-де-Жанейро з «Олар» Лав врятував свою команду від поразки, звівши матч внічию - 3:3.
До зустрічі з «Олар» у «Фламенго» був стовідсотковий результат: у п'яти матчах команда набрала максимальні 15 очок. Для виходу в півфінал турніру (куди потрапляють чотири команди) «рубронегрос» потрібна була хоча б нічия. Дебют матчу вийшов стрімким: Кака та Адріано обмінялися голами, яких потім глядачам «Маракана» довелося чекати до другого тайму, початок якого теж вийшло насиченим. На 56-й хвилині Вагнер вивів «Фламенго» вперед, проте вже через вісім хвилин за рахунок голів того ж Кака і Араруама лідирувала «Олар». Лише наприкінці зустрічі другий гол Лава у грі і п'ятий в п'яти матчах зрівняв рахунок на табло, дозволивши «Фламенго» домогтися необхідного результату.
Перший м'яч армієць забив після навісу зі штрафного удару. Після навісу Фьерро м'яч потрапив до Лаву, який їм вміло розпорядився. Другий м'яч Вагнер також забив після навісу, але вже головою.
Нагадаємо, що 25-річний Вагнер Лав залишив ЦСКА ... Читати далі »

« 1 2 ... 340 341 342 343 344 ... 510 511 »